Įkraunama...
Įkraunama...

Po kiek laiko nustojus maitinti dingsta pienas?

QUOTE(ausmare @ 2007 09 04, 11:13)
noreciau paklausti mamyciu ,gal kas susidure.?...
matinau vaika iki treju metu. Nuo kruties atpratineti pradejau nuo metu laiku..
"Kariavau" su vaiku kone dvejus metus....Kai sukako treji, sunus "pripazino" kad jis jau didelis... Dar jaucia sentimentus, bet prie kruties nelenda.
Idomiausia man stai kas - kada tas pienas pas mane baigsis?.. lengvai paspaudus krutis rankomis, istryksta pieno lasai.....tiesa, kai matinau vaika ,pas man to pieno buvo, kaip pas "karve rekordinike" doh.gif

Pas mane buvo ilgai, dar gal 2 metus. Bet aš pabaigiau maitinti kai vaikui buvo metukai, o pienas pradingo kai jam sukako 3

o su antra pienas baigėsi savaime antrą neštumo semestrą blush2.gif
Atsakyti
Mano grupiokė temaitino vaikelį 2 mėnesius- jis griežtai atsisakė pienuko verysad.gif , paragavo mišinukų ir vsio. Bandė nusitraukinėti- spjovė- bandė net mišinuką su savu pienu sumaišyti- spjovė. Dabar vaikui 1,6metukų ir ji dar turi pienuko- pasiūliau nustiraukti įdomumo dėlei ir ką jūs manote? iš abiejų krūtų apie 5ml, tai nėra juk daug.
Yra toks pletkas, kad tokiu atveju pastoti sunkiau. blush2.gif
Atsakyti
kažkur skaičiau, kad baigus maitinti, dar apie tris metus yra normalu, jei paspaudus krūtį, išspaudi pienelio lašiukus g.gif
Atsakyti
As vaikiuka maitinau iki 1 metu ir 2 menesiu, jam dabar 1 ir 10 men., bet pienukas ir pas man dar istryksta paspaudus papuka. ax.gif

Vat dabar kazkaip vienas papukas lyg skauda,gal del to pienuko, kuris vis dar yra unsure.gif kopusta uzsidejau kol kas, jei nepraeis per 3 dienas,tai pas gine eisiu. Seip zindymo metu man taip buvo nutike, del pienuko sastovos verysad.gif , bet kompresiukai padejo.
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2007 09 07, 13:45)
Pas mane buvo ilgai, dar gal 2 metus. Bet aš pabaigiau maitinti kai vaikui buvo metukai, o pienas pradingo kai jam sukako 3

o su antra pienas baigėsi savaime antrą neštumo semestrą  blush2.gif


Pas mane panasi situacija, vaika maitinau iki 8 mėn. o dabar jau praėjo 2 metai kaip baigiau o pieno paspaudus dar yra sad.gif kazkaip man pasirode nelabai normalu todel jau susirupinau ir sia savaite eisiu pas ginekologe pasiklaust
Atsakyti
sveikutes.oi man net ramiau pasidare,ne tik man taip blush2.gif sunu maitinau iki 2m.nutraukiau bendru susitarimu biggrin.gif ,bet lasai dar ir dabar smarkiau paspaudus pasirodo,sunui gruodi 3m.kazkur skaiciau,kad nieko baisaus,tai ir nesibaiminu,o gal deretu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2007 09 22, 11:46)
Yra toks pletkas, kad tokiu atveju pastoti sunkiau. blush2.gif

ne pletkas rolleyes.gif o iš tikrųjų taip yra. Būna, kad prolaktinas ir neleidžia pastoti unsure.gif Tiesa, prolaktinui turime dėkoti, kad maitiname, kad turime pienuko 4u.gif
Jei ilgai nedingsta pienas, reikia konsultuotis su gydytojais, kartais vaistai būtini, kad sureguliuotų prolaktino gamybą, jei kaltas jis.
Atsakyti
O gal kas galit patarti kaip nustojus maitinti SP sumažinti pieno ir kad visai dingtų g.gif paskutinius kelis mėn maitinau nutrauktu pienu, o dabar kai nustojau maitinti, pieno nemažėja doh.gif kažkur skaičiau kad reikia nutraukti mažiau, neištuštinti krūties, bet tuomet man labai greitai atsistato ir vėl krūtys pilnos, guzuoja blink.gif o jei nutraukinėju pavyzdžiui triskart per parą bet po 400 ml, tai vistiek man jo nemažėja schmoll.gif jau nebežinau ką daryt verysad.gif gal kas galit patart, mėtų arbata nepadeda blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2007 09 04, 19:05)
sveikos, aš dukrą nustojau maitinti, gal prieš 2 sav.
pienuko dar yra keli lašai, bet nejaučiu nei tempimo nei kitų nemalonių pjūčių.manau dings ir tie keli lašai.

šiaip jei kas labai negerai, reikėtų pas gydytoją nueiti, nėra normalu pienas taip ilgai.

viskas normalu,jei pienas pasirodo,o kudikio nezindot jau seniai.as klausiau savo ginekologes,tai ji sake net 2 metus taip gali but!!as savo pirma vaika maitinau iki 9men,o kai vaikui suejo metukai,antra karta pastojau,tai dar pirmus menesius paspaudus buvo po lasiuka,poto dingo
Atsakyti
pasiskaiciau ,kad ne man vienai taip, tai truputi nusiraminau ax.gif
As maitinau iki 4 men. Dabar mano zuikiam 2,8m.O po laseli pienuko vis dar yra.Pastebejau, kad pries mmm truputi daugiau buna.Galvojau, kad prolaktinas pas mane is proto issikraustes.Kadangi ejau pas endokrinologe skydliaukes tirtis, tai tuo paciu pasidariau ir prolaktino tyrima.Pasirodo viskas normoje thumbup.gif .Gydytoja minejo,kad nebutinai del padidejusio prolaktino nedingsta pienas, gali buti del uzsitesusio zinymo reflekso.
Atsakyti
nebemaitinu jau beveik puse metu, bet pieno dar issispaudzia
Atsakyti
QUOTE(Baronienė @ 2009 03 20, 17:19)
nebemaitinu jau beveik puse metu, bet pieno dar issispaudzia

pirmaja maitinau iki 6men. pienuko poto dar iki 4metu budavo po lasiuka unsure.gif
Atsakyti