Įkraunama...
Įkraunama...

Ar išsiuntei kalėdinį sveikinimą?

Apklausa: Ar išsiuntei kalėdinį atviruką? (104 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pagalvojau, kad būtų gražu savo atvirukus gaminti, kaip vidurinėj. Mačiau kažkurioj temoj 3D paveiksliukus, na, kur reikia gerai įsižiūrėt, kad pamatyt kas ten. Jei tokius paruošus kaip atvirukus. Lux thumbup.gif
Atsakyti
Elektronių atvirukų nepripažįstu - šalti, formalūs, ne tik be meilės, bet ir iš viso kažkokie be gyvybės. Arba siunčiu paštu atviruką Kalėdoms, arba nieko...
Atsakyti
o kur kas perkat grazius sventinius atvirukus? gal kokiu spec. vieteliu zinot? ar spaudos kioskuose? dry.gif
Atsakyti
As tai baisiai megstu siust pastu atvirukus ir pati megstu juos gaut... rolleyes.gif
Tai gimtadieniu progom ,ar kokiu didenisniu svenciu, artimiesiems butinai parasau. Matyt as baisiai senamadiska, bet sms man nepatinka sveikint... O ir prie dovaneles visada pridedu nors mazuliuka atviruka su sveikinimu, kazkaip silciau atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Jolyta @ 2004 11 18, 11:38)
As tai baisiai megstu siust pastu atvirukus ir pati megstu juos gaut... rolleyes.gif
Tai gimtadieniu progom ,ar kokiu didenisniu svenciu, artimiesiems butinai parasau. Matyt as baisiai senamadiska, bet sms man nepatinka sveikint... O ir prie dovaneles visada pridedu nors mazuliuka atviruka su sveikinimu, kazkaip silciau atrodo wub.gif

pritariu, gal ir as senamadiska, bet mielu noru siunciu tikrus atvirukus ir dar mieliau ju laukiu pati wink.gif
pasveikinimai sms man nepatinka smile.gif el. pastas neblogai jei asmuo yra toli ir nelabai zinomas adresas arba jis nuolat keiciamas wink.gif

bet dazniausiai pati paskambinu pasveikint wink.gif
Atsakyti
na aš dar irgi naudoju atvirukus smile.gif ypač tokiom progom kaip Kalėdos ar Velykos.
ir pati labai mėgstu gauti,renku visus ir dedu į dėžutę tongue.gif (taip tikriausiai daro tik senos tetulės biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif )
Atsakyti
Vakar kokiu graziu atviruku nusipirkau rusu kalba!!!
Mano senelis gyvena Rusijoje, tai jam siemet siusiu atvirukus rusiskais uzrasais smile.gif
Atsakyti
Man labai miela gauti atvirukus, todel ir pati megstu juos siusti ypac Kaledu proga, kai reikia parasyti visa kruva, eliu didziausiu nerasau, keli zodziai, o ir atviruko vaizdai daug pasako. Tai daug maloniau, negu gauti emailu, gali salia pasideti ir grozetis.
Atsakyti
Jau 20m. rasau atvirukus... Visiems, kam reikia:10-15. Ir perku skirtingus, o tada issidelioju ir ziuriu, kas kam tiktu. Nu aisku, viena i Vokietija butinai siunciu su lietuvisku peizazu ar atributika, o i JAV senai tetai- religini wub.gif Bet neapsisakysiu sios tradicijos ilgai. Vien zinutes- man per salta ir nera jausmo...
Atsakyti
Aš tai džiaugiuosi kai gaunu visomis formomis sveikinimus thumbup.gif . Pati taip pat siunčiu sveikinimus įvairiai: pagyvenusiems žmonėms atvirutes, o draugams internetu liabai gražias atvirutes wink.gif .
Atsakyti
tiek sveikinimai, tiek atvirukai l.daznai kartojasi. pvz., drauge per vestuves gavo bent 8 vienodus atvirukus ir siaip dar bent po kelis kartojosi doh.gif sveikinimu tekstai l.panasus- jaunimas parase is neto trauktus sveikinimus, senoliai is sovietiniu laiku. zodziu nieko gero tongue.gif
kniskites po senas poezijos knygas ir pritaikyt pagal poreiki arba patys galvokit, komponuokit, montuokit vienetini atviruka thumbup.gif

jusu snekuciai 2.gif skelia geru minciu is savo filosofijos lobyno apie viska, manau galit juo pasinaudot wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Leita @ 2004 12 04, 17:32)
tiek sveikinimai, tiek atvirukai l.daznai kartojasi. pvz., drauge per vestuves gavo bent 8 vienodus atvirukus ir siaip dar bent po kelis kartojosi doh.gif sveikinimu tekstai l.panasus- jaunimas parase is neto trauktus sveikinimus, senoliai is sovietiniu laiku. zodziu nieko gero tongue.gif
kniskites po senas poezijos knygas ir pritaikyt pagal poreiki arba patys galvokit, komponuokit, montuokit vienetini atviruka thumbup.gif

jusu snekuciai 2.gif skelia geru minciu is savo filosofijos lobyno apie viska, manau galit juo pasinaudot wink.gif

As irgi uz vienetinius. Graziau padarytas atvirukas ir parinkti zodizi, net dovana atstoja.
Atsakyti