Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas vemia

QUOTE(ladybird20 @ 2006 05 07, 20:42)
mano draugės mergaitei ta pati problema, jai gydytoja sakė, kad kai buvo kūdikis ja mažai supo, dėlto ir važiuodama veme, jai patarė, kai tik pasitaikys proga kuo daugiau supti ant supyniu, kad priprastų prie supimo ir tt. nezinau kiek cia tiesos kiek ne g.gif


dekiu uz patarima, net nzn atrodo buvo ji supama normaliai unsure.gif
na zinoma daug tai tikrai nesupom, nenorejom pripratinti perdaug prie supimu, reiks dazniau ant supyniu suptis ax.gif
Atsakyti
As vaikysteja tokia problema turejau. Pikindavo ir visomeniniam transporte ir masinoj. Bet po truputi isaugau is sitos bedos, nors dabar jai masinoje sedziu ant galines sedines bbiskiuka irgi pikina, o jai prieki arba vairuoju tai viskas OK. Skaiciau, kad tai del silpno vistibiulerinio aparato. Kad reikia daugiau suptis. Tik nzn ar tai padeda, nes visa vaikyste lauke lakstem ir supemes ir po medzius laipinejom. Dar yra kaskokios tabletes nuo pikinimo. Bet vakikiukas gal dar per mazas
Atsakyti
mane pačią pykina po šiai dienai, jei sėdžiu ant galinės sėdynės, mano vyresnėlį irgi pykina, tai jam geriau važiuoti atsigulus, o šiaip visada rankinėj turiu maišelį, servetėlių, jei ištiktų nelaimė. Yra vaistų nuo supimo, bet gi nenaudosi ištisai, man atrodo po truputį išaugs.
Atsakyti
O aš iš šitos bėdos neišaugau, deja. Tad jei nusimato ilgesnė kelionė automobiliu ar skrydis - išgeriu vaistų. Jie labai migdo, bet bent jau nepykina.
Atsakyti
Sveikute, as pati turejau ilgai tokia problema, o ir dabar sedint gale daznai pykina unsure.gif sunu pradejo pykinti kazkur vos, vos virs metuku. Naudojam ivairius vaistukus. Siuo metu turim tokiu homeopatiniu rusisku saldainiuku, raso, kad amzius ir kuno mase juos vartojant nesvarbi, reikia duoti pries kelione, vadinasi ABIA-MOPE, paskui dar turim Lokomotiv ciulpiamas, tik va nerandu nuo kokio amziaus, nuo 2 metu tai tikrai tinka. dar esam naudoje Aviomarin tabletes, sutrindavau puse tabletes jam, taip patare vaistinej, nes jos nuo 2 metuku. Tai va, tiek informacijos smile.gif
Atsakyti
reiks isbandyt vaistukus, nes pas mus nusimato kelioniu ilgu...seneliai gyvena Zemaitijoje, tai norisi aplankyt, o iki ju apie 400 km verysad.gif
Atsakyti
buvau vakar pas gydytoja, tai man pasake, kad nuo pykinimo vaziuojant vaistuku nera blink.gif tik nuo 6 metu galima duot vaistuku, o tokiem leliukam nera blink.gif kazkaip sunku patiket, kad dabar 21 amzius blush2.gif nu sake cia reikia laukt kol isaugs doh.gif o pykinimas del to, kad vestibiuliarinis aparatas sutrikes verysad.gif
Atsakyti
Mane irgi pykina vaziuojant. Kai pagalvoju apie lektuva,tai is karto sunku pasidaro skrandyje lotuliukas.gif Oapie karuseles jau senai pamirsau. mirksiukas.gif
Vaziuojant automobiliu mane gelbsti tik vienas dalykas,jei tenka sedeti gale, tai sedejimas per viduri, kad matyciau kelia priesais. Nuo vaizdu greitai lekianciu pro langa sone man sukasi galva ir pykina. verysad.gif
Tad ir tu pabandyk savo leliuka automobilyje sodinti per viduri,o ant soniniu langu uzkabink tokius nuo saules juodus,net nezinau kaip vadinasi, yra maximoje pirkti,kainuoja keli litai. thumbup.gif
Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird20 @ 2006 05 07, 19:42)
mano draugės mergaitei ta pati problema, jai gydytoja sakė, kad kai buvo kūdikis ja mažai supo, dėlto ir važiuodama veme, jai patarė, kai tik pasitaikys proga kuo daugiau supti ant supyniu, kad priprastų prie supimo ir tt. nezinau kiek cia tiesos kiek ne g.gif

Is savo patirtie galiu pasakyti, kad vaikysteje persisupau. Nuo to karto negaliu vaziuoti, plaukti laivu ar skristi be tableciu. Tad siulyciau nezaisti su tuo "daznu supimu"
Atsakyti
mano suneliui 1,7 m. Ji irgi pykina masinoje verysad.gif Ar tokiam maziukui yra kokiu vaistuku?
Kur jus perkat tuos vaistukus, as per vaistai.lt neradau nei vieno is siame skyrelyje nurodyto vaistu pavadinimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2006 11 21, 22:20)
mano suneliui 1,7 m. Ji irgi pykina masinoje  verysad.gif Ar tokiam maziukui yra kokiu vaistuku?
Kur jus perkat tuos vaistukus, as per vaistai.lt neradau nei vieno is siame skyrelyje nurodyto vaistu pavadinimo  g.gif


Mums tai jau praeitas etapas, o ir vaistu tokiu kaip mums skyre nebera vaistinese doh.gif Paklausk ar galima butu tokiam vaikuciui duoti Avioplant (atrodo taip vadinasi), tai imbiero preparatas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2006 11 22, 14:43)
Mums tai jau praeitas etapas, o ir vaistu tokiu kaip mums skyre nebera vaistinese  doh.gif  Paklausk ar galima butu tokiam vaikuciui duoti Avioplant (atrodo taip vadinasi), tai imbiero preparatas  4u.gif


dekui uz patarima hi.gif
Papildyta:
bet paziurejau dabar www.vaistai.lt, tai raso, kad tik nuo 6 metu galima vartoti unsure.gif reiks i vaistine uzsukti, gal vaistininkes ka patars ax.gif
Atsakyti