Įkraunama...
Įkraunama...

Auksinės žuvytės

QUOTE(Fiorella @ 2009 11 23, 14:12)
Pas mus 50litrų aqua yra 100litrų skirto aqua filtras, ir tai galvoju ar nereikia galingesio, nes labai teršiasi  doh.gif

Tai jau taip, toks šitų žuvelių minusas.
Galit turbūt ir galingesnį dėt kada prie progos kai įsigysit. O koks dabar modelis?
Aišku, dar svarbu tinkama grunto priežiūra: dalinis vandens keitimas nusiurbiant valant gruntą, o ne nuo viršaus nusėmus ir tik dapilus vandens, kad tie visi šudukai ir maisto likučiai toliau ten pūtų.
Atsakyti
QUOTE(Ašura @ 2009 11 23, 14:32)
Tai jau taip, toks šitų žuvelių minusas.
Galit turbūt ir galingesnį dėt kada prie progos kai įsigysit. O koks dabar modelis?
Aišku, dar svarbu tinkama grunto priežiūra: dalinis vandens keitimas nusiurbiant valant gruntą, o ne nuo viršaus nusėmus ir tik dapilus vandens, kad tie visi šudukai ir maisto likučiai toliau ten pūtų.


Pas mus FANFILTER FAN-1 plus 60-100l, 320l/h. Šiaip gruntą valom kaip priklauso, bet jau kas savaitę tai jau tikrai reikia, jei ilgiau užlaikai tai iškart vanduo žaliuoja doh.gif
Atsakyti
Na va as isvaliau akvariuma, isveiciau visa, grunta perploviau visa po saujele, ziuresiu ar atsiras dar tie burbuliukai g.gif Beja matavau akvariumo turi - lygiai 12ltr. Tai ir svarstau ar pirkti dar viena zuvyte ar ne? Jei vienai ludna, bet dviese gali but per anksta, o ir sita ne tokia ir mazyte g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2009 11 23, 21:52)
Na va as isvaliau akvariuma, isveiciau visa, grunta perploviau visa po saujele, ziuresiu ar atsiras dar tie burbuliukai g.gif Beja matavau akvariumo turi - lygiai 12ltr. Tai ir svarstau ar pirkti dar viena zuvyte ar ne? Jei vienai ludna, bet dviese gali but per anksta, o ir sita ne tokia ir mazyte g.gif

Na, mes dvi laik4m tris kartus mažesniame, kol nepatapo ankšta. Tad pamąstyk ar ateityje galėsi nusipirkti erdvesnį aqua. Arba iš kažkur gauti rolleyes.gif Beja, sako, kad auksinės prisitaiko prie aqua dydžio, tik vat, kad viena tai dar puse velnio, nes dvi labai jau teršia tą aqua... doh.gif Bet kai jos dviese, tai labai gražiai atrodo, susiglaudusios, na, tik pas mane porelė buvo, kaip sutaria su ta pačia lytim nežinau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fiorella: 23 lapkričio 2009 - 23:05
QUOTE(Fiorella @ 2009 11 23, 19:01)
Pas mus FANFILTER FAN-1 plus 60-100l, 320l/h. Šiaip gruntą valom kaip priklauso, bet jau kas savaitę tai jau tikrai reikia, jei ilgiau užlaikai tai iškart vanduo žaliuoja  doh.gif

Esu girdėjus, kad tos firmos filtrai greit užsiteršia, bet pas mane pačią toks, tai palygint su kitais negaliu, aš juo nesiskundžiu.
Žaliuoja? Stiklai ar pats vanduo? Gal saulės šviesos patenka pvz, ant palangės laikot?

QUOTE(Marge @ 2009 11 23, 21:52)
Na va as isvaliau akvariuma, isveiciau visa, grunta perploviau visa po saujele, ziuresiu ar atsiras dar tie burbuliukai g.gif Beja matavau akvariumo turi - lygiai 12ltr. Tai ir svarstau ar pirkti dar viena zuvyte ar ne? Jei vienai ludna, bet dviese gali but per anksta, o ir sita ne tokia ir mazyte g.gif

Kaip vyko tas valymas? Kur perplovinėjai? Kur žuvis kokiam vandeny tupėjo? Įdomu pasidarė ar tu čia kas kart restarto akvariumui nedarai g.gif ?

