Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Arilin žvakutės
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Kontraceptinės priemonės
klajune
Sveikos,
ginekologė man paskyrė Arilino žvakutes, bet kai perskaičiau vartojimo instrukcijas, galimą šalutinį poveikį, susimąsčiau: ką tokio baisaus manyje rado, kad tokiom priemonėm gydyt reik? Lapely rašo "trichomonų ir anaerobinių bakterijų infekcinėm ligom gydyti". Gal kas gali suprantamiau paaiškint, gal kuriai teko naudot?
Aišku pasiklausinėsiu ginekologės (paskyrė telefonu), bet tai bus tik kt. savaitę, o naudot reiktų jau dabar pradėt, bet bijau... sad.gif
Bella
QUOTE (klajune @ 2004 10 30, 20:18)
Sveikos,
ginekologė man paskyrė Arilino žvakutes, bet kai perskaičiau vartojimo instrukcijas, galimą šalutinį poveikį, susimąsčiau: ką tokio baisaus manyje rado, kad tokiom priemonėm gydyt reik? Lapely rašo "trichomonų ir anaerobinių bakterijų infekcinėm ligom gydyti". Gal kas gali suprantamiau paaiškint, gal kuriai teko naudot?
Aišku pasiklausinėsiu ginekologės (paskyrė telefonu), bet tai bus tik kt. savaitę, o naudot reiktų jau dabar pradėt, bet bijau... sad.gif

Tikrai taip, vartojimo instrukcija ir mane labai nugąsdino, kai ir man buvo paskirtos šios žvakutės. Tačiau tikrai nebijok, nepajusi nieko (išskyrus jei esi kam nors alergiška). Man prie šių žvakučių buvo paskirtos ir dvi tabletės (viena prieš pradedant, kita po paskutinės žvakutės, dėl šalutinio paveikio, šiuo atveju alergijos (nors nesu alergiška). O šio vaisto instrukcija perskaičius tai galim pagalvot, jog panaudojus dar labiau galima susirgti, nei išsigydit.
klajune
Blogiausia, kad vairuoti negalima mad.gif Savaitė be mašinos man labai daug... sad.gif
Realiste
O kodel negalima g.gif As jas irgi naudojau, irgi informacinis lapelis nugasdino, bet jokio salutinio poveikio nepajutau, absoliuciai jokio thumbup.gif Tiesa, jos man ir nepadejo sad.gif
Bonzile
As tai jokiu pasaliniu pozymiu nejutau.
Paranormali
blink.gif Arilin zvakutes na jei 1000 jos kas antar nakti, zvakutes i maksti dedamos vakare wink.gif tai masina gali vairuoti rolleyes.gif Man jas irgi paskyre buvo, as kainos issigandau 19.99 dvi zvakutes...nusisaut doh.gif Ir anotacija zavi laugh.gif
Bet pirkau nes gyd liepe..o as jos sventai klausau laugh.gif wink.gif rolleyes.gif doh.gif biggrin.gif wink.gif
Naktine
Man buvo Metronidazolio tabletes paskyrę ,kai turėjau mikrofloros disbakteriozę makštyje-tiesiog savų bakterijų kai kurios rūšys pradeda kiekiu nustelbti kitas rūšis-dėl to atsiranda įvairios problemos-mano atveju buvo padaugėję išskyrų.Gėriau tabletes 3 k./d. 5 dienas-jokių pašalinių reiškinių nepastebėjau .
Nebūtinai turi turėt kažkokią baisią infekciją,kad tokius vaistus skirtų,mes ir pačios tų anaerobinių bakterijų turim per akis,reik tik žiūrėt,kad ne per daug būtų.
Paranormali
laugh.gif rolleyes.gif Jo jo tik anotacija nutyli tai g.gif Juokauju laugh.gif laugh.gif
Garbanele
Sveikos! pas mane tokia problemele. Esu 2 menesiai kaip nescia, ginekologe israse Arilin zvakutes todel, kad per daug baltuju. Kai perskaiciau informacini lapeli, jame buvo parasyta, kad iki 3 nestumo menesio zvakuciu negalima naudoti. Ar susidurete kas su tokia problema. Stovi zvakutes ilgiausiai spintoje bijau naudoti....bijau del leliuko... verysad.gif
Gulia
unGarbanele Paskelbta Vakar, 23:06
  Sveikos! pas mane tokia problemele. Esu 2 menesiai kaip nescia, ginekologe israse Arilin zvakutes todel, kad per daug baltuju. Kai perskaiciau informacini lapeli, jame buvo parasyta, kad iki 3 nestumo menesio zvakuciu negalima naudoti. Ar susidurete kas su tokia problema. Stovi zvakutes ilgiausiai spintoje bijau naudoti....bijau del leliuko... 
defined

Man kaip tik gydytoja israse prise pat gimdyma blush2.gif tepinelis buvo geras-atseit gerai paruosia gimdymo takus.Nupirkau ir panaudojau pagal recepta tongue.gif bigsmile.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Garbanele
Na po 3 menesiu manau as taip pat nebebijociau ju naudoti, o dabar tikrai gazdina unsure.gif Vaistinei patare plautis su vandenyje istirpinta soda...nezinau kiek ji gali padeti, bet apsiplaunu... Idomu kiek leliukui iki 3 menesiu gali pakenkti chemines medziagos esancios Arilin zvakutese, juk tie pirmi 3 menesiai patys svarbiausi... g.gif
jurda
Sveiki, ir man paskyre tokiu vaistu. As irgi kai paskaiciau anotacija, tai soko vos negavau.
Austre 123
QUOTE(Garbanele @ 2006 02 14, 23:06)
Sveikos! pas mane tokia problemele. Esu 2 menesiai kaip nescia, ginekologe israse Arilin zvakutes todel, kad per daug baltuju. Kai perskaiciau informacini lapeli, jame buvo parasyta, kad iki 3 nestumo menesio zvakuciu negalima naudoti. Ar susidurete kas su tokia problema. Stovi zvakutes ilgiausiai spintoje bijau naudoti....bijau del leliuko...  verysad.gif
*

Tai yra kitu priemoniu isigidyti Nes labai i daktarus neklausau nes buna tokiu nuomuonbių kad nežinai ko griebtis
Ievaa
klausykit, panyckos, o tas zvakutes galima naudot, kai naudoji KT? ar ne? g.gif iskilo sitas klausimukas man ir neduoda ramybes, tai gal jus zinot? mirksiukas.gif
noriu_leliuko2007
Sveikos,
man irgi dėl tų žvakučių labai neramu pasidarė... uždegimą pas mane dažnai randa, nes turiu įgimtą žaizdelę, tai ji labai opi-kas truputį netaip ir iškart uždegimas... verysad.gif tai va per paskutinį vizitą ginekologė man išrašė Arilin žvakutes, tai vakar vakare įsidėjau, bet šiandien ryte siaubingai išsigandau... verysad.gif iš makšies stipriai kraujavo, nors mėnesinėmis prasirgau prieš dvi savaites... labai prašau padėkit, pakonsultuokit, baisiausia, kad mano gydytojos iki kitos savaitės nebus, tai negaliu jai pranešt... ar reikia nutraukt naudojimą, kaip Jūs manot, nes naudojant kitas žvakutes dar niekad taip nebuvo... ?? help.gif
Auksiukė
Man taip pat gydytoja išrašė Arilin žvakučių, jau baigiu sunaudoti, bet, žinokit benaudojant jas man visai prastai pasidarė doh.gif , prieš tai jaučiausi geriau negu dabar-pradėjo perštėti ir ne tik "ten", bet ir visur aplik. Aš galvoju, kad čia alerginė reakcija gavosi. Jau norėjau nutraukti žvakučių naudojimą, net nežinau... schmoll.gif . Gerai, kad rytoj eisiu pas gydytoją, nors nelabai bepasitikiu ja g.gif ...
Orchideja77
Man irgi išrašė šias žvakutes.. Ar jos išties veiksmingos? Pasidalinkit savo patirtimi, kas jau bandėte jas 4u.gif Man jas skyrė nuo gardnerella vaginalis bakterijų...
Ievaa
Manau, kad jos yra nelabai veiksmingos. Teko skaityti, kad tas mikrobas, kuri gydo sitos zvakutes, gali buti "isiveises" ne tik musu maksties pavirsiuje, bet ir giliau. Zvakutes tokiu mikrobiuku is giliau neiskrapsto schmoll.gif Todel man buvo pasikartojes toks dalykas, bet antra syki paprasiau, kad israsytu tableciu, nes jos veikia ir ten giliau mirksiukas.gif Ir beje, labai nustebau...sakau gal galit israsyt tabletikiu, nes jos lyg ir geriau veikia, sako man: nu jo geriau....tai blem, ko iskart neisrasyt tabletikiu? umn.gif
Orchideja77
O naudojant Arilin žvakutes, nereikia papildomai gerti kokių nors jogurto bakterijų, kad koks grybelis neįsiveistų? blush2.gif Ar jos negali sukelti grybelio kaip antibijotikai? ax.gif Nes kai išrašo kokius antibijotikus, tai pataria gerti ir jogurto bakterijas kartu, kad mikroflorą atstatyti, o tai kaip yra su tom Arilin žvakutėm? ax.gif 4u.gif
feisty
sveikos gal kuri naudojo šituos vaistus kai maitino nes man juos išrašė o aš maitinu. schmoll.gif schmoll.gif kai perskaičiau informacini lapeli tai šoka gavau
Šypsokis
Aš jau pasigailėjau kelis kartus, kad prasidėjau su tuo atilin...
