Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

QUOTE(rena @ 2008 10 06, 11:57)
o pas tave garazas su langais ar be g.gif as tai sakiau su visais vazonikais i rusy istremsiu, bet jis pas mane tamsus g.gif

yra nedidelis langelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 10 06, 12:13)
yra nedidelis langelis g.gif

jasna, nes musu garazas tai su dviem pailgais langais, sviesus g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 10 06, 08:56)
Aš laikysiu lauke, kol nušals, tada įnešiu į garažą ir padėsiu, kad nudžiūtų. O laikyti tai nuo sąlygų priklauso, jei bus šiltai - tai gal žemėse geriau palikti, kad nesudžiūtų  mastau.gif
Aš greičiausiai išimsiu iš žemių, nes daug lovelių gaunasi ir dar neapsisprendžiau arba garaže arba katilinėj laikysiu smile.gif

Anksciau, kai begonijos nuzydedavo mesdavau jas lauk doh.gif . O paskui suzinojau, kad gali tos grazuoles ir kitamet aki dziugint blush2.gif . Tai va nusprendziau pabandyt.Tai vis delto kaip geriau su tais svoguneliais pasielgt g.gif. Palik zemeje ar iskast. Jei svoguneli iskasiu, ka su juo daryti? Ar reikia isdziovinti? Ir kur paskui laikyti (siltai ar saltai, patamsyje ar garaze i kuri patenka sviesa) g.gif . Na as visiskai neismanele sioje srityje blush2.gif help.gif .
Atsakyti
jei begonijos yra svyrancios , tai gumbus reikia palikti vazonelyje zemese. O jei jos paprastos , tai gumbelius patarciau iskasti, apdziovinti ir laikyti sausai. Pernai as laikiau palepeje. smile.gif
Atsakyti
Manau, kad reikėtų atsižvelgti į numatomas laikymo sąlygas. Jei gumbeliai bus laikomi šiltai kokia 20 laipsnių, tada geriau palikti žemėse, kad nesudžiūtų g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Aš turiu dviejų rūšių begonijas. Tiesa, nežinau kaip jos vadinasi ir ar jos kada nors žydi.
Noriu pas jus paklausti ar jas irgi reikėtų migdyti žiemos miego ar ne?
Gal kas nors žino ir mano gėlių tikslesnius pavadinimus?
Va nuotraukos
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noras1: 11 spalio 2008 - 13:52
QUOTE(noras1 @ 2008 10 11, 13:51)
Noriu pas jus paklausti ar jas irgi reikėtų migdyti žiemos miego ar ne?
Gal kas nors žino ir mano gėlių tikslesnius pavadinimus?
Va nuotraukos

na jos kambarines, ju migdyti tikrai nereikia schmoll.gif


merginos jusu begonijos dar lauke g.gif
Atsakyti
Mano šiltnamyje su loveliais,nebelaistau. Tegu džiūsta jau.
Atsakyti
as tik siandien nukarpiau sakas. nezinau ar cia gerai, ar ne. bet jau apvyte buvo. palikau rusy. o kazin ar gerai, jei rusys su langu? ar nebus joms per sviesu? neprades per anksti leist lapus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2008 10 26, 20:34)
as tik siandien nukarpiau sakas. nezinau ar cia gerai, ar ne. bet jau apvyte buvo. palikau rusy. o kazin ar gerai, jei rusys su langu? ar nebus joms per sviesu? neprades per anksti leist lapus?  g.gif

na sito tai as nzn g.gif


siandien tai is draugo dar parsiveziau smulkiaziede begonija, tai kotus su lapais nuskabiau ir trauksiu ja lauk g.gif jos nesvyrancios, o svyrancios dar lauke ir zydi g.gif tai ir nzn ka cia su jom daryt, bet as irgi jau nelaistau g.gif
Atsakyti
greiciausiai nusals arba pacios dziuti prades, jei nelaistai. siandien labai salta, kazin arv nebus salnos paryciais.
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2008 10 26, 22:45)
greiciausiai nusals arba pacios dziuti prades, jei nelaistai. siandien labai salta, kazin arv nebus salnos paryciais.

unsure.gif negasdink biggrin.gif
Atsakyti