Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjas

sveikos,
kas gali ka papasakoti apie vedeja Mantauta is TRYS KARALIAI? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(drieze @ 2008 09 01, 12:17)
sveikos,
kas gali ka papasakoti apie vedeja Mantauta is TRYS KARALIAI? ax.gif


toks jaunas su akinukais? jei jis tai jis vede drauges gimtadieni, susirinkike buvo 35 metu zmones, tai man nepatiko, neapgalvoti ir vaikiski juokai schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(drieze @ 2008 08 16, 17:04)
veda klaipedoj ir kokia kaina?


kitos drages gimtadieni vede tokie vyrukai is PB aktoriai thumbup.gif aisku kaina didesne, bet kokybes atzvilgiu ir bendravimo lygiu labai patiko blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabanne: 02 rugsėjo 2008 - 17:01
[quote=Gabanne,2008 09 02, 17:59]
toks jaunas su akinukais? jei jis tai jis vede drauges gimtadieni, susirinkike buvo 35 metu zmones, tai man nepatiko, neapgalvoti ir vaikiski juokai schmoll.gif
[b]

siaip be akiniu, bet jaunas... ax.gif paziurejau internetineje svetaineje, tai su akinukais Bajoras vardu..


Atsakyti
[quote=drieze,2008 09 02, 18:06]
[quote=Gabanne,2008 09 02, 17:59]
toks jaunas su akinukais? jei jis tai jis vede drauges gimtadieni, susirinkike buvo 35 metu zmones, tai man nepatiko, neapgalvoti ir vaikiski juokai schmoll.gif
[b]

siaip be akiniu, bet jaunas... ax.gif paziurejau internetineje svetaineje, tai su akinukais Bajoras vardu..
[/quote]

aha jis , dabar paziurejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabanne @ 2008 09 02, 17:59)

kitos drages gimtadieni vede tokie vyrukai is PB  aktoriai thumbup.gif aisku kaina didesne, bet kokybes atzvilgiu ir bendravimo lygiu labai patiko  blush2.gif


Kas yra PB ? blush2.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nergira @ 2008 09 01, 09:06)
Gal kam vede vestuves Ziogas? Jis lyg klaipedietis...

Žiogas, patikėk, labai patyręs tame dalyke ir man labai patiko. Buvau įvairiausio tipo rengiuose, kuriuos jis vedė, tikrai puikiai išmano savo darbą. Beje, Mantautas taip pat fainai veda mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(nergira @ 2008 09 02, 21:35)
Kas yra PB ?  blush2.gif  ax.gif  biggrin.gif

Kaip suprantu, pramogų bankas smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal kuri nors is Jusu i savo vestuves kaip vedeja kvietet Vitaliju Cololo arba Donalda Meizelyte? Zinau, kad jie veda vestuves ir visai neblogai, bet labai noreciau pamatyti, kokia filmuota vestuviu medziaga, kaip jie tai daro, nes visgi pinigai nemazi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristut6 @ 2008 09 03, 11:24)
Sveikos  smile.gif

Gal kuri nors is Jusu i savo vestuves kaip vedeja kvietet Vitaliju Cololo arba Donalda Meizelyte? Zinau, kad jie veda vestuves ir visai neblogai, bet labai noreciau pamatyti, kokia filmuota vestuviu medziaga, kaip jie tai daro, nes visgi pinigai nemazi  smile.gif


pas mus bus Donalda smile.gif aš jau vien iš scenarijaus tikiu, kad bus linksma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2008 09 04, 11:12)
pas mus bus Donalda smile.gif aš jau vien iš scenarijaus tikiu, kad bus linksma smile.gif


Smagu smile.gif O uz kokia kaina? Scenariju patys su ja derinot detaliai?
Atsakyti
QUOTE(Kristut6 @ 2008 09 04, 11:25)
Smagu smile.gif O uz kokia kaina? Scenariju patys su ja derinot detaliai?


parašiau į AŽ smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
gal zinote vedeju su anglu kalba be jau mineto Marijaus Oleko. Gal yra daugiau variantu? Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Londi @ 2008 09 07, 01:36)
Sveikos merginos,
gal zinote vedeju su anglu kalba be jau mineto Marijaus Oleko. Gal yra daugiau variantu? Buciau labai dekinga  smile.gif

o nori merginos ar vaikino? nes mergina tai viena galiu pasiulyti kuri yra vedusi vestuves kartu anglu ir Lt kalbomis. GAli ir programa padeti suderinti - na ivairiu pramogu pasiulyti. paprastai kiek zinau kainuoja nuo 800 iki 1500 Lt, priklausomai nuo laiko ir idetu darbu mirksiukas.gif jolitai@turbodsl.lt 867973211 (lyg toks nr)
Atsakyti