Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjas

QUOTE(sunbles @ 2008 10 21, 19:24)
O jus man paaishkinkit koks skirtumas tarp dj ir muzikantu  ax.gif  Ta prasme as DJ'u tai suprantu toki kaip klubuose, jie turi miksherius ir miksuoja gyvai, tai cia tokie? Ar DJ'us - tai tiesiog zmogus, kuris sedi su kompiuteriu ir reikiamu metu paleidzia reikiama daina is sudaryto tvarkarascio?  g.gif Na del muzikantu klausimas nekyla - tai grupe zmoniu, krie "gyvai" atlieka dainas  biggrin.gif

sunbles ka ca 'pricitavai'? lotuliukas.gif
Papildyta:
o del DJ ir muzikanto, tai pas mus buvo DJ-MUZIKANTAS (2in1 biggrin.gif
viskas ciki biggrin.gif
reikiamoj vietoj ir fonine muzika ir intro ir t.t. ir pan smile.gif viska pravede, viska sukoordinavo smile.gif ir t.t. smile.gif
vakare pravede diskoteka smile.gif

zodziu, renginio vedejas kartu valdantis ir muzika smile.gif viskas buvo ciki thumbup.gif

[zinau vestuves, kur jis vede kartu su kitais muzikantais, tiksliau ten buvo kaip suprantu kazkokie sokio mokytojai pakviesti, kurie vietoj zaidimu - sokiu moke thumbup.gif tai sake kad labia graziai 'susidirbo' ir vienas kita pakeisdami/papildydami susitvarke smile.gif ]

kiti DJ dirba kartu su vedanciuoju (t.y dirba dviese). tai cia ivairiai buna smile.gif

tuo labiau kad sventem sodyboje, kur kazkokios grupes / band'o neatsitempsi (gal ir atsitempsi bet but kainave...
Atsakyti
QUOTE(sunbles @ 2008 10 21, 19:24)
O jus man paaishkinkit koks skirtumas tarp dj ir muzikantu  ax.gif  Ta prasme as DJ'u tai suprantu toki kaip klubuose, jie turi miksherius ir miksuoja gyvai, tai cia tokie? Ar DJ'us - tai tiesiog zmogus, kuris sedi su kompiuteriu ir reikiamu metu paleidzia reikiama daina is sudaryto tvarkarascio?  g.gif Na del muzikantu klausimas nekyla - tai grupe zmoniu, krie "gyvai" atlieka dainas  biggrin.gif


Dainas leidzia, garsuma reguliuoja, apsvietimu pazaidzia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mg* @ 2008 10 21, 21:19)
sunbles ka ca 'pricitavai'?  lotuliukas.gif
Papildyta:
o del DJ ir muzikanto, tai pas mus buvo DJ-MUZIKANTAS (2in1 biggrin.gif
viskas ciki biggrin.gif
reikiamoj vietoj ir fonine muzika ir intro ir t.t. ir pan smile.gif viska pravede, viska sukoordinavo smile.gif ir t.t. smile.gif
vakare pravede diskoteka smile.gif

zodziu, renginio vedejas kartu valdantis ir muzika smile.gif viskas buvo ciki thumbup.gif

[zinau vestuves, kur jis vede kartu su kitais muzikantais, tiksliau ten buvo kaip suprantu kazkokie sokio mokytojai pakviesti, kurie vietoj zaidimu - sokiu moke thumbup.gif tai sake kad labia graziai 'susidirbo' ir vienas kita pakeisdami/papildydami susitvarke smile.gif ]

kiti DJ dirba kartu su vedanciuoju (t.y dirba dviese). tai cia ivairiai buna smile.gif

tuo labiau kad sventem sodyboje, kur kazkokios grupes / band'o neatsitempsi (gal ir atsitempsi bet but kainave...

Ajej blink.gif lotuliukas.gif nekreipkit demesio doh.gif ATSIPRASHAU man siandien sunki diena lotuliukas.gif Siaubas, kaip geda blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif

Aciu mg* ir truth uz info mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunbles: 21 spalio 2008 - 20:32
QUOTE(sunbles @ 2008 10 21, 19:24)
O jus man paaishkinkit koks skirtumas tarp dj ir muzikantu  ax.gif  Ta prasme as DJ'u tai suprantu toki kaip klubuose, jie turi miksherius ir miksuoja gyvai, tai cia tokie? Ar DJ'us - tai tiesiog zmogus, kuris sedi su kompiuteriu ir reikiamu metu paleidzia reikiama daina is sudaryto tvarkarascio?  g.gif Na del muzikantu klausimas nekyla - tai grupe zmoniu, krie "gyvai" atlieka dainas  biggrin.gif