O dėl antros tai aš į tokį tūrį antros neleisčiau, bet čia jau kiekvieno šeimininko reikalas, juk neuždrausi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašura: 24 lapkričio 2009 - 11:00
Na galiu papasakot mazdaug kaip vyksta valymas biggrin.gif Tai va as is akvariumo nuimu kelis puodelius vandens i inda toki, idedu ten zuvyte, o akvariumo vandeni visa ispilu ir isplaunu akvariuma is vidaus ir is isores. Grunta supilu i atskira inda, ir poto ji po saujele persijoju ir pilu atgal i aqua. Poto pripilu vandens, prilasinu lasiuku ir ileidziu zuvyte. Gal tikrai kazka negerai darau? g.gif Beja vandeni pilu is vandens filtro,cia, pas mane toks pat.
Atsakyti
Ašura, na, man pakolkas, tikrai gerai šis filtras, o žaliuoja ir stiklas ir vanduo doh.gif Saulės labai daug negauna.
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2009 11 24, 13:53)
Na galiu papasakot mazdaug kaip vyksta valymas biggrin.gif Tai va as is akvariumo nuimu kelis puodelius vandens i inda toki, idedu ten zuvyte, o akvariumo vandeni visa ispilu ir isplaunu akvariuma is vidaus ir is isores. Grunta supilu i atskira inda, ir poto ji po saujele persijoju ir pilu atgal i aqua. Poto pripilu vandens, prilasinu lasiuku ir ileidziu zuvyte. Gal tikrai kazka negerai darau? g.gif Beja vandeni pilu is vandens filtro,cia, pas mane toks pat.

Na negerai tokia priežiūra, kitos žuvytės išgaišusios jau būtų seniai, gerai, kad auksinės viską atlaiko 4u.gif .

QUOTE(Fiorella @ 2009 11 24, 20:32)
Ašura, na, man pakolkas, tikrai gerai šis filtras, o žaliuoja ir stiklas ir vanduo  doh.gif Saulės labai daug negauna.

O koks apšvietimas? Yra dangtis su lempom? Kiek laiko įjungtos būna? Manau čia "šuo pakastas" mirksiukas.gif .

Jei kokie klausimai kyla galit pas akvariumistes kreiptis. Ten daug kas patars. Tiesa auksinių neaugina, bet...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašura: 25 lapkričio 2009 - 14:00
Tai as suprantu, kad ne viska gerai darau, bet zinot, pirma zuvyte blush2.gif O gal galit pasakyt ka blogai darau?
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2009 11 23, 22:52)
Na va as isvaliau akvariuma, isveiciau visa, grunta perploviau visa po saujele, ziuresiu ar atsiras dar tie burbuliukai g.gif Beja matavau akvariumo turi - lygiai 12ltr. Tai ir svarstau ar pirkti dar viena zuvyte ar ne? Jei vienai ludna, bet dviese gali but per anksta, o ir sita ne tokia ir mazyte g.gif

Pirkit didesnį akvariumą nuo 100l auksinėms ir galėsit augint daugiau auksinių. ax.gif 12l akvariumas tinka nebent keliom gyvavedėm žuvelėm... Kur jau ten auksinei žuvelei doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašura @ 2009 11 25, 13:58)
Na negerai tokia priežiūra, kitos žuvytės išgaišusios jau būtų seniai, gerai, kad auksinės viską atlaiko  4u.gif .
O koks apšvietimas? Yra dangtis su lempom? Kiek laiko įjungtos būna? Manau čia "šuo pakastas"  mirksiukas.gif .

Jei kokie klausimai kyla galit pas akvariumistes kreiptis. Ten daug kas patars. Tiesa auksinių neaugina, bet...


Neturim mes lemų, be dangčio esam, nes gyvų augalų nėra, mėginom, bet auksinės kaip karvutės - viską nuėdė...
Atsakyti
QUOTE(Fiorella @ 2009 11 27, 11:09)
Neturim mes lemų, be dangčio esam, nes gyvų augalų nėra, mėginom, bet auksinės kaip karvutės - viską nuėdė...

Aaa, tada nežinau, būt geriau su dangčiu, nors lempos, tai ne žuvims, o augalams reikalingos. Tiesiog su gyvais augalais geriau gyvuotu akvas, mat jie sunaudoja tas pačias maisto medžiagas, kuriuos mėgsta dumbliai, tavo atveju žalieji.
Jei yra noras auginti augalus rinkis storalapius. Pavyzdžiui anubis koks ant šakos patubdytas ir papuoštų akvariumą ir naudos būtų. anubias
Žinok augalai labai pataisytų padėtį mirksiukas.gif ,o šitie net pas cikliduas auginami.
Ai, va dar toks augal;as, kuris dabar skelbimuose siūlomas kaip tik Salvinos.
Jis rašo, kad kartus ir jo žuvys nevalgo. va toks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašura: 27 lapkričio 2009 - 12:52