Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

Labai noreciau taip imantriai pint, bet ir pati jau nepamenu net kaip eglute pinasi, bet ir panele ir paprastas kasytes supint vos leidzias, o kai pasakau, kad kirpsim- isvis dudas paleidzia g.gif
Atsakyti
Pabandžiau ant sūnaus biggrin.gif Dilma ar padėsi patobulėt
user posted image
Atsakyti
thumbup.gif biggrin.gif
Tobulėt? Visad prašom mirksiukas.gif .
Tik vaikio fotkę išimk - bo mergos prištais užbadys, kad mamka kasas pina biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Tai kad jis baisiai nori pintis REPERIS gi doh.gif tik gala temos nėra pinam kasas berniukam lotuliukas.gif g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tikrai gražios jusų kasos cia
o cia mūsų kasytės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgixe: 19 kovo 2007 - 13:30
QUOTE(Burtininke @ 2007 01 14, 15:50)
Mūsų keli variantai  biggrin.gif

user posted image

user posted image



Oi koks grozis wub.gif . Man tai cia aukstoji matematika. Nemoku net paprastos eglutes supinti, principa zinau, bet jos plaukuciai slidus, nesilaiko ir isyra viskas doh.gif
Atsakyti
Kiek čia grožio bigsmile.gif
O jūs man, mamos-profesionalės pasakykit, kaip kuoduką surišt? nemoku nors tu ką doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2007 04 20, 20:04)
Kiek čia grožio  bigsmile.gif
O jūs man, mamos-profesionalės pasakykit, kaip kuoduką surišt? nemoku nors tu ką  doh.gif  blush2.gif

na,pirmiausia surisk uodegyte smile.gif
as dazniausiai kuodukui pirma supinu kasyte,paskui ja susuku ratuku ir prismaigstau spilgu cool.gif
o gali ir nepinti,tada visa kasytes ilgi suk i viena puse paemus uz plauku galu ir kai susisuks plaukuciai tada juos susuksi i kuoduka mirksiukas.gif
kazkaip nesuprantamai as cia isvedziojau doh.gif
na,bet gal ka nors suprasi biggrin.gif
jei ne,tai sakyk,bandysim det su nuotraukom kiekviena etapa biggrin.gif
Atsakyti
Eglutė išvirkščiai ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2007 05 16, 10:12)
Eglutė išvirkščiai ax.gif user posted image

yra teke ir man taip pinti,bet sunkoka atbulai juos deti,vis nelygumu kokiu islenda doh.gif
labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Čia mano pirmas bandymas. Patiko biggrin.gif . Dabar belieka "atmušti" ranką rolleyes.gif
Atsakyti
Nu ir prisiziurejau cia graziu galvyciu wub.gif ...man tai aukstasis pilotazas cia .As tik uodega ir kasytes moku supint unsure.gif
Atsakyti