Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

QUOTE(Dilma @ 2006 07 31, 18:14)

labai gražu,bet man tikriausia nesigautu taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 07 31, 16:14)



Super thumbup.gif
Atsakyti
aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 07 31, 16:14)

Jau gražu. gerai kaip mamos rankelės moka tokias grožybes padaryti. galėtum pamokas pravesti, kaip tokį grožį padaryti bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 08 01, 23:21)
Nuotrauką prašom, nuotrauką photo.gif

Štai mūsų nuotraukėlėuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritulka: 06 rugpjūčio 2006 - 13:24
good.gif thumbup.gif Labai gražu 4u.gif
O čia mes tongue.gifuser posted image
Atsakyti
Labai faina thumbup.gif , svarbiausia kad ir labai patogu ypač darželyje. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 08 06, 22:18)
ir labai patogu ypač darželyje. bigsmile.gif

...ir per karščius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raganaa @ 2006 07 21, 17:25)
Taip Avon kataloguose jau senokai nematyti to vaikiško purškiamo balzamo,bet galima pabandyti L Oreal vaikišką purškiamą balzamą,tokiam oranžiniam buteliuke.Išplovus galvytę apipurški ir iššukuoji thumbup.gif


Mes irgi L'oreal naudojam, bet ji dabar tik Maximoj randam doh.gif

Arteja rugsejo 1-oji. Gal galit pasidalint patarimais kaip padaryt progine sukuosena,bet kad ji butu nesunkiai padaroma, nes tas grozybes, kurios cia nupaveiksluotos manbe sansu padaryt lotuliukas.gif

Mano 7metes plaukiukai beveik siekia kelius, tai supinu 2 kasas ir psio, kad plaikiukai netrukduytu, o ka cia sventiskesnio sugalvojus g.gif Gal kas ir nuotraukyciu kokiu turit mirksiukas.gif
Atsakyti
slsilvija, oho kokie ilgi tavi merginos plaukučiai blink.gif bigsmile.gif
Vienas iš galimų šukavimo pasiūlymų: padaryti sklastymą per vidurį, tada kaip paprastai supinti kasas į jas įpinant po juostelę plaukams. Tada kairės pusės kasytę rišti prie dešniosios viršaus ir atvirkščiai smile.gif Ir tvarkinga ir gražu, bent jau man smile.gif
Dar pasiulymas:) Plaukučius padalinti į keturias dalis: per vidurį išilgai ir skersai. Tada viršutines kasytes supinti paprastai. Jas supynus sukryžiuoti ir įpinti į apatinius palaidus plaukučius smile.gif Na kažkas panašaus į X gaunasi mirksiukas.gif
Nežinau ar aš čia aiškiai nupasakojau tongue.gif
Atsakyti
jetau, kaip gražu. wub.gif wub.gif Čia ne tik mamos, bet ir dukrytės turi turėti kantrybės doh.gif
O pas mus tai problema su pynimais. taip norisi ką nors supinti, sušukuoti, bet mano panikei geriausia šukuosena, tai jokios šukuosenos, dar būtų gerai, kad ir rytais šukuotis nereikėtu.kas rytą tą pati problema kaip susišukuoti ir tas pats atsakymas"šiandien eisiu palaidais". O vasara per karščius aš net negalėjau į savo panelę žiūrėt, tai norisi jai plauksu kaip nors sukelti, supinti, bet - ne. Eina palaidais, nors tu ką.
Atsakyti
Oi kokia graži temelė 4u.gif
Ačiū už puikias idėjas thumbup.gif
Dar norėčiau patarimo - o kur jūs perkat juosteles plaukams? aš niekur tokių nematau - tik gumytės ir segtukai g.gif
Atsakyti