Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas vemia

QUOTE(giedryte @ 2008 05 26, 15:11)
mane pacia pykindavo, atsimenu stodavo ir stodavo tevai. Na as nieko nedariau, isaugau, savaime kazkaip viskas praejo. Ilga laika nieko masinoje negalejau daryt, tik pro langa ziureti, apie skaityma net kalbos negalejo buti, bet dabar jau ivyko luzis ir jauciuosi visai gerai  net ir skaityti galiu thumbup.gif


mane irgi pikindavo nuo mažens iki 13 metu.poto praejo.atsimenu tevas visada mane sodindavo prieki.sake kad prieki ne taip užsupa kaip gale.ir visada duodavo ar saldainiuka pačiulpt arba kramtoške
Atsakyti
Mane pykindavo važiuojant, kai buvau maža doh.gif iki kaimo minimum vienąkart tekdavo stoti pavemti blush2.gif išaugau, tik nepamenu kada g.gif o dabar tai pykina, jei nežiūriu į kelią, būtinai turiu stebėt aplinką, negaliu skaityt ar pan, nes tada jau supa doh.gif
Atsakyti
Kai buvau mažesnė,mane visada pykindavo,nesvarbu ar važiuodavau mašina ar autobusu,ar iki tikslo 8 ar 30 km ;DDDDD Tai gerdavau Kinedryl,nu nerealūs vaistai,iškart suveikdavo. Jų Lietuvoje jau nebėra,bet draugai buvo radę jų Kaliningrade berods ;DDD Avioplant tabletės nemalonios rijimui ir jų šalutinis poveikis lb durnas : gerklė tarsi atšalsta,jaučiasi imbieras,o nuo to dar labiau pykina ;DD Tai tėtis nupirko(neprisimenu tik kur) juosteles ant rankų su tokiu kaip ir mygtuku viduryje. Žodž,jas užsidedi ant riešo,ir ta knopkelė turi būti kaip ir prispausta prie kraujagsylių rieše,nes ten yra taškas kažkoks ( suprantamai berods paaiškinau) ;DDD Ir nuo to laiko nebepykina,tos juostelės ir žaismingai atrodo,ir veiksmingos smile.gif Jeigu norėsit,galėsiu foto įmest mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monciškė @ 2008 05 31, 15:56)
Kai buvau mažesnė,mane visada pykindavo,nesvarbu ar važiuodavau mašina ar autobusu,ar iki tikslo 8 ar 30 km ;DDDDD Tai gerdavau Kinedryl,nu nerealūs vaistai,iškart suveikdavo. Jų Lietuvoje jau nebėra,bet draugai buvo radę jų Kaliningrade berods ;DDD Avioplant tabletės nemalonios rijimui ir jų šalutinis poveikis lb durnas : gerklė tarsi atšalsta,jaučiasi imbieras,o nuo to dar labiau pykina ;DD Tai tėtis nupirko(neprisimenu tik kur) juosteles ant rankų su tokiu kaip ir mygtuku viduryje. Žodž,jas užsidedi ant riešo,ir ta knopkelė turi būti kaip ir prispausta prie kraujagsylių rieše,nes ten yra taškas kažkoks ( suprantamai berods paaiškinau) ;DDD Ir nuo to laiko nebepykina,tos juostelės ir žaismingai atrodo,ir veiksmingos smile.gif Jeigu norėsit,galėsiu foto įmest  mirksiukas.gif

Prašom įmest mirksiukas.gif , o kur jų yra pirkti, ir , ar tinka mažiems vaikams g.gif mano dukrytę irgi pykina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2008 06 09, 16:16)
Prašom įmest mirksiukas.gif , o kur jų yra pirkti, ir , ar tinka mažiems vaikams g.gif mano dukrytę irgi pykina verysad.gif

mus taip pat dominta juosteles..noretume foto ir kur jas butu galima isigyt smile.gif
Atsakyti
Štai :

user posted image


Išvirkščios ;DD :

user posted image


O kur juostelės pirktos nepamenu,pirkau jau prieš porą metų verysad.gif .Jeigu užmatysiu kur LT,tai būtnai parašysiu ax.gif

Atsakyti
Mano panele pradejo pykinti 1.5 metu vaziuojant masina. Ir dabar bangom vis uzeina jai vemimai. Niekas nepadedejo. Jau zinau kada ji vems ,tai speju pakisti maiseli ar puodeli vienkartini, nes maiseli daznai stumia salin. Lektuvuose nepykina,tik masinose.
Drauge padovanojo pries keleta dienu tas apyrankes reikes isbandyti, nors dabar kuris laikas jau neveme g.gif
Dar pastebejau,kad jei vaziuojam ryte papusryciave,tai 100 % ,kad vems.
Laukiu kada isaugs.

