Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

sveikos mamytes...gal kuri turit kokiu patarimu kokius vitaminus duot vaikui kad augtu plaukuciai.dukrytei 4 metukai o palukiukai labai trumpi....daktaru patarimas...nieko tinka ir trumpi g.gif bet juk norisi ir kasyciu graziu blush2.gif
Atsakyti
Labai gražiai VIJJA sušukavai dukryte, bet aš savo mažiukei (3 su puse metų)vien kol iššukuoju plaukus iš ryto apie pynimą jau ir pagalvoti nebenoriu. Gal kuri mamyte patars kokį šampūną naudoti kad lengviau išsišukuotų garbanoti ilgi plaukai.
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigita710402 @ 2006 12 17, 18:37)
Labai gražiai VIJJA sušukavai dukryte, bet aš savo mažiukei (3 su puse metų)vien kol iššukuoju plaukus iš ryto apie pynimą jau ir pagalvoti nebenoriu. Gal kuri mamyte patars kokį šampūną naudoti kad lengviau išsišukuotų garbanoti ilgi plaukai.

aciu 4u.gif

vat mes dabar irgi neissirenkam sampuno gero schmoll.gif
visad atsiusdavo sese is JAV ,tai super thumbup.gif buvo
o dabar teko cia pirktis,tai elektrinasi plaukuciai,sunkiai sukuojasi doh.gif
tai nupirkus turiu aliejuka plauku galiukams,bet pateplioju isplautus,dregnus plaukiukus per visa ilgi,tai lengvai tada sukuojasi ir nesielektrina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigita710402 @ 2006 12 17, 11:37)
Labai gražiai VIJJA sušukavai dukryte, bet aš savo mažiukei (3 su puse metų)vien kol iššukuoju plaukus iš ryto apie pynimą jau ir pagalvoti nebenoriu. Gal kuri mamyte patars kokį šampūną naudoti kad lengviau išsišukuotų garbanoti ilgi plaukai.
g.gif

Gal Lietuvoje yra purškalo kurio papurškus lengva koltūnus šukuoti ? Aš be jo neiššukuočiau savo kūtvelos blink.gif
Surišti leidžia tik bizelę pakaušyje. Kasdien turiu derėtis, kad leistų įsegti segtuką, kad nuaugusius kirpčius laikytų. Nnenoriu kirpti tų kirpčių, netinka jai labai. Tikiuosi, kad susipras pagaliau, kad tie segtukai nesikandžioja doh.gif
Jei nesušukuoju, tai būna tikrų tikriausia kūtvela "kuda hačiu, tuda tarčiu" doh.gif
Atsakyti
mes į savo šukuosenas - kasytės, uodegytės - įtraukiam ir pusinę eglutę (ar kaip ji ten) vietoj lankelio. pagaliau vaikas išsėdi ir pagaliau mamai gaunasi thumbup.gif
o kadangi kirpčiukų dalį nuauginam, tai kažką kito padaryti ir nebeišeina

Taure, o ar per nuaugusius kirpčiukus dar ką nors mato tavo makalaika? manoji tai irgi būna kad nesileidžia net segtuko įsegti, bet paskui susinervina, kad nieko nemato ir pati man viską suneša, kad tik susegčiau tuos kirpčiukus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 19 gruodžio 2006 - 10:06
Na, o mes į darželį taip ėjom šitaip ax.gif . Ir pynėmės ryte, užtrukom 20 min ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 12 19, 17:59)
Na, o mes į darželį taip ėjom šitaip ax.gif . Ir pynėmės ryte, užtrukom 20 min ax.gif user posted image

laaabai grazu thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nuo gimimo naudojam dukrai Jonson sampuna, paskutiniu metu nebeina išsukuoti plaukučiu,gal galit ka pasiulyt?gal keisti sampuna? g.gif plaukuciai ilgi ,galai garbanojasi 4u.gif
Atsakyti
nuo gimimo naudojam sebamed šampūną thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 12 19, 17:59)
Na, o mes į darželį taip ėjom šitaip ax.gif . Ir pynėmės ryte, užtrukom 20 min ax.gif user posted image

Na mums ko gero prireiktų valandos, jei ne daugiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 12 19, 18:59)
Na, o mes į darželį taip ėjom šitaip ax.gif . Ir pynėmės ryte, užtrukom 20 min ax.gif user posted image

Ale auksaranke mamyte ir tik 20min g.gif Bet mano ir tiek neistvertu vis rekia nepesk doh.gif Saunuole Dilma thumbup.gif Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 12 19, 03:04)
mes į savo šukuosenas - kasytės, uodegytės - įtraukiam ir pusinę eglutę (ar kaip ji ten) vietoj lankelio. pagaliau vaikas išsėdi ir pagaliau mamai gaunasi  thumbup.gif
o kadangi kirpčiukų dalį nuauginam, tai kažką kito padaryti ir nebeišeina

Taure, o ar per nuaugusius kirpčiukus dar ką nors mato tavo makalaika? manoji tai irgi būna kad nesileidžia net segtuko įsegti, bet paskui susinervina, kad nieko nemato ir pati man viską suneša, kad tik susegčiau tuos kirpčiukus


Nemato ji nieko, bet jai dzyn doh.gif
QUOTE(Dilma @ 2006 12 19, 10:59)
Na, o mes į darželį taip ėjom šitaip ax.gif . Ir pynėmės ryte, užtrukom 20 min ax.gif user posted image

Jetus koks grožis wub.gif
Atsakyti