Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

gi begonijos dazniausiai buna pasodintos durpese, o durpes, kaip zinia - rugscios, ir isisaknija geriau smeletoje dirvoje, nes smelis taip par rugstus ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 18 balandžio 2008 - 13:17
QUOTE(vida777 @ 2008 04 18, 14:16)
gi begonijos dazniausiai buna pasodintos durpese, o durpes, kaip zinia - rugscios, ir isisaknija geriau smeletoje dirvoje, nes smelis taip par rugstus  ax.gif .

nu as dabar tai jau neisiu ju persodint schmoll.gif tongue.gif
kolkas auga ziuresim kaip toliau biggrin.gif

o kur tu dabar bazuojie LT ar D g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 04 18, 13:20)
nu as dabar tai jau neisiu ju persodint  schmoll.gif  tongue.gif
kolkas auga ziuresim kaip toliau biggrin.gif

o kur tu dabar bazuojie LT ar D g.gif

nu tai nepersodink, nenumirs jos... gal lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...
as namuose - D flirt.gif .
Atsakyti
Jau vaikštau ir vaikštau link tų palangių. blush2.gif Bijau, kad nenužiūrėčiau tų savo begonijų. bigsmile.gif Bet gražuolės auga, smagu. thumbup.gif Negaliu sulaukti to grožio. drinks_cheers.gif
Kaži ar aš čia viena taip durniuoju? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 20 balandžio 2008 - 18:38
QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 20, 20:37)
Jau vaikštau ir vaikštau link tų palangių.  blush2.gif Bijau, kad nenužiūrėčiau tų savo begonijų. bigsmile.gif Bet gražuolės auga, smagu. thumbup.gif Negaliu sulaukti to grožio. drinks_cheers.gif
Kaži ar aš čia viena taip durniuoju? g.gif

nea, aš irgi vaikštau, net paglostau laugh.gif
Atsakyti
Aš ir vis tikrinu ir tikrinu biggrin.gif Atrodo, kad nuo to jos geriau augtų lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar svyrančių begonijų viršūnių nereikia nugnybti? g.gif , na kad geriau šakotųsi? kažkaip tik pirmus metus auginu svyrančias, nežinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 20, 19:37)
Kaži ar aš čia viena taip durniuoju? g.gif

blush2.gif neviena schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglėmama @ 2008 04 21, 09:43)
Ar svyrančių begonijų viršūnių nereikia nugnybti? g.gif , na kad geriau šakotųsi? kažkaip tik pirmus metus auginu svyrančias, nežinau ax.gif


as tai negnybau, nes patirties siuose dalykuose ne kazinkiek... blush2.gif bet senukuose konsultante man sake, kad visu svyranciu augaliuku reiia virsunele skabyti, kad labiau sakotusi... kazkaip man senukai pasitikejimo nekelia, tai nerantuociau 100% siuo teiginiu... ax.gif
Atsakyti
na palaukiom ilgiau auginusiu profiu vida777 ir Boružėlė's, gal jos aiskiau pasakys ka ten su tom virsunem daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 04 21, 18:20)
na palaukiom ilgiau auginusiu profiu vida777 ir Boružėlė's, gal jos aiskiau pasakys ka ten su tom virsunem daryt g.gif

klystate labai verysad.gif - nieko sitam reikale patarti negaliu, nes iki siol auginau nesvyrancias, o pernai nusipirkau jau suformuotus svyranciu krumus dideliuose vazonuose (susodintas po 3), po ziemos isliko tik 1, tiek zyyyniu ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Eglėmama @ 2008 04 21, 10:43)
Ar svyrančių begonijų viršūnių nereikia nugnybti? g.gif , na kad geriau šakotųsi? kažkaip tik pirmus metus auginu svyrančias, nežinau ax.gif

Tikrai nereikia gnaibyti viršūnių. drinks_cheers.gif Jos augdamos pakankamai išsiplečia, sulapoja. thumbup.gif Aš kalbu iš patirties, o ką rašo literatūra nesidomėjau, blush2.gif

Kai augini ne vienerius metus, tai gali koreguoti sodinant arba skaidant bumbiukus. Jei palieki tidesnius gumbiukus, tai iš ten išauga daugiau "akučių" ir analogiškai būna didesnis keras. thumbup.gif (ta prasme daugiau šakelių) Aš tai gumbelį palieku 2-3 "akutes". Paskui sodinant į lovelį galima daugiau susodinti gumbelių. Iš savo praktikos galiu pasakyti, kad į dviejų sprindžių lovelius užtenka 3 gumbelių. Kai labiau ūgtelės įdėsiu foto. wub.gif Bet kiekvienas randa savo sodinimo taisykles. Gal jūs rasite geresnių varijantų. thumbup.gif Dalinkimės mintimis ir rasime geriausius sprendimus. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 22 balandžio 2008 - 09:03