Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas vemia

Sveikos mamos, gal auginate toki vaikiuka, kuri vaziuojant automobiliu pradeda pykinti g.gif Patarkite, ka tokiu atveju daryti? Kaip jus elgiates? maniskiui dabar 1,4 metu.
Atsakyti
vakar tikriausiai prieš miegą maniškė persivalgė,tikrai per daug.naktį vėmė,daviau daug gerti,ir tuos skysčius kur gėrė taip pat išvėmė...
beveik visą naktį nemiegojo,o kai užmigo prabudus vėl žiaugčiojo,nes nebuvo jau iš ko vemti. iki 12 ryto nieko nedaviau valgyti,paskui daviau grikių košytę kurią mielai valgė,bet bevalgydama vėl viską išvėmė sad.gif kviečiau gydytoją,tai sakė jokio maisto neduoti,bent iki vakaro,o maniškė valgyt labai nori,kaip ją išlaikyt nevalgius sad.gif net pati valgyt nevalgau,kad jinai nematytų...
dabar miega,bet prieš miegą visada duodavau mišinuko,dabar ir to nedaviau,žinau,kad tuoj prabus ir iš alkio pradės verkti,kad valgyt nori.siaubas kaip gaila man jos,nežinau ką daryt.kaip baisu išvis tą vaizdą matyti kai vaikas vemia,ir negali niekuo padėti..tiesa dar temperatūra laikosi 37-37,5 sad.gif
gal ką patarsit,ką daryt,gal buvo jum tokių situacijų,kaip gydėt,ką darėt?mums tai labai retas atvejis
Atsakyti
Kristina, labai liūdna, kad Ugnytė vemia. sad.gif Bet visų pirma, skyščių reikia duoti gerti daug, bet po mažai. Pora gurkšniukų ir vėl kurį laiką neduodi, po to vėl pora gurkšniukų. Labai sunku buvo neleisti daugiau gerti, verkdavo. Bet būtent tada ir nustojo vemti. Dideli kiekiai iš karto dirgina skrandį. Mums taip sakė gydytoja.
Bet va ką dėl valgio patarti tai neįsivaizduoju. Maniškė kaip tik nenorėjo nieko nevalgyti. g.gif Gal sakyčiau kokio sultinuko, bet irgi tik po truputį. Net neįsivaizduoju. unsure.gif
Atsakyti
nu va ir gydytoja taip sakė,po kelis gurkšniukus,tai daviau mėtų arbatėlės,dabar kai atsikels ramunyčių duosiu jei gers...matomai skranduko uždegimas gavosi,bet valgyt tai jinai baisiai nori doh.gif pamatė virtuvėje sausainius,kaip stvėrė,iškart burnon,tai vos atėmiau sad.gif ir tuos grikius kaip valgė,dar taip nemačiau,bet bevalgant išvėmė,nu kas čia jai dabar?
nesuprantu išvis iš kur toks apetitas,kai matau,kad ją pykina,kad vis žiaukčioja,ir vis tiek valgyt nori...
žiūrėsiu kaip jausis kai atsikels,gal nebepykins..o šiaip zirzė zirzė,nuo rankų nenulipo,negera matomai jai sad.gif
Atsakyti
Mano dukrai taip dažnai būdavo,- dėl acetono sukilimo. Ji vemdavo
gal 8 kartus per dieną. Kartais važiuodavom į ligoninę statyti lašelinės, kartais pati gerdavo daug skysčių ( taip išvengdavo lašelinės). Visada siūlydavo "Gastrolit" miltelių nusipirkti, bet jie mano dukrai nepatikdavo (skonis pan. kaip mineralinio vandens). O valgyti daktarai siūlydavo pradėti nuo džiūvėsėlių
Atsakyti
Gal tu smektos jai sugirdyk? Tikrai nepakenks. Mums tai visuomet leisdavo bananus duoti. Pati bananą sutrinti į košytę ir duoti valgyt. Kiek nori valgyt, tiek ir duot. Gydytoja sakydavo, kad labai reguliuoja žarnyną. Gal pabandyk? O dėl girdymo, tai man liepdavo taip žaisti - kas 3-5 minutes po šaukštelį (čia kai pykindavo stipriai).

Smektos pakelį reikia ištirpinti pusėj stiklinės virinto vandens.

Jei virsi košę, gal virk be pieno, tik ant vandens ir pradžiai daug neduok. g.gif O džiuvėsiai prie vėmimų ir viuriavimų pats tinkamiausias produktas thumbup.gif Nuo jų visuomet pradedama valgyt.
Atsakyti
nu va jau atsikėlė,pamatavau temp 37,2,bet kol kas sakyčiau jaučiasi neblogai,iškart nubėgo į virtuvę valgyt,nu jo,gaila bananų neturiu,bet daviau džiūvesėlių su ramunyčių arbata..
bet ta temp.tokia įdomi,tai pakyla tai nukrenta,turbūt galėčiau kas 5 min matuoti,vis kitokia būna,aš pridėjus ranką jaučiu,kad tai yra tai nėra,kažkaip ant vaiko labai matosi...
nupirko vyras košytes tokias : milupos pienišką grūdų,ir puikio košė (grikių,miežių ir avižų kruopyčių mišinys) tai nežinau ar galima jai duoti dabar,ar visgi geriau kokią bulvytę išvirti ir sutrinti?