Kiek prisimenu,tai mano sesute visada visada masinoje pykindavo ir ji vemdavo, dabar jau suaugus, bet ir tai sake,uzeina,kad pykina vaziuojant.
Atsakyti
Mūsų dukrytė(6 m.) Ne visada,bet kartais sunkiai perneša tolimas keliones automobiliu. Pradeda pykinti. Dažniausiai sako :' važiuojat labai greit ,tai todėl man ir bloga". Važiuojam iš tiesų visai ne greitai,tiesiog,ko gero, užsupa vaiką. Bet tikrai, keliaujant problema tikrai didelė. tikiuosi,išaugs smile.gif
Atsakyti
Sveikos,vemiančių vaikų mamos 4u.gif.
Jungiuosi prie Jūsų kartu su savo vaiko bėda...Vėmimo bėdą turim jau dveji metai.Dabar mano vaikinui 4 metai.Dėl šios bėdos ir ligoninėje gulėjom,ir tyrimus darėmės.Įtaria ketonemija,ciklinį-acetoneminį vėmimą.Vemia ir kelionių metų,ir namuose.Jau pats vaikas protingas,pasako,kad tuoj vems ir bėga į tualetą.Išsivemia ir vėl lyg nieko nebuvę.Bet tai paskutiniu metu pasitaiko vos ne 2-4 kartus per savaitę.Darėm spalinukių ir kraujo tyrimą,kurie geri.Kitą savaitę eisim pas gastraentorologą.Tad norėjau paklausti,gal dar kam nors yra tokia bėda,kad vemtų ne tik kelionių metu.Gal kas nors pasidalintų savo patirtimi...Kokių tyrimų prašytis,gydymo ir pan.Ačiū už atsakymus unsure.gif .
Atsakyti
ar yra kam nors buve vaiko vemimai tarsi nei is sio nei is to. Masinoje jis niekada nevemia. O daznai vemia kai kuo nors serga. Bet nebutinai. karta buvo kazkas uzejes ir 2 savaites veme niekuo nesirgamas.
Ir dabar jau 2 savaite vemia. Susirgo angina ir ta pacia diena pradejo vemti. Angina issigydeme, o vemimas vis dar yra. Is proto varo. Kokia diena is viso nevemia, o antra diena vakare ziurek ir vemia. Paskui vel kokias pora dienu nevemia, o trecia diena vel vemia.
Kas cia galetu buti? Sake skrandi tirti tai tik su narkoze galima. Nu as tai labai abejoju ar jam skrandis, nes siaip jo skrandis ir virskinimas lyg ir sveikas normaliom salygom. Panasu i kazkokia infekcija, bet kokia ir kaip ja gydyti...
Duodam virskinimo fermentu Creon ir viskas. Daugiau niekaip negydom.
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2004 11 01, 12:13)
Sveikos mamos, gal auginate toki vaikiuka, kuri vaziuojant automobiliu pradeda pykinti  g.gif  Patarkite, ka tokiu atveju daryti? Kaip jus elgiates? maniskiui dabar 1,4 metu.

seip pas mano panikes problemu kaip ir nera ax.gif bet man paciai taip budavo mama pasakodavo kad negalejau automobiliu vaziuot is vis tik masinon ir prasidedavo mirksiukas.gif sake vaistai kaskokie yra reikia gyditojo klaust o seip viskas septintoj klaseij susitvarke atseit is sito isaugama mirksiukas.gif tikiuosi kad viskas susitvarkys tik reikia kantrybes ir laiko mirksiukas.gif sekmes wub.gif
Atsakyti
Tos apyrankės-šventas daiktas.Be jų neišgyvenčiau matyt.Man jau 17 ant nosies,bet vis dar pykina važiuojant automobiliu.Kadangi visuomet sėdžiu priekyje,tai stebint kelią,nors truputį tas pykinimas sumažėja,o apyrankės išvis jį panaikina thumbup.gif Tik kai pastarąjį kartą buvau pas tetą ir dėdę,pamečiau 1 apyrankę ir jau apie 1 metus su viena važinėju,tai vis papykina.Dabar atradau kur jų LT galima nusipirkt tai reiks lėkt pirkt.O šiaip kur buvo įdėta foto tai ten tos apyrankės yra skirtos vaikam,o pilkos yra suaugusiem.Vaikam parašyta galima naudoti nuo 3 metukų.Daugiau info: www.bepykinimo.lt mirksiukas.gif
Atsakyti