Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės: Čiauškutis"

Ar kuri nors leidziate savo leliuka i Ciauskuti, mes ten naujokai, tai butu idomu paskaityti jusu atsiliepimus apie si darzeli.
Atsakyti
O gal tu gali papasakoti pirmus ispudzius? Galvoju eiti ten apsizvalgyti wink.gif
Pries kiek laiko uzsiraset?
Atsakyti
Kiek zinau is vyro pasakojimu (nes jis veda dukra i darzeli) tai ten labai rupinamasi vaikais, geros aukletojos, labai faina logopede. Aplinka man ne itin suzavejo, bet neturim daugiau is ko rinktis, tai geriausias darzelis vaikams turintiems kalbos sutrikimu.
Vedeja man nelabai paliko gera ispudi, nes pirmom dienom vis primindavo kad reikia sumoketi 100 lt tevu komitetui, nematau nieko blogo kad reikia moketi pinigus, bet sunervino tai kad per diena apie tai ji man primine net du kartus. Ir siaip keistoka ji man.
Si darzeli mums rekomendavo raidos centre (del kalbos sutrikimo), turejom eiti i pedagogine psichologine tarnyba, kad gautume siuntima. Uz darzeli atrodo mokam 3.5 lt. menesiui. Uzsirasem mes liepos pradzioj, nuo rugsejo pradejom lankyti.
Atsakyti
QUOTE (Fretka @ 2004 11 02, 15:10)
Uz darzeli atrodo mokam 3.5 lt. menesiui.

Kaip tai? g.gif g.gif
Atsakyti
del to kad su siuntimu is pedagogines psichologines tarnybos
Atsakyti
Cia jus kalbat apie ta darzeli kur prie pat TV boksto, toks kur kieme "katakombos"-tipo aiksteles vaikams?
Atsakyti
QUOTE (Giedrushka @ 2004 11 09, 09:47)
Cia jus kalbat apie ta darzeli kur prie pat TV boksto, toks kur kieme "katakombos"-tipo aiksteles vaikams?

apie ta pati smile.gif
Atsakyti
As pati esu "baigus" ta darzeli smile.gif
Kai norejau leist i ji savo vaika, tai suzinojau, kad ten priimami vaikai su kokiais nors sutrikimais, todel teko leist siek tiek toliau.
Kai as lankiau mes vienoje grupeje buvome su vaikais turinciais pvz. "zuikio lupyte", trumpesnius pirsciukus pamenu vienas turejo, kalbos, motorikos sutrikimus ir pan...(bet manau tai turejo tik gera itaka mano suvokimui, apie siek tiek nuskriaustus vaikiukus, ir kiek pamenu mes su jais zaisdavome ne kiek neakcentuodami, kad jie yra kitoki, kitaip atrodo ir pan.)
As buvau visai sveika, tik biski sveple, tai kiek pamenu labai fainai logopede su manim dirbdavo.
O kas idomiausiai, kad iki dabar beveik puse tu paciu aukletoju dirba, kur mane auklejo smile.gif
Kiek esu girdejus is kitu teveliu siais laikais ir kiek yra man pasakojusi mano buvusi aukletoja, kuri yra mano kaimyne ir dabar ten dirba, tai viskas ten labai gerai. Ir ugdomaja prasme ir siaip..Isskyrus tuos "katakombus" kieme biggrin.gif
Atsakyti
Kiek zinau i ta darzeli yra baisingos eiles ir ten papult turbut galima tik kreipiantis i pedagogine psichologine tarnyba, nors man rodos davus kysi galima ir siaip papult, susidare ispudis kad vedeja pinigus myli.
Atsakyti
Ar siuo metu kas nors lanko si darzeli? Ir kaip ten aplinka ir aukletojos, gal kas turit komentaru?
Atsakyti
Mano dukra lanke si darzeli. Esu labai patenkinta. Aukletojos pakliuvo auksines:) Vaika priziurejo labai gerai. O logopedes ir aukletojos deka, budamos 5 metu jau skaitome, rasome bei skaiciuojame net desimtimmis:) Si rudeni jau leisiu i nuline klase. Labai gaila kad teko palikti si darzeli.
ten pakliuti tikrai nera lengva. O ir direktore labai megsta "dovanas":) Bet jei pakliusi pas geras aukletojas, gailetis nereikes:)
Beja, kaip paklausiau kaip maitina kituose darzeliuose...isigandau:) Nes siame darzelyje kasdien vaikas gaudavo tiek jogurtukus, tiek ivairius vaisius....smile.gif
Atsakyti
Mano dukra baigė šį darželį prieš metus. Viską ką norėčiau pasakyti, telpa viename žodyje "ačiū". Beje, visi stebėjosi, kaip mes ten papuolėm, o mes tiesiog nuėjom, ir pasakėm, kad turim problemų. Priėmė iš karto. Na, aišku, į ped. tarnybą reikėjo nueiti. O dėl dovanų, tai kaip čia pasakius... Mums iš karto buvo pasakyta 100lt. paruošti "darželiui remti". Bet po to 3,5 metų jokių dovanų vedėjai mes nenešėm. Beje, sūnus lankė vienus metus (jį priėmė, nes sesė jau lankė), tai už jį tuos 100lt. mokėjome dalimis visus metus, nes iš karto negalėjom. Aišku, dar priklauso į kokią grupę papuoli. Sūnaus auklėtojom bei šeimininke buvau nepatenkinta visai, tik logopedė fainuolė, o štai dukros grupės kolektyvą ir dabar galėčiau išbučiuoti.
Atsakyti