Įkraunama...
Įkraunama...

Batutai

sveikos 4u.gif gal kuri susidomesit,parduodam batuta 4m skersmens su apsaugom,kopetelem uzsilipimui kaina 1500lt naujas
Atsakyti
As su info, gal kam prireiks wink.gif
Batutai su apsauga YSKE dabar tik 399 Lt. O Thomas Philipse 345 lt. Batutai po 3 metrai, dideli smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olgunia_2006: 07 birželio 2008 - 09:35
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 05 24, 11:47)
Mergaites, atsakykit kas zino, ar butinai apsauga batutui, nes man viena pazistama pasake, kad ir be apsaugos visai gerai vaikai sokineja. Saugu ta prasme.


asmeniskai man apsauga butu butina g.gif nes kai vaikai pradeda saltukus visokius daryti besokinedami, tai visko gali buti paskui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 05 01, 19:59)
Buvau siandien Yske, tai buvo 3m batutas su apsauga, kainavo 699 lt  blink.gif

vat butent toki mes ir turim thumbup.gif duodames visi doh.gif ir mes ir vaikai ,auksta apsauga thumbup.gif as net maze ten laikau desimties menesiu , kaip maniezas jis jai smile.gif uzsegu apsauga ir niekur vaikas nedingsta thumbup.gif o kaina tai tikrai normali , seniau kai ziurejau tai tokie po 1200 lt kainavo , o vat jei tokio dydzio 300 lt kainuotu tai tikrai bijociau pirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 05 24, 11:47)
Mergaites, atsakykit kas zino, ar butinai apsauga batutui, nes man viena pazistama pasake, kad ir be apsaugos visai gerai vaikai sokineja. Saugu ta prasme.


Aišku, vaikai gerai šokinėja, kol nieko neatsitiko. Bet juk gali atsitikti, iškristi ar užgriūti ant rėmo. O mes juk norime, kad visi vaikų žaidimai būtų kuo saugesni, todėl aš manau, kad apsaugos yra būtinos.
Atsakyti
Mergaites, o kaip su batutu ziema? Ar taip ir palikot kieme?
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 06 13, 09:56)
Mergaites, o kaip su batutu ziema? Ar taip ir palikot kieme?


Galima uzdengti, bet pas mus visi nukabina ta medziaga, o ziema kiemuose stovi tik remai...
Beje, pas mus batutai stovo beveik kiekviename kieme, kur yra vaiku.. 4 m kaina apie 1500NOK su apsauginiu tinklu (dalinam is 2,3)
kaimynas pasakojo, kad kai pries kokius 5 metus batutai cia labai ispopuliarejo, ir dar nebuvo jokiu apsaugu, - ligoninese padaugejo vaikuciu, todel buvo sukurtas apsauginis tinklas...
nezinau, ka daryt. Noriu nupirkti batuta savo krikstadukrai.. Ar geriau prikti Norgej, ar Lietuvoj pigiau butu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(auduse @ 2008 06 11, 20:11)
vat butent toki mes ir turim  thumbup.gif  duodames visi  doh.gif ir mes ir vaikai ,auksta apsauga  thumbup.gif as net maze ten laikau desimties menesiu , kaip maniezas jis jai  smile.gif uzsegu apsauga ir niekur vaikas nedingsta  thumbup.gif


thumbup.gif daiktas, ne tik pramoga vaikams, bet ir sveika thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif . Mes jau seniai turim - pramoga vaikams ir mums mirksiukas.gif .
Atsakyti
ech as ir vis pasvajoju apie batuta, ale mazo pirkt nesinori, Senukuose maciau toki truputuka didesni, bet ta apsauga taip suejusi i vidu (tinklas), kad atrodo isvis vietos nelieka sokinet

pasvajoju apie dideli, bet mano vyras kas vakara tvarko kiema, tai jauciu nores sudedinet ir batuta doh.gif
o ji tikriausiai kai jau pastatai tai ilgam (neprideliosi juk kas vakara)... biggrin.gif

vaikams jauciu smagumelis rolleyes.gif
Atsakyti
schmoll.gif pagalvojau kad geriau plastikine žaidimų aikštele lauke , nes ta pripučiama manau tik pinigų švaistymas , nes prakiūra tai greičiau nei norisi g.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif as tai irgi manau, kad tie, taip vadinami batutai yra praktiskiau g.gif
Atsakyti