Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

QUOTE(Pentarda @ 2008 05 08, 12:26)
Sianakt palikau savo grazuoles nesildomam polietileniniam siltnamy....ai tegu jau buna jos ten kol visai atsils...nesiruosiu tampytis...jei jau bus labai blogai tai dar su agro plevele nakciai uzdengsiu smile.gif

o as saviskes siandien i lauka istremiau g.gif nakciai vel parnesiu wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 05 08, 12:28)
o as saviskes siandien i lauka istremiau g.gif nakciai vel parnesiu wacko.gif


maniškės jau seniai lauke nakvoje(t.y šiltnamy- po agro plevele biggrin.gif )
Atsakyti
as jau nekantrauju, kada galesiu isnesti i balkona.. bet, kad orai vesoki naktim.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2008 05 09, 11:43)
maniškės jau seniai lauke nakvoje(t.y šiltnamy- po agro plevele biggrin.gif )

maciau tokiu gudruoliu biggrin.gif siltnamis tai ne laukas liezuvis.gif
mano siltnamis dabar supjaustytas gabalais ir kiauras cray.gif
Atsakyti
QUOTE(drieze @ 2008 05 09, 11:01)
as jau nekantrauju, kada galesiu isnesti i balkona.. bet, kad orai vesoki naktim.. rolleyes.gif

balkone - ne zemes pavirsiuje, jau jei ka ten pakabinu - nebesaugau, jokios salnos nera pakandusios augalu schmoll.gif - juk dar namo siluma salia...
aisku,. ne apie spalio salnas kalbu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 05 10, 00:48)
balkone - ne zemes pavirsiuje, jau jei ka ten pakabinu - nebesaugau, jokios salnos nera pakandusios augalu  schmoll.gif  - juk dar namo siluma salia...
aisku,. ne apie spalio salnas kalbu ax.gif

o tada prie namo ant palangės g.gif Gal jau galiu visam laikui begonijas į lauką išnešti bigsmile.gif nes tampytis tingiu blush2.gif , tai dar namie laikau rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikutės,
Šiemet pirmą kartą nusipirkau 5 svyrančios begonijos gumbelius ir pasodinau į vazonėlius. Kai išaugo maždaug iki 15 cm, persodinau į didesnius vazonus, noriu į lauką nešti. Iš vieno gumbelio išaugo po vieną ar du stiebelius ir man jos kažkaip negražiai atrodo, nors jau ir žydi tongue.gif .
Kai pirkau, tikėjausi, kad išaugs, kaip fontanas, ta prasme bus daugiau stiebelių.

Noriu paklausti, gal reikia į vieną vazonėlį kelias susodinti, ar laikui bėgant išaugs daugiau stiebelių. g.gif

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 05 10, 08:22)
o tada prie namo ant palangės g.gif Gal jau galiu visam laikui begonijas į lauką išnešti bigsmile.gif nes tampytis tingiu  blush2.gif , tai dar namie laikau  rolleyes.gif

praeita nakti maniskes nakvojo lauke, o sia nakt vel parsytisiau i namus g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 05 10, 07:22)
o tada prie namo ant palangės g.gif Gal jau galiu visam laikui begonijas į lauką išnešti bigsmile.gif nes tampytis tingiu  blush2.gif , tai dar namie laikau  rolleyes.gif

nesk 4u.gif [kaunas -- ne siaure rolleyes.gif ]

QUOTE(lakmė @ 2008 05 11, 18:36)
4u.gif Sveikutės,
Šiemet pirmą kartą nusipirkau 5 svyrančios begonijos gumbelius ir pasodinau į vazonėlius. Kai išaugo maždaug iki 15 cm, persodinau į didesnius vazonus, noriu į lauką nešti. Iš vieno gumbelio išaugo po vieną ar du stiebelius ir man jos kažkaip negražiai atrodo, nors jau ir žydi tongue.gif .
Kai pirkau, tikėjausi, kad išaugs, kaip fontanas, ta prasme bus daugiau stiebelių.

Noriu paklausti, gal reikia į vieną vazonėlį kelias susodinti, ar laikui bėgant išaugs daugiau stiebelių.  g.gif

gal sviesos mazai buvo kai daiginai [jei isstypo]?
gali ir kelis i vazona, bet siulyciau palaukti, juk dar tik sezono pradzia, o jei tresi, turesi grozi iki salnu, patikek 4u.gif
ir visas krumas bus po gero menesio 4u.gif


O as siandien viena saviske ''operavau'' per puse, ziuresim... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lakmė @ 2008 05 11, 19:36)
4u.gif Sveikutės,
Šiemet pirmą kartą nusipirkau 5 svyrančios begonijos gumbelius ir pasodinau į vazonėlius. Kai išaugo maždaug iki 15 cm, persodinau į didesnius vazonus, noriu į lauką nešti. Iš vieno gumbelio išaugo po vieną ar du stiebelius ir man jos kažkaip negražiai atrodo, nors jau ir žydi tongue.gif .
Kai pirkau, tikėjausi, kad išaugs, kaip fontanas, ta prasme bus daugiau stiebelių.

Noriu paklausti, gal reikia į vieną vazonėlį kelias susodinti, ar laikui bėgant išaugs daugiau stiebelių.  g.gif

4u.gif  4u.gif

sodink po vieną. Jos prisiaugins daugiau šakelių, sulapos bus labai gražu ax.gif Tik patręšk mirksiukas.gif

QUOTE(rokoko @ 2008 05 12, 01:04)
nesk 4u.gif [kaunas -- ne siaure rolleyes.gif ]

Savaitaglį nespėjau išsodinti į lovelius, o per orus girdėjau, kad šalnas prognozuoja unsure.gif Trečiadienio naktį lygtai gan smarkias, tai ir vėl nebežinau ar rizikuoti doh.gif nors prie namo gal nenušals g.gif (pas mus toks plynas laukas, medžių didelių nėra, tai gal ir šalnos labiau jaučiasi g.gif )
sory, jei įkyrėsiu aš jum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 05 12, 07:53)
Savaitaglį nespėjau išsodinti į lovelius, o per orus girdėjau, kad šalnas prognozuoja unsure.gif Trečiadienio naktį lygtai gan smarkias, tai ir vėl nebežinau ar rizikuoti doh.gif nors prie namo gal nenušals g.gif (pas mus toks plynas laukas, medžių didelių nėra, tai gal ir šalnos labiau jaučiasi g.gif )
sory, jei įkyrėsiu aš jum 4u.gif


Aš ketvirtadienį įsodinus palikau lauke, tai lapai pašalo, pagelto... verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Aš saviškes svyrančias ištrėmiau į lauką, jau tris paras lauke gyvena. Ir krūmines susodinau į nuolatinę vietą. Tik dar ne visas. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(lakmė @ 2008 05 11, 19:36)
Noriu paklausti, gal reikia į vieną vazonėlį kelias susodinti, ar laikui bėgant išaugs daugiau stiebelių.  g.gif

Jei didesnis vazonas drasiai gali sodinti daugiau, o šiaip išauga daugiau stiebelių. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 12 gegužės 2008 - 09:36