Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų balinimas 2

Tesiam
sena tema Cia
Atsakyti
Sveikos. gal žinot kur šiauliuose būtų galima išsibalinti dantis kapomis? g.gif ir kiek kainuoja ax.gif
Atsakyti
niekaip negaliu atsidaryti senosios temos. gal kas galit patarti kur Vilniuje galima isigyti dantu balinimo pastos kapoms. kapas turiu, o va ta pasta jau pasibaige.. verysad.gif
Atsakyti
aha as irgi nerandu niekur senos temos schmoll.gif o nuoroda neveikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2007 01 06, 15:03)
Sveikos. gal žinot kur šiauliuose būtų galima išsibalinti dantis kapomis?  g.gif  ir kiek kainuoja  ax.gif



jo senos temos neatidaro...... g.gif
mano drauge Siauliuose balinosi kapomis...jei noresi galesiu suzinoti kur ir uz kiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulka_uk @ 2007 01 18, 19:43)
jo senos temos neatidaro......  g.gif
mano drauge Siauliuose balinosi kapomis...jei noresi galesiu suzinoti kur ir uz kiek  mirksiukas.gif

aha ir man labai idomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2007 01 19, 12:04)
aha ir man labai idomu  bigsmile.gif


merignos teks palaukti vakaro...nes draugelka kazkur uzluzus....viska paklausiu jos...paklausiu ar neapsinese,nes ji balinosi kazkur pavasari..... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulka_uk @ 2007 01 18, 17:43)
jo senos temos neatidaro......  g.gif
mano drauge Siauliuose balinosi kapomis...jei noresi galesiu suzinoti kur ir uz kiek  mirksiukas.gif

labai įdomu 4u.gif
ir dar paklausk ar ji negeria vyno, kavos, juodos arbatos, nes sako po balinimosi negalima vartoti jų - labai apsineša tada doh.gif
Atsakyti
As balinu, ir neisgavau tualeto baltumo dantu, nes pats kaulas yra tamsus o emalio isgrauzt nesinori. As geriu arbata, raudona vyna geriu, ir nezinau nepastebejau kad dazytu, mat kaip minejau ne klozeto baltumo tie dantys.
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2007 01 19, 15:04)
aha ir man labai idomu  bigsmile.gif

Aš prieš metus balinausi kapomis,kainavo 300,nadantys trubutį pabalo,bet ne taip kaip tikėjausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2007 01 20, 11:21)
Aš prieš metus balinausi kapomis,kainavo 300,nadantys trubutį pabalo,bet ne taip kaip tikėjausi smile.gif


O man pabalo labiau nei tikėjausi smile.gif Balinimas irgi kainavo 300 (120 už kapų padarymą + 180 už 3 švikštus)
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2007 01 20, 14:22)
O man pabalo labiau nei tikėjausi  smile.gif  Balinimas irgi kainavo 300 (120 už kapų padarymą  + 180 už 3 švikštus)

brangiai mokejai uz svirkstus g.gif o kiek procentu ir kokios firmos pirkai?
Atsakyti