Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

aš dėl "gumbo" tai rami..maniškis irgi stovi vietoj, bet nevysta šiek tiek žaliuoja ir tiek žinių
Bet padariau dar vieną avantiūrą - pasisėjau svyrančiosios begonijos sėkliukių ir jau pridygo man tų daigiukų, abejoju ar man kas gauis bet gal kokią vieną antrą ir užauginsiu.Čia mano pirmosios gėlės iš sėklų, o pasiskaičius supratau, kad nėra jau tai paprasta su to begonijom..bet gal kas gausis g.gif
Atsakyti
Pasvajosiu, jei viskas gerai, ar įmanoma prisirinkti seklų pačiai?
Atsakyti
nusipirkau ir as gumbu svyrancios raudonos ir geltonos, tai pasodinau i vazona, tik dabar pamasciau mastau.gif kokio dydzio mazdaug vazono joms reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 03 25, 00:12)
nusipirkau ir as gumbu svyrancios raudonos ir geltonos, tai pasodinau i vazona, tik dabar pamasciau mastau.gif kokio dydzio mazdaug vazono joms reikia g.gif

Aš svyrančias susodinu ir į lovelius. bigsmile.gif Sodinu ir į didesnius vazonus tik apačioje pripilu mulčo arba dar dedu polisterolį (sulaužau gabaliukais) 4u.gif Tada vazonai būna lengvesni. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 03 25, 20:53)
Aš svyrančias susodinu ir į lovelius. bigsmile.gif Sodinu ir į didesnius vazonus tik apačioje pripilu mulčo arba dar dedu polisterolį (sulaužau gabaliukais) 4u.gif Tada vazonai būna lengvesni. thumbup.gif

g.gif
na ten po 3 gumbus, o siandien dar ir balta nusipirkau, tai dar po du gumbus ir i lovelius eis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 03 25, 23:35)
g.gif
na ten po 3 gumbus, o siandien dar ir balta nusipirkau, tai dar po du gumbus ir i lovelius eis rolleyes.gif

Mano loveliai dviejų gerų sprindžių. Į vieną lovelį susodinu po tris svyrančias begonijas, nu jau jokio drenažo nedarau, tik žemė ir gumbai. Tik kiekvieną savaitę trešiu. Auga puikiai. thumbup.gif Kitą kartą jei netingiu, tai kiekvieną laistymą patrešiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 03 25, 22:53)
Mano loveliai dviejų gerų sprindžių. Į vieną lovelį susodinu po tris svyrančias begonijas, nu jau jokio drenažo nedarau, tik žemė ir gumbai. Tik kiekvieną savaitę trešiu. Auga puikiai. thumbup.gif Kitą kartą jei netingiu, tai kiekvieną laistymą patrešiu. 4u.gif

o tu tresi specialiai begonijoms trasu ar universalio, ar zydinciom gelem g.gif
Atsakyti
Maniskiu begoniju jau lapeliai pasirode smile.gif dziaugiuos be galo.... smile.gif
Na taip man irgi idomu kaip su tom trasom????
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 03 27, 00:51)
o tu tresi specialiai begonijoms trasu ar universalio, ar zydinciom gelem g.gif

Pavasarį nusiperku paprastų skirtų begonijoms, o paskui kaip kitas laistau universaliom, žydinčiom gėlėm skirtom trašomis, tai ir begonijas palaistau. thumbup.gif Pagrinde trašas perku ŽALIA STOTELĖ ir ten pataria. thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 27 kovo 2008 - 09:47
QUOTE(Pentarda @ 2008 03 27, 02:07)
Maniskiu begoniju  jau lapeliai pasirode smile.gif dziaugiuos be galo.... smile.gif
Na taip man irgi idomu kaip su tom  trasom????

pas mane tik toks kauburiukas is zemiu islindes, o kitos dar ne schmoll.gif

QUOTE(Boružėlė @ 2008 03 27, 09:41)
Pavasarį nusiperku paprastų skirtų begonijoms, o paskui kaip kitas laistau universaliom, žydinčiom gėlėm skirtom trašomis, tai ir begonijas palaistau. thumbup.gif Pagrinde trašas perku ŽALIA STOTELĖ ir ten pataria. thumbup.gif  bigsmile.gif

aisku, tai manau gal pataupysiu spec. nepirksiu, nes nemazai turiu universaliu trasu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievux @ 2008 03 24, 15:35)
o kiek gumeblių čia pasodinta? neįsivaizduoju kiek į vazonėlį reikia sodinti  g.gif
atrodo  wub.gif


Vienas ax.gif

QUOTE(jolita123 @ 2008 03 24, 21:42)
Pasvajosiu, jei viskas gerai, ar įmanoma prisirinkti seklų pačiai?


As bandziau, man nepasiseke verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Loona @ 2008 03 29, 15:26)
Vienas  ax.gif

gerai, kad as po viena gumba i vazonika sukisau rolleyes.gif
Atsakyti