Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaikas vemia
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3
Tučka
Sveikos mamos, gal auginate toki vaikiuka, kuri vaziuojant automobiliu pradeda pykinti g.gif Patarkite, ka tokiu atveju daryti? Kaip jus elgiates? maniskiui dabar 1,4 metu.
$
vakar tikriausiai prieš miegą maniškė persivalgė,tikrai per daug.naktį vėmė,daviau daug gerti,ir tuos skysčius kur gėrė taip pat išvėmė...
beveik visą naktį nemiegojo,o kai užmigo prabudus vėl žiaugčiojo,nes nebuvo jau iš ko vemti. iki 12 ryto nieko nedaviau valgyti,paskui daviau grikių košytę kurią mielai valgė,bet bevalgydama vėl viską išvėmė sad.gif kviečiau gydytoją,tai sakė jokio maisto neduoti,bent iki vakaro,o maniškė valgyt labai nori,kaip ją išlaikyt nevalgius sad.gif net pati valgyt nevalgau,kad jinai nematytų...
dabar miega,bet prieš miegą visada duodavau mišinuko,dabar ir to nedaviau,žinau,kad tuoj prabus ir iš alkio pradės verkti,kad valgyt nori.siaubas kaip gaila man jos,nežinau ką daryt.kaip baisu išvis tą vaizdą matyti kai vaikas vemia,ir negali niekuo padėti..tiesa dar temperatūra laikosi 37-37,5 sad.gif
gal ką patarsit,ką daryt,gal buvo jum tokių situacijų,kaip gydėt,ką darėt?mums tai labai retas atvejis
Manguste
Kristina, labai liūdna, kad Ugnytė vemia. sad.gif Bet visų pirma, skyščių reikia duoti gerti daug, bet po mažai. Pora gurkšniukų ir vėl kurį laiką neduodi, po to vėl pora gurkšniukų. Labai sunku buvo neleisti daugiau gerti, verkdavo. Bet būtent tada ir nustojo vemti. Dideli kiekiai iš karto dirgina skrandį. Mums taip sakė gydytoja.
Bet va ką dėl valgio patarti tai neįsivaizduoju. Maniškė kaip tik nenorėjo nieko nevalgyti. g.gif Gal sakyčiau kokio sultinuko, bet irgi tik po truputį. Net neįsivaizduoju. unsure.gif
$
nu va ir gydytoja taip sakė,po kelis gurkšniukus,tai daviau mėtų arbatėlės,dabar kai atsikels ramunyčių duosiu jei gers...matomai skranduko uždegimas gavosi,bet valgyt tai jinai baisiai nori doh.gif pamatė virtuvėje sausainius,kaip stvėrė,iškart burnon,tai vos atėmiau sad.gif ir tuos grikius kaip valgė,dar taip nemačiau,bet bevalgant išvėmė,nu kas čia jai dabar?
nesuprantu išvis iš kur toks apetitas,kai matau,kad ją pykina,kad vis žiaukčioja,ir vis tiek valgyt nori...
žiūrėsiu kaip jausis kai atsikels,gal nebepykins..o šiaip zirzė zirzė,nuo rankų nenulipo,negera matomai jai sad.gif
carlabella
Mano dukrai taip dažnai būdavo,- dėl acetono sukilimo. Ji vemdavo
gal 8 kartus per dieną. Kartais važiuodavom į ligoninę statyti lašelinės, kartais pati gerdavo daug skysčių ( taip išvengdavo lašelinės). Visada siūlydavo "Gastrolit" miltelių nusipirkti, bet jie mano dukrai nepatikdavo (skonis pan. kaip mineralinio vandens). O valgyti daktarai siūlydavo pradėti nuo džiūvėsėlių
kliopa
Gal tu smektos jai sugirdyk? Tikrai nepakenks. Mums tai visuomet leisdavo bananus duoti. Pati bananą sutrinti į košytę ir duoti valgyt. Kiek nori valgyt, tiek ir duot. Gydytoja sakydavo, kad labai reguliuoja žarnyną. Gal pabandyk? O dėl girdymo, tai man liepdavo taip žaisti - kas 3-5 minutes po šaukštelį (čia kai pykindavo stipriai).

Smektos pakelį reikia ištirpinti pusėj stiklinės virinto vandens.

