Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjas

QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2007 10 27, 14:36)
idomu ar buna vedeju iki 500lt?nusprendeme paimti muzikantus brangesnius,o vedejui reiktu tk pakordinuoti visa eiga.

Manau, kad galima surasti, tik reikia paieskoti ax.gif
Atsakyti
Mano vestuvese pirsliai thumbup.gif buvo, tai vedejo nereikejo
Atsakyti
Laba, visiems. Aciu uz patarimus- yra apie ka paskaitineti. mirksiukas.gif
Pries metus buvau vestuvese, kur pirsliavo Gustas su Jackaite- jis gal ir nieko, bet svocia doh.gif oi, kaip nenoreciau tokia tureti savo vestuvese...
Mergaite truputi "serganti" zvaigzdziu liga. Vien jos suknia niekaip netiko prie vestuvininku puosmenu- mini "maike" ir ant jos uzdeta kiauraraste ilga suknia-taip atrodydama iseiciau tik i papludymi.
O Gustas saunuolis!!
Gal kas mate Donaldos vedamas vestuves? g.gif
Papasakokit, prasau. Ji, atrodo, tokia faina!!!
Papildyta:
Jolocka, papasakok placiau!! Kur svente vyko, kas per pirsliai- labai ydomu. ax.gif
Gal koki tel. numeriuka ar adresiuka ju duotum. Kiek kainavo?
Atsakyti

Gal kas mate Donaldos vedamas vestuves? g.gif
Papasakokit, prasau. Ji, atrodo, tokia faina!!!

Man kazkodel Donalda nepatiko niekada, bet pazistami ja samdesi vestuvems ir liko nerealiai suzaveti jos vedimu, sake buvo labai linksma ir jos vedimas thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakarelis visiems,
esu cia naujoke, bet jau savaite kaip negaliu atitraukti akiu nuo sio nuostabaus forumo thumbup.gif thumbup.gif Labai aciu visoms uz nuosirdzius patarimus, vien jusu visu deka pradejau isivaidzuoti, kokias darysiu savo vestuves 4u.gif
Isteku sekancia vasara uz prancuzo Lietuvoje. g.gif Tad norejau paklausti, gal girdejote ka nors apie vestuviu vedeja kalbanti prancuziskai (kad ir nepergeriausiai)? Mat bus mano vyro gimines, nekalbantys net angliskai.. doh.gif
Dar karta aciu visiems ir visoms!
Atsakyti
QUOTE(Peiman @ 2007 11 02, 18:25)
Labas vakarelis visiems,
esu cia naujoke, bet jau savaite kaip negaliu atitraukti akiu nuo sio nuostabaus forumo  thumbup.gif  thumbup.gif  Labai aciu visoms uz nuosirdzius patarimus, vien jusu visu deka pradejau isivaidzuoti, kokias darysiu savo vestuves  4u.gif 
Isteku sekancia vasara uz prancuzo Lietuvoje. g.gif  Tad norejau paklausti, gal girdejote ka nors apie vestuviu vedeja kalbanti prancuziskai (kad ir nepergeriausiai)? Mat bus mano vyro gimines, nekalbantys net angliskai.. doh.gif
Dar karta aciu visiems ir visoms!

JO norai tai geri, manau bus sunku, jau lietuviskai gerai vedanti vedeja sunku surast, o prancuziskai . . . lotuliukas.gif
Atsakyti
na galiu pasiulyti grupe siurprizas, jis ir puikus muzikantas ir geras vedejas, na kodel sakau vedejas todel kad pirsliam nereikia nieko sneketi pasako pagrindinius dalykus ir viskas, mes kai juos sakemes tai sake gerai kai neprisiraso daugybes lapu pirsliai tai ir gerai kadangi gali pasirinkti i pirslius jaunus zmones be patirties
Atsakyti
jei ka domina,taj giedrius gustas is klaipedos veda renginius ir tajp pat pirsliauja,mes sakemes ji,taj pirslys su pirsliene kainuos 3000t smile.gif
Atsakyti
kiek kietiems metams Inga viena kainuoja?(ta kur su Gustu buna)
Atsakyti
As manau kad ji viena tikrai pusantro tukstancio paims smile.gif nes abu jie 3000lt kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2007 11 21, 14:44)
kiek kietiems metams Inga viena kainuoja?(ta kur su Gustu buna)

2000Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Labuckiai,noreciau suzinoti ka nors apie vedantyji Ariju is Siauliu.Jo pavardes nepamenu,rekomendavo pazystama.Jis Siauliuose veda renginius ir yra garsus kompozitorius.Sake daug kam dainas raso.Uz vakara paprase 1850lt.Jis dirba su grupemis "Bohema" ir "Turne".Tad mes issirinkome "Bohema".Ir dar jis rekomendavo ilizionista,vakare pasirodys du kartus po 15 min.,kaina 600lt.Gal ka girdejote apie juos,butu idomu isgirsti.Didelis aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti