Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

Aš savo iškasiau tai tokius nedidelius gumbeliu radau. Padejau vesiai tamsiai, ant kanų tiksliau užmečiau. Į durpes nekasiau. Tai dabar galvoju kada tuos svogūnėlius vel kišti į žemę?Gal kada vasario gale?
Atsakyti
Manau kad taip. Aš pernai savo visai neišėmiau iš vazonėlių, tik sausai vėsiai laikiau - labai gerai peržiemojo. Šiemet irgi taip darau.
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2007 11 20, 22:08)
Manau kad taip. Aš pernai savo visai neišėmiau iš vazonėlių, tik sausai vėsiai laikiau - labai gerai peržiemojo. Šiemet irgi taip darau.

Aš iškasu sudedu į dėžutę vėsiai ir sausai, o kovo viduryje sodinu į šviežią žemę.
Atsakyti
Taip, taip, žemę ir aš pakeičiu pavasarį, kai parnešu iš vėsios patalpos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 11 20, 22:37)
Aš iškasu sudedu į dėžutę vėsiai ir sausai, o kovo viduryje sodinu į šviežią žemę.

Nejudinat begonijų dar? Skaičiau kad jau vasarį jas reiktų budint ir sodint. Turiu kelis gumbus. Bijau pavėluoti, kad nepražystų tik rudeniop tongue.gif
Atsakyti
Stai cia,mano mamos uzauginta gelyte wub.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2008 01 07, 21:52)
Stai cia,mano mamos uzauginta gelyte wub.gif

Labai graži wub.gif
Man apskritai labai patinka begonijos. Pernai buvau nusipirkusi daug, bet kad kai kurie gumbai visai sunyko verysad.gif
O sakykit, kada reikia begonijas dalinti?
Kelių gumbai užaugo labai dideli, kaip kumštis, tai sakau gal reikėtų padalinti, daugiau turėčiau bigsmile.gif Turbūt vis tiek nuo to, kad gumbas didelis nebus vešlesnis augalas g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 01 08, 10:00)
Labai graži wub.gif
Man apskritai labai patinka begonijos. Pernai buvau nusipirkusi daug, bet kad kai kurie gumbai visai sunyko verysad.gif
O sakykit, kada reikia begonijas dalinti?
Kelių gumbai užaugo labai dideli, kaip kumštis, tai sakau gal reikėtų padalinti, daugiau turėčiau  bigsmile.gif Turbūt vis tiek nuo to, kad gumbas didelis nebus vešlesnis augalas g.gif  blush2.gif

Nesu dauginusi gumbais begonijų. Šiemet pirmąkart bandysiu. Tai žinios teorinės. Gumbus reikia dalinti kai pasirodys daigai. Tada supjaustyti , apdžiovinti ir aptepti angliukų milteliais. Sodinti
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 01 06, 21:40)
Nejudinat begonijų dar? Skaičiau kad jau vasarį jas reiktų budint ir sodint. Turiu kelis gumbus. Bijau pavėluoti, kad nepražystų tik rudeniop tongue.gif

jei manęs atminits neapgauna, begonijas pirkau pernai vasario vidury ir iškart daiginau g.gif Na jos dygsta lėtai, tai ko gero vasarį jau galima budinti. O aš skaičiau, kad jau sausį galima budinti blink.gif g.gif Gal reikės šiemet anksčiau pabandyti g.gif nes jos nelabai greitai, bent jau pas mane, augo rolleyes.gif

QUOTE(crocus @ 2008 01 08, 10:04)
Nesu dauginusi gumbais begonijų. Šiemet pirmąkart bandysiu. Tai žinios teorinės. Gumbus reikia dalinti kai pasirodys daigai. Tada supjaustyti , apdžiovinti ir aptepti angliukų milteliais. Sodinti


Ačiū 4u.gif Kaip supratau, bus galima supjaustyti į tiek dalių, kiek bus daigelių rolleyes.gif Dar berods namie žurnale turiu apie begonijas, reikės pasiskaityti cool.gif
Atsakyti
Na va, pasiskaičiau žurnale, kad begonijos daiginamos sausio vasario mėn. Tai jau vakar savąsias sutupdžiau ant smėlio, apipurškiau vandeniu ir pastačiau šiltam kambary ant palangės. Viena jau matosi, kad ir taip pradeda dygti, iš kitų dar jokio ženklo schmoll.gif
Beje, apie gumbų dalinimą, tai irgi buvo parašyta, kad reikia dalinti sausio mėn. Tai biški padaiginsiu, kad pasimatytų kiek bus daigelių ir tada bandysiu pjaustyti rolleyes.gif
Atsakyti
Laikas ir man savąsias traukti. Bet iš pradžių kaip supratau galima ir tamsiai, bet šiltai padėti. Norėjau ir naujų gumbų nusipirkt. Bet prieš porą savaičių Žaliojoj stotelėj dar nebuvo.
Vasario 6d. bus žiedų diena. Reikų gal palaukt ir tada pasodint tongue.gif ?
Atsakyti
Aš niekada dienų nežiūriu schmoll.gif Jei teisingai viską darysi, tikrai žydės ir taip. Kita vertus, nieko blogo neatsitiks, jeigu ir palauksi.
O begonijų gumbus pjaustant reikia palikti daugiau daigelių ne po vieną. Pjauti į kokias 3-4 dalis . Kartais tenka tik pusiau perpjauti.
Atsakyti