Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

merginos padekit 4u.gif
siandien grizau is kapiniu ir ziuriu mano begoniju lapai ir ziedai dziusta verysad.gif ka reiktu daryt g.gif manau cia viskas nuo tokios sausros doh.gif
Atsakyti
QUOTE(yrka @ 2006 07 14, 20:15)
merginos padekit  4u.gif
siandien grizau is kapiniu ir ziuriu mano begoniju lapai ir ziedai dziusta  verysad.gif ka reiktu daryt  g.gif manau cia viskas nuo tokios sausros  doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nagi atgaivinkim begonijų temelę thumbup.gif 4u.gif Vakar nusipirkau du begonijų gumbelius:geltoną ir raudoną wub.gif Geltonoji jau dygt pradėjus thumbup.gif Pasodinau,tai dabar lauksiu kas bus toliau bigsmile.gif Tikiuos patiks pas mane toms gražuolėms wub.gif
Atsakyti
Man irgi patinka begonijos, tik ne tos vienmetės, o kambarinės. drinks_cheers.gif Štai tokią turiu namuose.
Nengamo, tikiuosi taviškiai gumbeliai sėkmingai sudigs , o po to ir sužydės 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif tongue.gif O kambarinės man irgi patinka thumbup.gif Vakar Maximoj kaip tik žiūrinėjau tokią. bet pas mane tiek gėlių,kad jau nebeišmanau kur ir bepastatyčiau doh.gif Nu pavasarį,kai lauko gėlytės iškeliaus į kiemą,tikiuos galėsiu pasipildyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
šiais metais noriu papuošti balkoną svyrančiom begonijom, bet Senukuose radau tik paprastų begonijų gumbelių. O gal nerašo ant jų, kad tai svyrančios, ar nesvyrančios? ax.gif
Gal galite patarti kur galėčiau nusipirkti?
Nes labai jau nesinorėtų balkone nesvyrančių netyčia įsigyti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 03 05, 12:12)
Sveikos,
šiais metais noriu papuošti balkoną svyrančiom begonijom, bet Senukuose radau tik paprastų begonijų gumbelių. O gal nerašo ant jų, kad tai svyrančios, ar nesvyrančios?  ax.gif
Gal galite patarti kur galėčiau nusipirkti?
Nes labai jau nesinorėtų balkone nesvyrančių netyčia įsigyti.  verysad.gif


Tikrai buna svyranciu ir ant pakelio su gumbeliu turi buti parasyta, kad svyranti. Kitaip bus paprasta. Palauk, gal dar ne sezonas - pavasariop tikrai priveza tiek "Senukai" , tiek "Maksimos" tu begoniju. As pernai turejau ir raudona, ir geltona svyrancia. Pasilikau per ziema viena gumaba, jau reikia sodinti i zeme turbut g.gif
Atsakyti
Aš jau susodinau,bet kol kas jos dar nejuda schmoll.gif Gal nesupūdysiu g.gif
Atsakyti
Atidžiau apžiūrėjau,tai mano geltonoji jau leidžia lapuką bigsmile.gif biggrin.gif clap.gif clap.gif clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kozete, tikrai yra svyranciu begoniju, ant [pakycio Begonia pendula parasyta ir is nuotraukyciu matosi, kad svyrancios. As nusipirkai IkI parduotuvej, mama - senukuose, tik paieskot reikia, bet tikrai yra
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 03 05, 13:12)
Sveikos,
šiais metais noriu papuošti balkoną svyrančiom begonijom, bet Senukuose radau tik paprastų begonijų gumbelių. O gal nerašo ant jų, kad tai svyrančios, ar nesvyrančios?  ax.gif
Gal galite patarti kur galėčiau nusipirkti?
Nes labai jau nesinorėtų balkone nesvyrančių netyčia įsigyti.  verysad.gif



O Žaliojoj stotelėj arba Žaliajam centre nežiūrėjai? Ten paprastai būna pasirinkimas, tik šiemet aš dar neturėjau laiko patikrinti biggrin.gif
Praeitą rudenį susišaldžiau savo svyrančių begonijų kolekciją. Keletui savaičių buvau išvažiavus, o staiga atšalo. Vyras sunešė kitų gėlių vazonus į šiltnamį, o stovą su begonijomis pamiršo. Turėjau visokių, kokių tik galima rasti parduotuvėse. Taigi vėl pradedu rinkti kolekciją iš naujo blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ausma @ 2007 03 06, 15:46)
O Žaliojoj stotelėj arba Žaliajam centre nežiūrėjai? Ten paprastai būna pasirinkimas, tik šiemet aš dar neturėjau laiko patikrinti  biggrin.gif
Praeitą rudenį susišaldžiau savo svyrančių begonijų kolekciją. Keletui savaičių buvau išvažiavus, o staiga atšalo. Vyras sunešė kitų gėlių vazonus į šiltnamį, o stovą su begonijomis pamiršo. Turėjau visokių, kokių tik galima rasti parduotuvėse. Taigi vėl pradedu rinkti kolekciją iš naujo blush2.gif .

Žalioj stotelėj dar nebuvau, o Žirmūnų Senukuose apžiūrėjau kiekvieną pakelį. 4u.gif
Reikia per šią savaitę turbūt pasodinti, nes vėliau gali būti per vėlu. ax.gif ar ne?
Atsakyti