Atsakyti
danguole,kiekvienas vaikas,kaip ir suaugęs kelyje jaučiasi skirtingai,pvz net mane ilgoje kelionėje ima pykinti jei ką nors važiuodama skaitau ir sėdžiu gale,vairuojant ar sėdint priekyje manęs nepykino.
o dėl vaiko,tai kaip minėjau kiekvienam individualiai.maniškę buvo supykinę porą kartų,atkreipiau dėmesį tai buvo tada,kada jinai buvo alkana,kada pavalgius nepykino.ir šiaip ilgoje kelionėje bent maniškei tai ištisai reikia ką nors duoti pagraužti,ar sausainio,ar banano,ar obuoliuko kokio.ir būtinai su savim turėti gerti,geriausia vandenuko.
o gal tavo vaikutis nepratęs važinėti,gal todėl ir pykina,kuo daugiau važinėsit tai pripras ir pykinti neturėtų.
ir dar mašinoje su vaiku reikia užsiimti,duoti žaisliukų,žaisti su juo,sekti pasakas,užimti kažkokia veikla,nes be jokios veiklos vaikui suprantu,kad ir atsibosta važiuoti ir pykinti pradeda...
beje gal dar daug kas priklauso nuo masinos kietumo,jei labai krato,gal tada ir pykina daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo $kristina$: 01 lapkričio 2004 - 16:53
Musu dukra iki kokiu 7m. pastoviai vaziuojant masina pykino.Nepadejo nei jokie zaidimai masinoje,neturejo reiksmes ar pavalgius,ar alkana.Tai pirkdavau vaistinej vaistukus "Kinedryl"(atrodo taip jie vadinasi g.gif ).Isgerdavo pusvalandi iki keliones ir keliaudavom ramiai.Dabar jai 8m.,tai atrodo ta problema isaugo,nes jau ir be vaistuku nebepykina thumbup.gif Pabandykit pasitarti su savo gydytoja wink.gif
Atsakyti
QUOTE (andželikaa @ 2004 11 01, 14:09)
Mano dukrai taip dažnai būdavo,- dėl acetono sukilimo. Ji vemdavo
gal 8 kartus per dieną. Kartais važiuodavom į ligoninę statyti lašelinės, kartais pati gerdavo daug skysčių ( taip išvengdavo lašelinės). Visada siūlydavo "Gastrolit" miltelių nusipirkti, bet jie mano dukrai nepatikdavo (skonis pan. kaip mineralinio vandens). O valgyti daktarai siūlydavo pradėti nuo džiūvėsėlių

Nuo ko tas acetonas pakyla, kaip jus tai suprantat? Mano sunus daznai vemia. Tai atsitinka staiga, nesuprantam nuo ko. Visada duodu smegtos. Gastrolit,o nesiule gydytoja niekada. Acetonas jam smirda po to kai pavemia. I ligonine irgi daznai vaziuojam, pastato laseline, praeina. siaip pavemia karta ar du i pora menesiu. Andzelika, parasyk apie ta acetono pakilima?
As tiesa po vemimo duodu Regidrono. Labai geri miltukai, kaip surus mineralinis. Ten sudetis: natrio chloridas, kalio cloridas, natrio citratas, gliukoze. Tai yra panasiai kaip laselines lasina, tik cia gerti reikia. Atstato ko netenka issivemes zmogus. Sekmes. Mes jau sveikstam po praeita savaite uzejusio vemimo.
Atsakyti
QUOTE (ernute @ 2004 11 01, 20:18)
Musu dukra iki kokiu 7m. pastoviai vaziuojant masina pykino.Nepadejo nei jokie zaidimai masinoje,neturejo reiksmes ar pavalgius,ar alkana.Tai pirkdavau vaistinej vaistukus "Kinedryl"(atrodo taip jie vadinasi g.gif ).Isgerdavo pusvalandi iki keliones ir keliaudavom ramiai.Dabar jai 8m.,tai atrodo ta problema isaugo,nes jau ir be vaistuku nebepykina thumbup.gif Pabandykit pasitarti su savo gydytoja wink.gif

mane irgi pykindabvo iki tokio amziaus. vienintele iseitis budavo vaziuoti pusiau gulom-taip,kad nematyciau prabeganciu vaizdu,nebent dangu...dabat jau seniai nepykina,bet taip ipratau miegoti masinoj,kad vos pavaziavus 10 min migdo wink.gif
Atsakyti
Man mazai siek tiek padedavo metiniai ledinukai, paskui turbut isaugau. Dabar jau kokius pora metu mikriukuose silpna darosi, ypac jeigu nepavalgius ir mazai miegojus bunu arba ka nors skaitau (skaitant ir masinoj pykina). Skaiciau, kad turetu padeti ziurejimas i horizonta bei pravaziuojanciu vaizdu stebejimas, bet man kazkaip nepadeda...
Atsakyti