Jei virsi košę, gal virk be pieno, tik ant vandens ir pradžiai daug neduok. g.gif O džiuvėsiai prie vėmimų ir viuriavimų pats tinkamiausias produktas thumbup.gif Nuo jų visuomet pradedama valgyt.
$
nu va jau atsikėlė,pamatavau temp 37,2,bet kol kas sakyčiau jaučiasi neblogai,iškart nubėgo į virtuvę valgyt,nu jo,gaila bananų neturiu,bet daviau džiūvesėlių su ramunyčių arbata..
bet ta temp.tokia įdomi,tai pakyla tai nukrenta,turbūt galėčiau kas 5 min matuoti,vis kitokia būna,aš pridėjus ranką jaučiu,kad tai yra tai nėra,kažkaip ant vaiko labai matosi...
nupirko vyras košytes tokias : milupos pienišką grūdų,ir puikio košė (grikių,miežių ir avižų kruopyčių mišinys) tai nežinau ar galima jai duoti dabar,ar visgi geriau kokią bulvytę išvirti ir sutrinti?

$
danguole,kiekvienas vaikas,kaip ir suaugęs kelyje jaučiasi skirtingai,pvz net mane ilgoje kelionėje ima pykinti jei ką nors važiuodama skaitau ir sėdžiu gale,vairuojant ar sėdint priekyje manęs nepykino.
o dėl vaiko,tai kaip minėjau kiekvienam individualiai.maniškę buvo supykinę porą kartų,atkreipiau dėmesį tai buvo tada,kada jinai buvo alkana,kada pavalgius nepykino.ir šiaip ilgoje kelionėje bent maniškei tai ištisai reikia ką nors duoti pagraužti,ar sausainio,ar banano,ar obuoliuko kokio.ir būtinai su savim turėti gerti,geriausia vandenuko.
o gal tavo vaikutis nepratęs važinėti,gal todėl ir pykina,kuo daugiau važinėsit tai pripras ir pykinti neturėtų.
ir dar mašinoje su vaiku reikia užsiimti,duoti žaisliukų,žaisti su juo,sekti pasakas,užimti kažkokia veikla,nes be jokios veiklos vaikui suprantu,kad ir atsibosta važiuoti ir pykinti pradeda...
beje gal dar daug kas priklauso nuo masinos kietumo,jei labai krato,gal tada ir pykina daugiau.
Vandenė
Musu dukra iki kokiu 7m. pastoviai vaziuojant masina pykino.Nepadejo nei jokie zaidimai masinoje,neturejo reiksmes ar pavalgius,ar alkana.Tai pirkdavau vaistinej vaistukus "Kinedryl"(atrodo taip jie vadinasi g.gif ).Isgerdavo pusvalandi iki keliones ir keliaudavom ramiai.Dabar jai 8m.,tai atrodo ta problema isaugo,nes jau ir be vaistuku nebepykina thumbup.gif Pabandykit pasitarti su savo gydytoja wink.gif
iga
QUOTE (andželikaa @ 2004 11 01, 14:09)
Mano dukrai taip dažnai būdavo,- dėl acetono sukilimo. Ji vemdavo
gal 8 kartus per dieną. Kartais važiuodavom į ligoninę statyti lašelinės, kartais pati gerdavo daug skysčių ( taip išvengdavo lašelinės). Visada siūlydavo "Gastrolit" miltelių nusipirkti, bet jie mano dukrai nepatikdavo (skonis pan. kaip mineralinio vandens). O valgyti daktarai siūlydavo pradėti nuo džiūvėsėlių

Nuo ko tas acetonas pakyla, kaip jus tai suprantat? Mano sunus daznai vemia. Tai atsitinka staiga, nesuprantam nuo ko. Visada duodu smegtos. Gastrolit,o nesiule gydytoja niekada. Acetonas jam smirda po to kai pavemia. I ligonine irgi daznai vaziuojam, pastato laseline, praeina. siaip pavemia karta ar du i pora menesiu. Andzelika, parasyk apie ta acetono pakilima?
As tiesa po vemimo duodu Regidrono. Labai geri miltukai, kaip surus mineralinis. Ten sudetis: natrio chloridas, kalio cloridas, natrio citratas, gliukoze. Tai yra panasiai kaip laselines lasina, tik cia gerti reikia. Atstato ko netenka issivemes zmogus. Sekmes. Mes jau sveikstam po praeita savaite uzejusio vemimo.
Ramunita
QUOTE (ernute @ 2004 11 01, 20:18)
Musu dukra iki kokiu 7m. pastoviai vaziuojant masina pykino.Nepadejo nei jokie zaidimai masinoje,neturejo reiksmes ar pavalgius,ar alkana.Tai pirkdavau vaistinej vaistukus "Kinedryl"(atrodo taip jie vadinasi g.gif ).Isgerdavo pusvalandi iki keliones ir keliaudavom ramiai.Dabar jai 8m.,tai atrodo ta problema isaugo,nes jau ir be vaistuku nebepykina thumbup.gif Pabandykit pasitarti su savo gydytoja wink.gif

mane irgi pykindabvo iki tokio amziaus. vienintele iseitis budavo vaziuoti pusiau gulom-taip,kad nematyciau prabeganciu vaizdu,nebent dangu...dabat jau seniai nepykina,bet taip ipratau miegoti masinoj,kad vos pavaziavus 10 min migdo wink.gif
fukuotukaf
Man mazai siek tiek padedavo metiniai ledinukai, paskui turbut isaugau. Dabar jau kokius pora metu mikriukuose silpna darosi, ypac jeigu nepavalgius ir mazai miegojus bunu arba ka nors skaitau (skaitant ir masinoj pykina). Skaiciau, kad turetu padeti ziurejimas i horizonta bei pravaziuojanciu vaizdu stebejimas, bet man kazkaip nepadeda...
Tučka
ax.gif Iskeliu tema i virsu 4u.gif
Dalita
labas, kaip gerai kad yra tokia tema. mano suneliui tik10 men ir jis vemia vaziuojant masina. nezinau kas jam nutiko. pries tai jokiu problemu, o dabar cry.gif , jis nesupranta dar kad reikia i maiseli,muistuosi cry.gif nuo ko cia gaoli taip buti g.gif verysad.gif
Tučka
QUOTE(dalita @ 2005 04 26, 11:48)
labas, kaip gerai kad yra tokia tema. mano suneliui tik10 men ir jis vemia vaziuojant masina. nezinau kas jam nutiko. pries tai jokiu problemu, o dabar cry.gif , jis nesupranta dar kad reikia i  maiseli,muistuosi cry.gif  nuo ko cia gaoli taip buti g.gif  verysad.gif
*

Tavo sunelio tokia pati problema kaip ir pas maniski verysad.gif Jei tai buvo ne vienkartinis atvejis. As savo vaikui pries ilgesne kelione duodu vaistu, tai tada viskas gerai, bet deja taviskiui dar jokiu vaistu nera schmoll.gif Cia problema del vestibiuliarinio aparato ir yra isaugama mirksiukas.gif Kantrybes tau 4u.gif
Dalita
QUOTE(Danguole55 @ 2005 04 26, 10:53)
Tavo sunelio tokia pati problema kaip ir pas maniski  verysad.gif Jei tai buvo ne vienkartinis atvejis. As savo vaikui pries ilgesne kelione duodu vaistu, tai tada viskas gerai, bet deja taviskiui dar jokiu vaistu nera  schmoll.gif Cia problema del vestibiuliarinio aparato ir yra isaugama  mirksiukas.gif  Kantrybes tau  4u.gif
*

ar tai buna paveldima nes as ir mano vyras vaikysteje taip pat nuo tuo kentejome g.gif cry.gif
teks maziau vazineti sad.gif
Tučka
QUOTE(dalita @ 2005 04 26, 15:03)
ar tai buna paveldima nes as ir mano vyras vaikysteje taip pat nuo tuo kentejome g.gif  cry.gif
teks maziau vazineti sad.gif
*

