Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

Girdėjau, kad begonijas galima ūgliais dauginti. Tai dariau šiandien eksperimentą. Palaužiau kurios jau didesnės ir sukišau. matysim kas čia bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 05 02, 22:39)
Girdėjau, kad begonijas galima ūgliais dauginti. Tai dariau šiandien eksperimentą. Palaužiau kurios jau didesnės ir sukišau. matysim kas čia bus g.gif


Galima, tik isodinus i zeme reikia apdengti su stiklainiu, tada jos geriau prigyja 4u.gif
Atsakyti
Kas mano tom begonijom darosi, nesuprantu, tokios sutraukos ir stovi, nei jos auga nei miršta. Ko joms trūksta išnešiau į įstiklintą balkoną gal tai joms padės?
Atsakyti
Mano begonijos kazkokios pastypusios verysad.gif bent jau pumpurus krauna thumbup.gif . Isnesiau jau i balkona, gal ten joms labiau patiks
Atsakyti
Atrodo tą pačią dieną, į tą pačią žemę. Vienos jau per sprinduką, o kitos vos kyšo. Kaip pasiseka su jom turbūt. Arba želia, arba dvesia.
Atsakyti
as irgi visas vienodai sodinau, ta pacia diena, o dydis ju skiriasi g.gif
o as tai diena laikau lauke, o nakciai i vidu sunesu, jau man pradeda tas tampymasis atsibosti g.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 05 01, 14:40)
Tai gal tu juos dalinai vasarą ar rudenį? g.gif

As dalinau si pavasari. Bet gal per mazais gabaliiukais supjausciau g.gif

Gal jau kuri visam laikui i lauka isnese? Man taip norisi palanges pasipuosti ax.gif
Atsakyti
Aš vešiu į kapines, reiškias dar tris savaites lepinsiu namuose. Jos tokio skirtingo dydžio, kad doh.gif swoon.gif viena - visas krūmelis, viena - pirmus lapelius leidžia. iš dviejų vienos rūšies pakelių (buvo supokuota po tris) panašu kad bus trijų rūšų - skiriasi lapų forma, spalva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 05 04, 20:27)
as irgi visas vienodai sodinau, ta pacia diena, o dydis ju skiriasi g.gif
o as tai diena laikau lauke, o nakciai i vidu sunesu, jau man pradeda tas tampymasis atsibosti g.gif  tongue.gif

Jau palieku lauke. Kartais agroplėvele užtempiu, jei atsimenu. Kol šalnų nepraneša tai ramu.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 05 05, 11:22)
Jau palieku lauke. Kartais agroplėvele užtempiu, jei atsimenu. Kol šalnų nepraneša tai ramu.

g.gif reiks ir man gal lauke palikinet mastau.gif
Atsakyti
Maniskes irgi lauke jau gyvena smile.gif
Atsakyti
nu tai jau ir as nebesitampysiu schmoll.gif
Atsakyti