Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjas

sveikos mergaites,gal kuri zinote Kristinos Kaikarienes kontaktus? butu geriau e-meilas. mano drauge kitais metais planuoja vestuves, noretu butent sios planuotojos.dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krisiule @ 2008 04 24, 15:03)
sveikos mergaites,gal kuri zinote Kristinos Kaikarienes kontaktus? butu geriau e-meilas. mano drauge kitais metais planuoja vestuves, noretu butent sios planuotojos.dekui  4u.gif

regis tokie kontaktai tel. 852313958 arba 865051777
el.pastas kristegeles@gmail.com
mirksiukas.gif
Atsakyti
uzsisakiau savo vestuviu vedeja jos net nemacius,kaip ir dauguma kitu paslaugu,nes neturiu tam galimybes,susitikti.tikiuosi viskas bus ok.kazkokia as optimiste biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2008 04 25, 14:27)
uzsisakiau savo vestuviu vedeja jos net nemacius,kaip ir dauguma kitu paslaugu,nes neturiu tam galimybes,susitikti.tikiuosi viskas bus ok.kazkokia as optimiste  biggrin.gif


kuo taip pasitiki, idomu?
ash dar neturiu vedejo, tai gal ir man tiktu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Just_a @ 2008 04 25, 20:39)
kuo taip pasitiki, idomu?
ash dar neturiu vedejo, tai gal ir man tiktu rolleyes.gif



zinok,kazkaip pasitikiu..kaip viskas iseis,papasakosiu po vestuviu lotuliukas.gif o musu svente praves Inga is www.benvenuta.lt
Atsakyti
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2008 04 26, 22:27)
zinok,kazkaip pasitikiu..kaip viskas iseis,papasakosiu po vestuviu  lotuliukas.gif  o musu svente praves Inga is www.benvenuta.lt


parashiau, zhiuresim, kas bus...
kazhkaip manau mano vestuves ankschiau nei tavo bus.
ash ne ish tu, kurios priesh metus viskuo pasirupina, tai dabar jau pergyvenu, kad nieko negausiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Just_a @ 2008 04 27, 21:40)
parashiau, zhiuresim, kas bus...
kazhkaip manau mano vestuves ankschiau nei tavo bus.
ash ne ish tu, kurios priesh metus viskuo pasirupina, tai dabar jau pergyvenu, kad nieko negausiu  unsure.gif



musu vestuves rugsejo 6d.,paslaugas pradejom uzsakinet anksciau nei pries metus ,kai trukstamu paslaugu pradejau ieskot likus 6men.,80% i kuriuos kreipiausi buvo jau uzimti mano dienai (sneku ne tik apie vedejus).nenoriu nieko gasdint,kas iesko tas randa,bet dabar su vestuviu paslaugom tikrai sudetinga,netikejau tuo,kol pati neparasiau 10 fotografu meilus,is 8 gavau asakyma,kad jau uzimti,o buvo dar puse metu iki musu sventes doh.gif sekmes planuojat ir papasakok kaip sekesi mirksiukas.gif
Atsakyti
paneles, gal kuri ka nors zinot apie Toma Kelini? butu idomu suzinoti... smile.gif dekui
Atsakyti
Kiek skambinau visi vedejai uzimti doh.gif gal kas turite ka pasiulyti aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal galite kas nors duoti vestuviu vedejo Gintaro kontaktus?
Ir gal ka nors zinote apie vestuviu vedeja Toma Ratauta is Kauno?

Is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Twenty4 @ 2008 05 11, 18:51)
Sveikos,

gal galite kas nors duoti vestuviu vedejo Gintaro kontaktus?

Is anksto dekoju smile.gif


Čia kauniečio Gintaro kontaktų nori? parašiau až. O šiaip nuoširdžiai rekomenduoju thumbup.gif Kolkas galiu pasakyti tik pačius šilčiausius žodžius apie jį. Po birželio 28 d. galėsiu parašyti ir plačiau.

Atsakyti
Wow, kaip faina, kai rekomenduotas žmogus palieka gerus įspūdžius thumbup.gif Man irgi Gintaras pasirodė super žmogus ir neeilinis renginių vedėjas thumbup.gif
Aušryte, linkiu, kad Jūsų šventė būtų puiki wub.gif Ir labai lauksiu atsiliepimų po šventės bigsmile.gif
Atsakyti