Nemanau, kad paveldima, nors gali buti, nes ir mano vyras nuo to kentejo g.gif Kiti siulo kaip tik daugiau vazinet doh.gif
jėga
Turėjau ir aš vaikystėj šitą problemą. Stengdavaus važiuodama užmigt, bent jau nežiūrėt pro langą. Išaugau tik paauglystėj. Mano vaikai tokios problemos neturi.
Tučka
Dar duosiu viena patarima, kuris mums padeda. Kai vaziuojat vaiko kedute statykit per viduri ant sedynes, tada vaikiukas ziures daugiau i prieki, o ne i soninius langus 4u.gif
AJ_Lt
Tabletikes Aviomarine smile.gif Jas galima vartoti nuo 2 metu, tikrai padeda smile.gif
Tučka
QUOTE(AJ_Lt @ 2005 04 28, 11:07)
Tabletikes Aviomarine smile.gif Jas galima vartoti nuo 2 metu, tikrai padeda smile.gif
*

Mes sitas ir vartojam, bet tik ilgesnem kelionem, nes jei vaziuoji puse valandos, tai kam tada vaikui kisti ta bruda schmoll.gif O Dalitos atvejis sunkesnis, nes tokio amziaus vaikiukui dar negalima jokiu vaistu verysad.gif
AJ_Lt
O del pasikartojancio vemimo namie, tai mus gelbsti tab. Motilium. 2 metuku vaikui duodu 1/4 tabletes, uzgerti keliais gurksniais vandens. Po to pusvalandi nieko neduoti. O toliau jau galim ir pagerti, ir pavalgyti smile.gif
coco
QUOTE(AJ_Lt @ 2005 04 28, 10:10)
O del pasikartojancio vemimo namie, tai mus gelbsti tab. Motilium. 2 metuku vaikui duodu 1/4 tabletes, uzgerti keliais gurksniais vandens. Po to pusvalandi nieko neduoti.  O toliau jau galim ir pagerti, ir pavalgyti smile.gif
*

Mums irgi labai padejo miltukai Motilium thumbup.gif ,kuriuos pagamino vaistinej pagal vaiko amziu ir svori.
LUNARIA
hm...kokia aktuali tema verysad.gif musu maizukas kaip tik siandien nakti veme,nei is to ,nei is sio 3 val.nakties...tai per nakti 2 kartus ji supikino verysad.gif sakau, reikia tirti vaika, nes jau nebe pirmas kartas g.gif anksciau kai mazas buvo, na iki 1.8 metu smile.gif , tai kai tik susijaudindavo - viskas pro gerkle lisdavo, pvz.sakau jam,Tomai vaziuojam i parduotuve, vargselis is to dziaugsmo ir susijaudinimo ir apsivemdavo g.gif dabar kai paaugo truputi apsiramino, bet naktimis buna uzeina kazkoks vemimas vistiek.Sako gal kirmiliciu kur kokiu pagavo, nes kol jie auga,ju dar nesimato, o vaikas vemia.....
ababa
Man mažai būdavo problema važiuojant mašina dėl vėmimo, mama visada paimdavo maišelį su savimi. Po to išaugau, kai jau pradėjau eit į mokyklą. Be to, man mažai buvo acetoninis vėmimas.
Dar ir dabar, jei važiuoju mašinos gale, nelabai gerai jaučiuosi ir esu pripratus tik prie savos mašinos, kitų mašinomis važiuojant darosi negera, nors ir ne iki vėmimo.

O mano pačios vaikas nuo pusantrų - dvejų metukų irgi pradėjo dažnai vemti. Po to išėmėm iš apyvartos pieną, tai dabar rečiau pasikartoja tokie vėmimai. Bet būna taip, kad jis pamato mus ką nors valgant, ir pradeda žiaugčiot. Žodžiu, su valgymu pas mus prastai... verysad.gif
joolle
Mano dukrai užeidavo vėmimai, kai su vyru išvažiuodavom ir palikdavom ją parai pas senelius. Galvojom, kad jai viskas užeina nerviniu pagrindu. Bet paskutinį kartą po tokio vėmimo atsidūrėm net reanimacijoj, ten ištyrė, kad dukra serga acetonlige, kurią dar labiau išprovokuoja labai stiprios emocijos. Dabar apribojom kai kurį maistą. Jei vėl vėmimas kartosis, vešiu iškart į ligoninę.
ababa
Apie vėmimą ir jį sukeliančias priežastis radau info čia: http://www.sveikas.lt/ligos_placiau2.asp?I...25&id2=&linkID=

o apie acetoneminį vėmimą - http://www.takas.lt/mama/atsakymai/atsakym...gid=346&tipas=l

beje, nors pačiai, kai maža buvau, buvo acetonligė, niekad nemaniau, kad vemti ja sergant gali vaikai pradėti dėl streso. Maniškiui taip ir būna, todėl net nežinau, kaip čia reikės jį pripratinti prie darželio, nes vakar jį vemiantį iš darželio ir pasiėmėm, nors nuvedėm tai sveiką... blink.gif Tik ką tėtis išvažiavo kartu su mažuoju ligoninėn, nes praradom daug skysčių..
Irvingiukomamytė
Susiduriau su tokia problema. Neseniai vaika pradejau leisti į darželį. Pra dienu viskas buvo gerai, o trecią dieną paėmusi vaiką vos jį atpažinau. Pasikeiti 180 laipsnių kampu. Buvo visada linksmas, guvus, pats žaisdavo, o dabar nuo rankų nenulipa, verkia, bijo vandens(anksčiau niekada nebijodavo).Siaubas, o kita diena dar vemti pradėjo.Toks silpnutis pasidarė, mieguistas. Neatpažistu savo vaiko. Gal nereikėjo jį taip anksti leisti į darželį (jam 1,5 mėn).Bet tos pirmos dvi dienos buvo puikios. Ar cia as kazka ne taip padariau, ar cia darželyje kažkas ne taip?
ababa
QUOTE(Irvingiukomamytė @ 2005 10 07, 11:29)
Susiduriau su tokia problema. Neseniai vaika pradejau leisti į darželį. Pra dienu viskas buvo gerai, o trecią dieną paėmusi vaiką vos jį atpažinau. Pasikeiti 180 laipsnių kampu. Buvo visada linksmas, guvus, pats žaisdavo, o dabar nuo rankų nenulipa, verkia, bijo vandens(anksčiau niekada nebijodavo).Siaubas, o kita diena dar vemti pradėjo.Toks silpnutis pasidarė, mieguistas. Neatpažistu savo vaiko. Gal nereikėjo jį taip anksti leisti į darželį (jam 1,5 mėn).Bet tos pirmos dvi dienos buvo puikios. Ar cia as kazka ne taip padariau, ar cia darželyje kažkas ne taip?
*

Na, labai dar mažas vaikiukas. Gal pirmas dienas jis nelabai suvokė, kad pasilieka be mamos.. Bet jei pradėjo bijoti vandens, tai gal koks įvykis darželyje buvo g.gif , gal auklėtoja per griežta buvo. Aš Jūsų vietoj daryčiau pertrauką ir nevesčiau į darželį, kol jis vėl taps normalios nuotaikos. Tada vėl pabandyčiau. Jeigu ir vėl tas pats - matyt, per anksti.

Beje, psichologijos vadovėly skaičiau, kad vaikų nerimas dėl išsiskyrimo su tėvais didžiausias, kai vaikui maždaug apie 13 mėnesių.
Irvingiukomamytė
Labai ačiū ababa, tikriausiai taip ir darysiu. Jau siandien mažiukas visai neblogai atrodo. smile.gif Ir man net linksmiau.smile.gif
EDITAFNGRL
QUOTE(Irvingiukomamytė @ 2005 10 08, 13:16)
Labai ačiū ababa, tikriausiai taip ir darysiu. Jau siandien mažiukas visai neblogai atrodo. smile.gif Ir man net linksmiau.smile.gif
*

unsure.gif Mano irgi vaikutis daznai vemia. Daktarai sako, kad nieko tokio bet nezinau. O masinoj visada. Musu vaistai Biodramina vadinasi yra ir zvakuciu, tai tikrai padeda. Tik nezinau ar yra Lietuvoje.
gytulka
turiu problemele, mano dukrytei 8 men. ir negalim vaziuoti masina, nes pykina verysad.gif
vazinejam neperdazniausiai, tai sakau tas pykinimas gal del to g.gif , paprasciausiai vaikui tai svetima
iki puses metuku buvo viskas gerai, staigiai uzmigdavo vaziuojant, uzlinguodavo masina, bet dabar........
neseniai vaziavom troleibusu, tai oi kaip nesmagu buvo, apsiveme mano mazute doh.gif , gerai kad zmones supratingi sedejo salia, padejo man apsitvarkyti doh.gif
atrodo vaiko nepersilati aprengiu......net nzn ka daryti g.gif
gal galetumet ka patarti, ar jum taip nebuna? sakau gal isaugs g.gif
rena
O ja pykina tik kai vaziouja visuomeniniu transportu, ar ir kai su lengvaja?

