Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

crocus, gražios begonijos bigsmile.gif Mano irgi panašaus dydžio. Grįžom iš atostogų, tai jau šiandien gal visas susodinsiu į lovelius ir pasipuošiu namą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 06 05, 18:13)
Čia mano didžiažiedė nesvyranti. Labai lapai prastai atrodo, susiraitę kažkokie.

na maniskiu dvieju irgi lapai susiraite g.gif
Atsakyti
Mano geltonos begonijos ziedai turejo buti pilnaviduriai,o prazydo visai ne tokie schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ina' @ 2008 06 13, 16:12)
Mano geltonos begonijos ziedai turejo buti pilnaviduriai,o prazydo visai ne tokie  schmoll.gif

gal dar bus ir pilnaviduriu g.gif
Mano, jei gerai pamenu, turejo ir tokiu ir tokiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuke_: 14 birželio 2008 - 20:16
QUOTE(linuke_ @ 2008 06 14, 21:14)
gal dar bus ir pilnaviduriu g.gif
Mano, jei gerai pamenu, turejo ir tokiu ir tokiu


Na tikiuosi,kad cia pirmas toks keistas ziedas,o kiti bus kaip ir priklauso biggrin.gif
Niekada dar taip nebuvo doh.gif Visos begonijos kiek turiu pilnavidures wub.gif O sitas geltonas pirkau siemet nukainuotas nu,bet tikiuosi,kad vistiek bus grazu wub.gif
Atsakyti
o pas mane geltona tai pilnaviduriai prazydo ax.gif
Atsakyti
neseniai parsitempiau sia grazuole 4u.gif http://public.fotki....i/imgp6507.html
buvo kiek apvytus, bet manau atgaivinsiu 4u.gif
gal kas tokia auginat ir zinot ar ji zydi? niekur nemaciau sios rusies zydincios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 14, 23:35)
o pas mane geltona tai pilnaviduriai prazydo ax.gif

O kur foto. g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fanulka @ 2008 06 16, 10:39)
neseniai parsitempiau sia grazuole 4u.gif http://public.fotki....i/imgp6507.html
buvo kiek apvytus, bet manau atgaivinsiu 4u.gif
gal kas tokia auginat ir zinot ar ji zydi? niekur nemaciau sios rusies zydincios blush2.gif

tokios ir as nemacius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 06 16, 12:05)
O kur foto. g.gif  bigsmile.gif

va cia blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


help.gif help.gif help.gif prasau pagalbos, ka man su sita daryt g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 19 birželio 2008 - 08:11
Mano pernai geltonos begonios iš to pačio maišelio viena žydėjo tokiais puriais pilnaviduriais žiedais, kaip renos, o kita tokiais tuščiaviduriais, kaip inos, nors pagal nuotrauką turėjo būti tokia, kaip ta renos raudona.

user posted image

O šiemet nei viena nebeišdygo.
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 06 19, 09:25)
Mano pernai geltonos begonios iš to pačio maišelio viena žydėjo tokiais puriais pilnaviduriais žiedais, kaip renos, o kita tokiais tuščiaviduriais, kaip inos, nors pagal nuotrauką turėjo būti tokia, kaip ta renos raudona.

bet kokia ziedu gausa bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti