Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjas

QUOTE(Eglootia:) @ 2008 01 24, 01:09)
Sorry, kad kisu nosi, bet labai keista pasidare, kad apie vestuviu vedeja L.Baseviciu visi geri ir grazus atsiliepimai yra parasyta tu zmoniu, kurie prisijunge butent ta pacia diena ir visi naujokai parase po 1-2 postus g.gif

As tikrai naujoke, bet daznai cia paskaitineju biggrin.gif Pamaciau kad diskutuojate apie zmogu kuri zinau, tai ir isikisau smile.gif
Atsakyti
Mes pasitarem ir mums 900 Lt. yra per brangu. verysad.gif verysad.gif Gal kuri girdejote, ar ka zinote apie toki vedeja Regimanta is Kauno? Dar buciau dekinga, kad padetumete surasti normalu fotografa. Buciau labai, labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nataly it @ 2008 01 24, 09:37)
Mes pasitarem ir mums 900 Lt. yra per brangu. verysad.gif  verysad.gif  Gal kuri girdejote, ar ka zinote apie toki vedeja Regimanta is Kauno? Dar buciau dekinga, kad padetumete surasti normalu fotografa. Buciau labai, labai dekinga  smile.gif

Patarimas: netaupyk butent programai. musu vestuvese buvo 2 vedanciosios, kurios kainavo gerokai daugiau nei 900 lt ir mes del to ne kiek nesigailejome ir nesigailime iki siol, nes ir nuotraukose ir filmuke ir sveciu lupose islieka patys graziausi prisiminimai. Mes taip pat galvojome, kad labai brangu yra tiek moketi uz vakaro pravedima, nes kiekvienas simtelis yra brangus, taciau nuo to priklauso, ar zmones liks patenkinti. Be to, turint vedanciuosius su rimta programa pasakymas "kad svente darai ne sau, o kitiems" jau yra mitas. Mums nereikejo niekuom rupintis, nes svente buvo ne tik sveciams, bet ir mums patiems. Tik va, pasirinkti gerus, neapsisaukelius vedanciuosius-kitas dalykas. Vienai mano draugei atvaziavo vesti vakaro ir groti vestuvese zmogus, kuris po vidurnakcio buvo isprasytas vaziuoti namo, nes dare nesamones uz taip pat nemaza kaina. taigi, susirinkite rekomendacijas. O jei reiks vedanciuju numeriu, rasyk i AZ.
Atsakyti
sveikos merginos:)
labai idomu man su tais vedanciaisiais,gal ir kvailas klausimas bet ar tas vedantysis kartu su savo muzikantais atvaziuoja ar muzikantus pats turi parupint?
is rekomendaciju labiausiai istrigo Gustas su Inga.
Atsakyti
QUOTE(Nataly it @ 2008 01 24, 09:37)
Gal kuri girdejote, ar ka zinote apie toki vedeja Regimanta is Kauno?


Siandien mano busimasis kalbejo su "informatore", kuri buvau tikra man pades apsispresti kas ir kaip (ji yra sodybos savininke) Ir ka gi, nei apie viena is manes dominanciu asmenu (L. Baneviciu ir T. Tarauta) ji nieko negalejo pasakyt doh.gif doh.gif doh.gif
Bet ji pasiule Regimanta Aleksiuna, tai as galvoju ar cia tas pats, kur Nataly domisi? Jo kaina 1000 Lt, jis gali atvykti kartu su muzikantu Egidijum (aisku tada kaina papildoma... neziznau kiek). Ji sake, kad jis dalyvavo trijose vestuvese pas ja ir kad tikrai visi sveciai liko patenkinti... thumbup.gif

Ir dar Sarrrrai, muzikantai uzsakomi atskirai, tik dauguma vedanciuju gali pasiulyti savo variantus, su kuriais yra "susidirbe" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarrra @ 2008 01 24, 15:36)
sveikos merginos:)
labai idomu man su tais vedanciaisiais,gal ir kvailas klausimas bet ar tas vedantysis kartu su savo muzikantais atvaziuoja ar muzikantus pats turi parupint?
is rekomendaciju labiausiai istrigo Gustas su Inga.

Jei nori,kad muzikantas dar ir pravestu vakara, tai tuomet bijau, kad gali tekti nusivilti programos kokybe. Jei nori, kad viskas butu be priekaistu atlikta, reikia ir vieno, ir kito. Vedantieji paprastai buna samdomi vieni, atskirai, be muzikantu. Gal ir yra tokiu, kurie gali parekomenduoti arba pasiulyti kokius muzikantus. Bet siaip reikia ju ieskoti atskirai. Tada jie tarpusavyje jau susiderina pacia programa ir visa vakaro eiga.
Atsakyti
QUOTE(Butter_Fly @ 2008 01 24, 20:56)
Siandien mano busimasis kalbejo su "informatore", kuri buvau tikra man pades apsispresti kas ir kaip (ji yra sodybos savininke) Ir ka gi, nei apie viena is manes dominanciu asmenu (L. Baneviciu ir T. Tarauta) ji nieko negalejo pasakyt  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Bet ji pasiule Regimanta Aleksiuna, tai as galvoju ar cia tas pats, kur Nataly domisi? Jo kaina 1000 Lt, jis gali atvykti kartu su muzikantu Egidijum (aisku tada kaina papildoma... neziznau kiek). Ji sake, kad jis dalyvavo trijose vestuvese pas ja ir kad tikrai visi sveciai liko patenkinti...  thumbup.gif

Ir dar Sarrrrai, muzikantai uzsakomi atskirai, tik dauguma vedanciuju gali pasiulyti savo variantus, su kuriais yra "susidirbe"  4u.gif

Taip. kaip tik apie sita Regimanta ir norejau suzinoti. smile.gif Drauge dave man vizitine. Bet jei jis kainuoja 1000, tai kiek dar reiketu tam muzikantui primoketi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nataly it @ 2008 01 25, 00:37)
Taip. kaip tik apie sita Regimanta ir norejau suzinoti. smile.gif  Drauge dave man vizitine. Bet jei jis kainuoja 1000, tai kiek dar reiketu tam muzikantui primoketi?  g.gif


Dar patikslinsiu. Cia kaina praeitos vasaros (gal niekas ir nepasikeite), o uz muzikanta tai manau irgi bus nemaziau 1000. Bet aisku tikslingiausia butu tiesiog paskambint ir paklaust. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
mergyckos, ar gali kas nors imesti Roberto Petrausko kontaktus? visa tema perskaiciau - neradau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarrra @ 2008 01 24, 15:36)
sveikos merginos:)
labai idomu man su tais vedanciaisiais,gal ir kvailas klausimas bet ar tas vedantysis kartu su savo muzikantais atvaziuoja ar muzikantus pats turi parupint?
is rekomendaciju labiausiai istrigo Gustas su Inga.



Sveikos super mamos, va skaitineju jusu pokalbius ir iskyla klausymas, o i ta kaina kuria sumokate renginio vedejui( na tarkim 1500lt) ar ieina ir atributikos , na prizu, medaliu ir t.t. pirkimas, ar ta suma tik uz renginio pravedima, blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(denala @ 2008 01 22, 20:17)
Sveikos nuotakos  4u.gif
jau is postu supratau, kad Gustas ir Inga yra  thumbup.gif  o gal ka esate girdejusios apie EVALDA LESKAUSKA  g.gif
Papildyta:
tikrai ne, Robertas Petrauskas gyvena Vilniuje ir vis dar sekmingai veda renginius, ten kur Klaipedoje, tai ne tas pats, zinau 100proc  4u.gif


labas, mes evalda leskauska jau uzsisakeme geguzes 24 d. mums ji rekomendavo drauge, kurios giminej jis yra sutuokes 4 poras biggrin.gif buvom susitike, na ka as zinau, viskas bus matyt per musu svente smile.gif bet siaip pasirode malonus, matosi, kad turi daug patirties, jis mums rekomendavo ir operatoriu, fotografa, muzikantus.
dar bendravom su kitais vedejais, bet norejom jauno, paprasto, "nepasikelusio", na ir aisku su rekomendacijomis drasiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cirtaute @ 2008 01 28, 17:47)
Sveikos super mamos, va skaitineju jusu pokalbius ir iskyla klausymas, o i ta kaina kuria sumokate renginio vedejui( na tarkim 1500lt) ar ieina ir atributikos , na prizu, medaliu ir t.t. pirkimas, ar ta suma tik uz renginio pravedima,  blush2.gif


Manau tik pats vedantysis gali i toki klausima atsakyt 4u.gif
Atsakyti