Man paciai (kai maza buvau)budavo negera ir vemdavau, toliau nei matydavau doh.gif , bet tik visuomeninem transporte g.gif Isaugau ir kazkaip dingo pykinimas. Mama sake stengdavosi nevazineti autobusais.
gytulka
tai tame ir beda, kad ir masinoje, ir viesajame transporte. labiausiai nepatinka pristabdymai ir is vietos pajudejimai. O mieste sviesaforai ir visa kita verysad.gif
ladybird20
mano draugės mergaitei ta pati problema, jai gydytoja sakė, kad kai buvo kūdikis ja mažai supo, dėlto ir važiuodama veme, jai patarė, kai tik pasitaikys proga kuo daugiau supti ant supyniu, kad priprastų prie supimo ir tt. nezinau kiek cia tiesos kiek ne g.gif
rena
QUOTE(gytulka @ 2006 05 07, 14:51)
tai tame ir beda, kad ir masinoje, ir viesajame transporte. labiausiai nepatinka pristabdymai ir is vietos pajudejimai. O mieste sviesaforai ir visa kita  verysad.gif
*

Tai jau tikrai nepavydetina schmoll.gif Gal pabandyk doctor.gif pasiteirauti g.gif gal ka patars unsure.gif
gytulka
QUOTE(ladybird20 @ 2006 05 07, 20:42)
mano draugės mergaitei ta pati problema, jai gydytoja sakė, kad kai buvo kūdikis ja mažai supo, dėlto ir važiuodama veme, jai patarė, kai tik pasitaikys proga kuo daugiau supti ant supyniu, kad priprastų prie supimo ir tt. nezinau kiek cia tiesos kiek ne g.gif
*

dekiu uz patarima, net nzn atrodo buvo ji supama normaliai unsure.gif
na zinoma daug tai tikrai nesupom, nenorejom pripratinti perdaug prie supimu, reiks dazniau ant supyniu suptis ax.gif
geba
As vaikysteja tokia problema turejau. Pikindavo ir visomeniniam transporte ir masinoj. Bet po truputi isaugau is sitos bedos, nors dabar jai masinoje sedziu ant galines sedines bbiskiuka irgi pikina, o jai prieki arba vairuoju tai viskas OK. Skaiciau, kad tai del silpno vistibiulerinio aparato. Kad reikia daugiau suptis. Tik nzn ar tai padeda, nes visa vaikyste lauke lakstem ir supemes ir po medzius laipinejom. Dar yra kaskokios tabletes nuo pikinimo. Bet vakikiukas gal dar per mazas
Soni
mane pačią pykina po šiai dienai, jei sėdžiu ant galinės sėdynės, mano vyresnėlį irgi pykina, tai jam geriau važiuoti atsigulus, o šiaip visada rankinėj turiu maišelį, servetėlių, jei ištiktų nelaimė. Yra vaistų nuo supimo, bet gi nenaudosi ištisai, man atrodo po truputį išaugs.
Saulės pūga
O aš iš šitos bėdos neišaugau, deja. Tad jei nusimato ilgesnė kelionė automobiliu ar skrydis - išgeriu vaistų. Jie labai migdo, bet bent jau nepykina.
Helga
Sveikute, as pati turejau ilgai tokia problema, o ir dabar sedint gale daznai pykina unsure.gif sunu pradejo pykinti kazkur vos, vos virs metuku. Naudojam ivairius vaistukus. Siuo metu turim tokiu homeopatiniu rusisku saldainiuku, raso, kad amzius ir kuno mase juos vartojant nesvarbi, reikia duoti pries kelione, vadinasi ABIA-MOPE, paskui dar turim Lokomotiv ciulpiamas, tik va nerandu nuo kokio amziaus, nuo 2 metu tai tikrai tinka. dar esam naudoje Aviomarin tabletes, sutrindavau puse tabletes jam, taip patare vaistinej, nes jos nuo 2 metuku. Tai va, tiek informacijos smile.gif
gytulka
reiks isbandyt vaistukus, nes pas mus nusimato kelioniu ilgu...seneliai gyvena Zemaitijoje, tai norisi aplankyt, o iki ju apie 400 km verysad.gif
gytulka
buvau vakar pas gydytoja, tai man pasake, kad nuo pykinimo vaziuojant vaistuku nera blink.gif tik nuo 6 metu galima duot vaistuku, o tokiem leliukam nera blink.gif kazkaip sunku patiket, kad dabar 21 amzius blush2.gif nu sake cia reikia laukt kol isaugs doh.gif o pykinimas del to, kad vestibiuliarinis aparatas sutrikes verysad.gif
dzhina
Mane irgi pykina vaziuojant. Kai pagalvoju apie lektuva,tai is karto sunku pasidaro skrandyje lotuliukas.gif Oapie karuseles jau senai pamirsau. mirksiukas.gif
Vaziuojant automobiliu mane gelbsti tik vienas dalykas,jei tenka sedeti gale, tai sedejimas per viduri, kad matyciau kelia priesais. Nuo vaizdu greitai lekianciu pro langa sone man sukasi galva ir pykina. verysad.gif
Tad ir tu pabandyk savo leliuka automobilyje sodinti per viduri,o ant soniniu langu uzkabink tokius nuo saules juodus,net nezinau kaip vadinasi, yra maximoje pirkti,kainuoja keli litai. thumbup.gif
Sekmes smile.gif
soliux
QUOTE(ladybird20 @ 2006 05 07, 19:42)
*

Is savo patirtie galiu pasakyti, kad vaikysteje persisupau. Nuo to karto negaliu vaziuoti, plaukti laivu ar skristi be tableciu. Tad siulyciau nezaisti su tuo "daznu supimu"
veriru
mano suneliui 1,7 m. Ji irgi pykina masinoje verysad.gif Ar tokiam maziukui yra kokiu vaistuku?
Kur jus perkat tuos vaistukus, as per vaistai.lt neradau nei vieno is siame skyrelyje nurodyto vaistu pavadinimo g.gif
Tučka
QUOTE(veriru @ 2006 11 21, 22:20)
mano suneliui 1,7 m. Ji irgi pykina masinoje  verysad.gif Ar tokiam maziukui yra kokiu vaistuku?
Kur jus perkat tuos vaistukus, as per vaistai.lt neradau nei vieno is siame skyrelyje nurodyto vaistu pavadinimo  g.gif
*

Mums tai jau praeitas etapas, o ir vaistu tokiu kaip mums skyre nebera vaistinese doh.gif Paklausk ar galima butu tokiam vaikuciui duoti Avioplant (atrodo taip vadinasi), tai imbiero preparatas 4u.gif
veriru
QUOTE(Tučka @ 2006 11 22, 14:43)
Mums tai jau praeitas etapas, o ir vaistu tokiu kaip mums skyre nebera vaistinese  doh.gif  Paklausk ar galima butu tokiam vaikuciui duoti Avioplant (atrodo taip vadinasi), tai imbiero preparatas  4u.gif
*

dekui uz patarima hi.gif
Papildyta:
bet paziurejau dabar www.vaistai.lt, tai raso, kad tik nuo 6 metu galima vartoti unsure.gif reiks i vaistine uzsukti, gal vaistininkes ka patars ax.gif
Tučka
QUOTE(veriru @ 2006 11 22, 15:10)
dekui uz patarima  hi.gif
Papildyta:
bet paziurejau dabar www.vaistai.lt, tai raso, kad tik nuo 6 metu galima vartoti  unsure.gif  reiks i vaistine uzsukti, gal vaistininkes ka patars  ax.gif
*

Gali buti as neziurejau nuo kada vartojamas blush2.gif Paklausk, gal tures ka pasiulyt ir maziukam ax.gif Sekmes jums 4u.gif
Prula
Mano dukružę irgi vemia važiuojant mašina verysad.gif kažkaip važiuojant autobusu kai sėdi vežimėlyje, yra geriau. Bet jei tik ilgesnis atstumas ar sėdi ant kelių , tai iškart pasikeičia veido spalva verysad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.