Ginė, mat, rado bakterinę vaginozę, ir skyrė dvi arilin žvakutes. Man per akis, per ausis ir per viską užteko ir vienos. Po kelių dienų ištino akis - akies konjuktyvitas (tarpsluoksninio audinio uždegimas), išsigydžiau greit (tiesa po kelių savaičių jis vėl buvo pradėjęs ryškėti, bet atsikračiau taip pas sėkmingai kaip ir pirmąkart), tada po kokių 10 dienų man prasidėjo pienligė blink.gif Su šita zaraza pirmą kartą gyvenime teko susidurt. Gydžiaus jau be jokių žvakučių pagalbos - liaudiškom priemonėm. Lyg ir praėjo. O štai dabar jau ketvirtą dieną vėluoja mėnesinės. Ką galvot? Kad nėščia? Nėštumo testas neigiamas... Nesu įsitikinus, ar tikrai visos šios bėdos dėl arilin, bet įtariu kad taip. Būčiau žinojus, kad taip bus, būčiau gyvenus su ta vaginoze, kurios net nejaučiau...
Schroedingers Cat
Man teko vartoti, tikrai padėjo ir jokių šalutinių poveikių. Naudojau ne Arilin Rapid, bet tą su mažesne doze. Grybelis irgi neatsirado, nors aš labai linkusi jį turėti.
Mazea
Man irgi israse Arilin.ir net nepasake kas yra, tik, kad menkutis uzdegimas, bet kai perskaiciau informacini lapeli, tj tiesiog sokas buvo.nebesuprantu cia menkutis uzdegimas ar kokia trichomonoze g.gif pasimeciau baisiausiai doh.gif nejau gali tokius vaistus israsyt tik del menkucio uzdegimo? blink.gif
jutela
As nuejau pas savo ginekologe tik pasitikrinti, jokiu negalavomu nejauciau ax.gif Ji paeme tepineli, o kita diena paskambinusi telefonu liepe nusipirkti Arilin.Tai ir nusipirkau.Nezinau ar jos man padejo, nes nezinau, kas man ir buvo g.gif
laureena
BAISU CIA SKAITYTI.. ir dar kai nescioms israso arba maitinancioms.. jus pasidomekit nuo ko ta bakterine vaginoze atsiranda. pirmiausia nuo imuniteto nusilpimo, ji nera kazkokia liga, tiesio sutrinka tos terpes pusiausvyra. pilna musu organizme visokiu bakteriju ir geru ir blogu, o kai pusiausvyra sutrinka vienu buna per daug, bet cia nera kazko labai baisaus, net ir visai nesigydant stiprinant imuniteta galima susinormalizuoti organizma. cia ta bakterine vaginoze buna vos ne pas kiekviena moteri, aisku kai jau ji labai stipri reikia kazka daryti. nu bet tokius ziaurius vaistus gerti..nznau, bent jau nescios budamos ar maitinancios nezalokit savo leliu, juk jiem irgi tenka tu xemikalu paragauti, dar numirs sad.gif
Man buvo atsitikus tokia beda, ta bakterine vaginoze pas mane buvo kokius 2 metus, as nelabai supratau, nes man netrukde, tada nuejau siaip profilaktiskai pas ginekologe, o ji ir sako cia bakterine vaginoze israsysiu iskart vaistu arilin, gersi tabletes, nerasysiu jokiu zvakuciu, nes jos ne tokios veiksmingos (zvakes veikia tik ta vieta, o bakterija yra kur kas giliau, tai kol jas naudosit bus viskas gerai, gal ir po naudojmo metus bus gerai, o gal kaikurios ir issigydys, jeigu silpna ta bakterine vaginoze). tai jau po vienos tabletes vos nenumiriau sad.gif dusti pradejau i ligonine isveze, ligoninei pasake kad ten baisi xemija sudeta, kenkia labai kepenims ir kitiems organams. tai tokia mano patirtis
Kanarejka
Man rado bakterine vaginoze, ir israse ARILIN,..tai vat kai is ryto atsikeliau nuejau i WC ziuriu,kad yra kraujo trupuciuka.., pas jur irgi taip?
Herta
Na man tai išrašė žvakučių Arilin Rapid viskas normaliai, pagerėjimas jaučiamas, o jokių blogų šalutinių pojūčių ne.
ssiimmaa
ir as esu vartojusi ir zvakutes ir tabletes, tai nusiskundimu neturiu.
Gintariuke3
laba. susiduriau su problemom panaudojusi sias zvakutes. Gal kam buvo dar prasidejusi pienlige nuo siu zvakuciu?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.