Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

Vaje kaip aš pavydžiu tokio meistriškumo blush2.gif Mano dukrelės plaukučiai iki užpakaliuko, o surišti moku tik kaip ir jau ne viena rašė 2 kasytės arba 2 uodegytės, arba po 1 iš jų blush2.gif doh.gif O norėčiau kaip nors gražiau papuošti savo džiaugsmelį wub.gif Gerai, kad jos krikšto mama turi fantazijos ir sugebėjimų, taip pat ir auklėtojoms esu dėkinga 4u.gif Kartais taip supina jos plaukučius, kad aš ilgai stebiuosi kaip jos sugeba, o svarbiausia kaip maniškė tiek laiko išsėdi rami tongue.gif
Iš tiesų, tai leisti surišti plaukučius pradėjo leisti tik tada kai pradėjo eiti į darželį biggrin.gif Iki tol ir aišku dabar mėgstamiausia šukuosena PALAIDI thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
manishkei jau 4 metus, ir visus 4 metus ziauriai ja kankinau kol ismokinausi darytis jau ivairiu sukuosenu. Dabar dukreles megstamiausia "karunele" pinu eglute aplink visa galva, shone kasyte smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Na ir grozis !!!Reiks pabandyti... 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulka5 @ 2006 07 03, 15:56)
Na ir grozis !!!Reiks pabandyti... 4u.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Reik tik abiems truputį kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniškei 3.5 metų. Namuose vaikšto TIK su palaidais,
ne už ką neįkalbėsi šukuoseną padaryti. Taigi teko apkirpti Grifką, kad plaukai į akis nelįstų. O pas kirpėją eina su dideliu noru. Sėdi taip ramiai, kad net netikiu, kad čia mano dukrytė.
Į darželį einam su tokia šukuosena, kokia sukomanduos PANELĖ.
Dažniausiai buna uodegytės, kasytės ar viena iš jų.
Gražiausias šukuosenas daro auklėtoja thumbup.gif . Sugeba prisipinti įvairiausių eglučių, ir viskas padaryta taip lygiai, kad net pavydas ima tongue.gif
Dar vienas mano kirpėjos patarimas, jeigu plaukučiai biški garbanuojasi galiukus
galima patepti vaikišku muilu, t.y. pamuilintomis rankomis praeiti po garbanas.
Tada jie labai gražiai susisuka.
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2006 07 01, 21:23)
Gyvatėlė  biggrin.gif
user posted image
Ir dar  biggrin.gif
user posted image
user posted image

kaip grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*JUTA* @ 2006 07 14, 09:16)
kaip grazu  thumbup.gif

Ačiū blush2.gif

Dar vienas eglutes variantas bigsmile.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burtininke: 14 liepos 2006 - 16:37
QUOTE(Čalykušu @ 2006 06 28, 09:30)
aš tai labai dėkinga aukletojoms kad sukuosenas daro thumbup.gif pasimokau is ju. Kažkokia nenormali direktorė fool.gif
O mūsų sventinė šukuosena:
surišu aukštai plaukus į arklio uodegą, tada po sruogą suku tarp pirštų ir delioju aplinkui uodegą.galim prisegt su žnyplytėm ar kuodinėm špilkom.
O nuo vėlimosi turim Avon purškiamą arbūzinį balzamą thumbup.gif kai šukuoju, paurškiu ir vsio


Maniske tai irgi nelabai megsta sukuotis. is ryto pries darza tai kasytes arba uodegytes. ir taip su laiku vos issisuku. savaitgali tai su palaidais vaikstom biggrin.gif O paskui koltunu nebeina issukuoti. gal galima ka daugiau apie ta balzama daugiau suzinoti. Dabar mano panele su teciu dvi savaites, tai jauciu, kad pravers kai grisiu g.gif
Atsakyti
O as labai mėgstu pinti kasas, prisigalvoju ivairiausiu eglutės išraitymų tik gavau ilgokai laukti, kol galėjau pinti, nes dukrytei tik nuo 2 metukų pradėjo plaukai augti. Bet džiaugiuosi tuo kad plaukų šukavimas tiek jai tiek man yra pramoga, o dar jei kokį filmuką paleidžiam per televizorių tai visai galiu su ja ką noriu daryti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2006 07 01, 21:23)
Dar kol buvau neištekėjus vis svajojau kaip pinsiu savo dukrai plaukučius  wub.gif Ir mano svajonė išsipildė  biggrin.gif Mano dukrytės ilgi plaukučiai ir kas svarbiausia leidžia man šukuot - eksperimentuot su savo plaukučiais  thumbup.gif Žino, kad jei nori būt gražiai supinta teks pasėdėt ir 20 ir 40 min.  biggrin.gif O šukuosenos dažniausiai būna eglutės variacijos  smile.gif Būna taip, kad naktį sugalvoju šukuoseną, o ryte išbandau  mirksiukas.gif Reiks pafotkint mūsų šukuosenas ir čia įdėt  tongue.gif
Papildyta:
Gyvatėlė  biggrin.gif
user posted image
Ir dar  biggrin.gif
user posted image
user posted image

Tuo mes tikrai panašios, žiūriu ir šukuosenos nelabai skiriasi, tik tau labiau pasisekė, nes tavo dukrytės plaukučiai labai gražūs ir ilgi, o manoji sunkiai juos augina, bet pinti jau galiu.
Atsakyti
user posted image
Va ir mano viena iš šukuosenų.
Atsakyti
Labai gražu kai auklėtojos darželyje mergaitėms sutvarko plaukus.Pas mažają grupėje viena auklėtoja labai gražiai suriša plaukučius,kita paprastai uodegytes,bet vistiek gerai kad vaikas vaikšto sušukuotas.Na o vyresniosios grupėje tai mergaitės po pietų miego vaikščiodavo kaip raganėlės lotuliukas.gif Todėl rytais stengdavausi stipriau supinti plaukučius pvz.eglute,tai vakare pasiimdavau ne tokią išsitaršiusią.Na vėliau ji pati išmoko susirišti uodegą.Su plaukučiais abi leidžia paeksperimentuoti biggrin.gif Man dar yra gražu surišti galvoje daug uodegyčių su įvairiaspalvėm gumytėm thumbup.gif
Papildyta:
Ritulka kaip tą paskutinę tu supini thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti