Įkraunama...
Įkraunama...

"Vestuves"

Man asmeniskai Vestuviu skyrelis labiausiai nepatinka visame forume. Aisku smagu, kai tau kas nors pataria ar kitaip padeda, taciau tai nera taip nuosirdu, kaip kitose temose. "Vestuvese" labai daug naglu ir kvailu mergicku sedi(bent jau ish postu sprendziant). Nestumo planavimo ir nestukiu skyrelyje ir daug kur kitur beveik nepasitaiko jokiu barniu ar nesutarimu, o cia tai beveik kiekvienoj temoj kas nors yra izeidziamas, uzsipuolamas ir pan. Cia dazniausiai savo nuomone turi pasilaikyti sau, jei nesiruosi liaupsinti nuotakos ar pritarti kitu liaupsinimams. O jei tau vienas ar kitas sumanymas nepatinka esi apsaukiamas "neidomiu zhmogumi".

Na, siek tiek gal ziaurokai, bet
Idomu butu isgirsti ir jusu nuomone,o gal as viena taip mastau?
Atsakyti
Ten, kur man neidomu ar nepatinka, net neinu. Ir tuo labiau nerasau savo neigiamos nuomones apie tai. Tiesiog nematau reikalo eikvoti savo laika tokiems dalykams.
Neatsakiau i tavo klausima, tik replikavau i tavo posta...
Atsakyti
As palaikau Laurama! thumbup.gif Jei kas man nepatinka, tai as neskaitau ir neeinu ten! Ir savo neigiamos nuomones neissakineju! O skyreliu yra tikrai kurie man BERYSIO!

Ir be to man neatrodo kad mes cia nenuosirdziai bendraujame! As su tavimi visiskai nesutinku! mad.gif

Taigi - nepatinka - neskaityk! tongue.gif
Atsakyti
Tai ash irgi tik savo nuomone issakiau - tikrai pasirodo cia negalima nieko blogo rasyti biggrin.gif. Is sakau, kad neigiama nuomone siame skyrelyje isvis nelaikoma nuomone.
O jei neidomu tai ir neskaitau, bet buna ir idomiu temeliu "vestuvese" bet ir jose pykciu neisvengiama. Tik bendra atmosfera "Vestuves" man nepasirode jauki.

Jei man idomi ir nelabai palanki nuomone apie si foruma - tai negaliu paieskoti bendraminciu?

Atsakyti
Pritariu Lauramai ir Valentinkai. Viskas cia yra gerai sitam forume thumbup.gif
Jeigu nepatinka sitas forumas, nu tai ir neskaityk bei nerasyk. wink.gif


Atsakyti
Na, kad kas nors siam skyrelyje yra puolamas arba izeidziamas nenoreciau sutikti ir as. protest.gif Ir niekas nedraudzia issakyti savo nuomone. Visada prasom. wink.gif Tik, man rodos, forumieciu reakcija priklauso nuo to, kaip ta nuomone yra issakoma. wink.gif Man rodos, OnoraO, kad tu savo poste siek tiek perdejai... wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Karmen @ 2004 10 29, 13:16)
Jeigu nepatinka sitas forumas, nu tai ir neskaityk bei nerasyk. wink.gif

As esu kazka kazkur girdejusi apie zodzio laisve smile.gif

Be to tema nera tokia:
Nepatinka sis forumas
ka man daryti?

As neklausiu jusu patarimu - 3 karta kartoju, kad tik idomu, ar yra bendraminciu.

Tik parasyk ka nors nepalankaus i "Vestuves"- tai ishkart visi galvoja, kad jau cia pyktis nori.
Atsakyti
QUOTE (Rusnytė @ 2004 10 29, 13:21)
Na, kad kas nors siam skyrelyje yra puolamas arba izeidziamas nenoreciau sutikti ir as. protest.gif Ir niekas nedraudzia issakyti savo nuomone. Visada prasom. wink.gif Tik, man rodos, forumieciu reakcija priklauso nuo to, kaip ta nuomone yra issakoma. wink.gif Man rodos, OnoraO, kad tu savo poste siek tiek perdejai... wink.gif

Sutinku su tavo pasakymu, bet dar ir daug kas , bent jau man , priklauso nuo nuotaikos tą dieną, kai norisi atsikirtinėt ir lengvai įkasti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Rusnytė @ 2004 10 29, 13:21)
Na, kad kas nors siam skyrelyje yra puolamas arba izeidziamas nenoreciau sutikti ir as. protest.gif Ir niekas nedraudzia issakyti savo nuomone. Visada prasom. wink.gif Tik, man rodos, forumieciu reakcija priklauso nuo to, kaip ta nuomone yra issakoma. wink.gif Man rodos, OnoraO, kad tu savo poste siek tiek perdejai... wink.gif

Perdejau poste:D - kur kirti deti? smile.gif

Kai kazkas pasake, kad puokste nepatinka - tai ishkart buvo pasiulyta savo nuomone sau pasilaikyti.

Kai kazkas dar astresni zodi pasake - tai buvo sukurta kitam forume tema toms, kurios nori pasipykti.

O forumieciu reakcija daznai neadekvati buna.
Ash kai bendrauju - nenoriu mastyti, kaip cia graziau issireiksti, nes
tai apsunkintu mano bendravima - tiesiog stengiuosi kalbeti kasdieniskai ir viskas, kaip ir daugelis, mano manymu.
Atsakyti
Man jau irgi atsibodo tie pykimaisi ir šiaip einu pailsėti nuo forumo. Gal kai gryšiu jau kas nors bus pasikeitę g.gif
Atsakyti
QUOTE (0nora0 @ 2004 10 29, 13:28)
Perdejau poste:D - kur kirti deti? smile.gif

Kai kazkas pasake, kad puokste nepatinka - tai ishkart buvo pasiulyta savo nuomone sau pasilaikyti.

Kai kazkas dar astresni zodi pasake - tai buvo sukurta kitam forume tema toms, kurios nori pasipykti.

O forumieciu reakcija daznai neadekvati buna.
Ash kai bendrauju - nenoriu mastyti, kaip cia graziau issireiksti, nes
tai apsunkintu mano bendravima - tiesiog stengiuosi kalbeti kasdieniskai ir viskas, kaip ir daugelis, mano manymu.

Gali kirti deti kur jau tu pati nori! rolleyes.gif tongue.gif Is tiesu, tai budavo ir tokiu dalyku, kai forumietes nuomones nepriimdavo. dry.gif Cia tu teisi. Bet juk ne visos tokios. rolleyes.gif Tai labiausiai jautesi skyrelyje, kur nuotakos rode savo nuotraukas. As net nerasydavau, jei man nepatikdavo suknele, ar puokste, ar jaunosios sukuosena... unsure.gif Taip, sitoj vietoj OnoraO, tu esi visiskai teisi!
Papildyta @ [mergetime]1099049695[/mergetime]
Bet juk ne visas skyrelis toks!!! Pavyzdziui, musu skyrely "Istekancioms vasara" jokiu pyksciu!!! Viskas tiesiog thumbup.gif Ateik pas mus ten! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Rusnytė @ 2004 10 29, 13:34)
Is tiesu, tai budavo ir tokiu dalyku, kai forumietes nuomones nepriimdavo. dry.gif Cia tu teisi. Bet juk ne visos tokios. rolleyes.gif Tai labiausiai jautesi skyrelyje, kur nuotakos rode savo nuotraukas. As net nerasydavau, jei man nepatikdavo suknele, ar puokste, ar jaunosios sukuosena... unsure.gif Taip, sitoj vietoj OnoraO, tu esi visiskai teisi!

Nu va, pagaliau issiaiskinom clap.gif

Ash gi niekad nesakiau, kad visos...
Jo, tame skyrelyje labiauiai ir jautesi, bet ir ne viename kitame jautesi.

Ir as nesakau, kad labai jau neptinka man "Vestuves" - tai geras ir reikalingas ir naudingas kaip toks, bet as tik lyginau su kitais forumais.


g.gif nu va, uzvedi tema, o paskui teisintis turi smile.gif ir net niekieno neprasomas



Atsakyti