Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2007 09 11, 11:30)
4u.gif Niu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Labai gražu bandysiu ale manosios baisiai slidūs plaukai thumbup.gif Labai pavydžiu mamoms kurios taip sugeba pint 4u.gif Ir panelė mano ne iš kantriūjų ar ilgai trunki pindama dukrytei g.gif  4u.gif

Maniskes irgi labai slidus, bet po labai mazai plaukuciu imi ir gaunasi. Ir kantrybes pas ja nedaug. Buna, kad pabaigoje jau ir apsiverkia smile.gif O trunka apie 30 min.
Ismokti labai lengva. Kiekvienai kasytei atskiri plaukus ir kitus surisi, kad nemaisytu. Tada tuos atskirtus dalini i dvi dalis ir pini. Svarbu gerai pritraukti prie galvos,tada ilgai laikosi. sekmes.
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2007 09 11, 11:09)
Toli biggrin.gif gal nuotraukyčių įmestum fantazijai patobulint ax.gif  4u.gif

Pas mane arčiau mirksiukas.gif biggrin.gif . Ale vis tiek nedatraukiat biggrin.gif

Ačiū už keletą naujų idėjų thumbup.gif
Atsakyti
oi koks grožis... thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
nu kad man ir pupai tiek kantrybės kas duotų kad galėčiau tokias grožybes supinti. mes vis dar apsiribojam tik kasytėmis uodegėlėmis ir kuodukais
Atsakyti
šukuojamės įvairiai: viena kasytė, dvi kasytės, daug kasyčių, palaidi plaukučiai, palaidi plaukučiai ir daug sagučių lotuliukas.gif
Atsakyti
O maniske raganaite biggrin.gif .plaukus jai galiu suristi tik i viena kasa,ir jau labai retom progor leidziasi supinti dvi kasytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2007 09 11, 13:29)
Pas mane arčiau mirksiukas.gif  biggrin.gif . Ale vis tiek nedatraukiat biggrin.gif

Ačiū už keletą naujų idėjų thumbup.gif

Tai kad vis laiko pritrūksta mirksiukas.gif Va šiandien daržan nėjom tai pasipraktikavau susipynėm net 5 eglutes per galvytę. Ir ašarų nebuvo ir visai neblogai gavos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2007 09 12, 09:45)
Tai kad vis laiko pritrūksta mirksiukas.gif Va šiandien daržan nėjom tai pasipraktikavau susipynėm net 5 eglutes per galvytę. Ir ašarų nebuvo ir visai neblogai gavos ax.gif

Saunuoles. Tik praktikos reikia ir viskas iseis smile.gif Imesk nuotraukyte pasigrozeti
Atsakyti
QUOTE(Triglavas @ 2007 09 11, 11:23)
Prasom nuotraukyciu:

kiek grožio bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
o jau dukrelės gražumas wub.gif wub.gif

labai daug variantų įmetei,reikės išbandyti thumbup.gif
nu ,bet šaunuolės mamytė su dukryte thumbup.gif viena,kad kantriai išsėdi,kita,kad taip sugeba ir netyngi biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Triglavas @ 2007 09 11, 11:23)
Prasom nuotraukyciu:

super thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus 4u.gif
Atsakyti
Likau labai sužavėta to grožio wub.gif thumbup.gif
Bet aš taip nemoku verysad.gif , reiks mokytis dabar doh.gif taip sušukuoti savo mergytę ax.gif .
thumb_yello.gif
Atsakyti
Mano mergytės plaukučiai pakankamai slidūs ir trumpi. Ji šaunuolė, gali išstovėti šukuojama pakankamai ilgai thumbup.gif , bet jei supinu tai gražiai atrodo tik tą akimirką, po kelių minučių jie tiosiog išslįsta g.gif , tad vedu į kirpykla, jos plaukiukai kiek garbanojasi, gražiai apkerpa ir lakstom palaidais, na nebent surišu kelias arba daug kasyčių (surišti plaukiukai laikosi), tačiau kai paskutinį kartą buvom kirpykloj (mūsų kirpėja atostogavo), taip apkirpo baisiai ir trumpai, kad net baisu žiūrėti, tai kai baigėsi mūsų kirpėjos atostogos nulėkėm pas ją, kad ji sutvarkytų tą ,,broką", tai ji tik skėstelėjo rankomis ir pasakė, kad teks palaukti kol plaukiukai kiek ataugs, o Jūs įsivaizduojat toks jausmas, kad tie plaukiukai visai nustojo augti doh.gif
Atsakyti