Kaip sake truth, viska jis daro. Pas mus DJ su mixeriu buvo, apsvietima savo veze (na, man rodosi nuomavo, nes uz ji papildomai damoket mums reikejo). Su musu vedeja jie dirbo pirma karta. Mes juos atsikrai susiradome. Bet labai puikiai susiderino jie, o kiek zinau, tai tik karta susiskambino ir trumpai aptare ka kaip darys. Bet DJ Vi2tis man rodosi ir renginius pats veda, ta prasme vestuves, bet tikrai nezinau kaip ten kas... Siaip turetu but neblogai, nes pas mus vedeja pasirode tik po karstu patiekalu, kad visiems netiketai butu, tai DJ iki tol "vairavo" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juruze @ 2008 10 22, 11:50)
Kaip sake truth, viska jis daro. Pas mus DJ su mixeriu buvo, apsvietima savo veze (na, man rodosi nuomavo, nes uz ji papildomai damoket mums reikejo). Su musu vedeja jie dirbo pirma karta. Mes juos atsikrai susiradome. Bet labai puikiai susiderino jie, o kiek zinau, tai tik karta susiskambino ir trumpai aptare ka kaip darys. Bet DJ Vi2tis man rodosi ir renginius pats veda, ta prasme vestuves, bet tikrai nezinau kaip ten kas... Siaip turetu but neblogai, nes pas mus vedeja pasirode tik po karstu patiekalu, kad visiems netiketai butu, tai DJ iki tol "vairavo"  thumbup.gif


pas mus Vidutis buvo vienas, kaip DJ ir vedejas. dar papildomai uzsakem saksofonista ir iliuzionista, kad paivairintu rengini. tai zinokit kol buvo sax+iliuzionistas, tai liudnoka buvo, o kai liko Vidutis vienas tai viskas taip pajudejo, kad malonu vakara prisimint smile.gif tai man pasirode, kad jam daug paprasciau vienam dirbt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kava25 @ 2008 10 23, 21:15)
pas mus Vidutis buvo vienas, kaip DJ ir vedejas. dar papildomai uzsakem saksofonista ir iliuzionista, kad paivairintu rengini. tai zinokit kol buvo sax+iliuzionistas, tai liudnoka buvo, o kai liko Vidutis vienas tai viskas taip pajudejo, kad malonu vakara prisimint  smile.gif tai man pasirode, kad jam daug paprasciau vienam dirbt  smile.gif

O kiek Vi2čio paslaugos kainuoja? blush2.gif Gal galima būtų į AŽ 4u.gif
Atsakyti
Buvau vestuvėse kur vedė Jackaitė. Nežinau, man asmeniškai nepatiko. Toks jausmas, kad dirba nelabai susipažinusi su žmonėm, bendra situacija, ir jei kas gaunasi ne "pagal planą" pjauna į pievas. Sunku apibūdinti, bet vistiek vestuvėse kažkiokio šiltesnio bendravimo norisi, o pas ją šito pasigedau.
Patiko kaip vestuves veda Inga iš Palangos. Labai profesionali, taktiška, maloni. Tik iš vienų svečių išgirdau pastabą (kurie ją rekomedavo jauniesiems), kad žodis į žodį tą pačia programą girdėjo savo vestuvėse lotuliukas.gif Žodžiu - jei nesad buvę jos vedamose vestuvėse - bus super.
Apie Vaidą iš Abracadabros girdėjau nemažai gerų atsiliepimų, bet pati jo gyvai nemačiau. Sakė linksma programa, į renginį įtraukiami ir svečiai, ką kiti vedėjai neretai pamiršta, pravesdami vestuves kaip koncertą.

Aš jei leistų biudžetas pagalvočiau apie Rumša arba Leo. Bet bijau, kad gali pavesti atsiradus kokiam rimtesniui projektui ar išvykus į gastroles unsure.gif ...
Atsakyti
Na merginos! biggrin.gif
Mes su busimuoju susitarem susitikti su vedanciuoju Laimiu Banevicium is Kauno.
Prisiklausem nemazai atsiliepimu apie jo vedima. Kaina ne is maziausiu, bet ziuresim. blush2.gif Uz dvi dienas 2000 Lt. Kalbejomes telefonu, pasirode kaip malonus, linksmas zmogus. Kita savaite susitinkam su juo pasikalbeti akis i aki. smile.gif
Po susitikimo galesiu kazka daugiau papasakoti. g.gif Gal kas zinote kokiu DJ is Kauno kontaktu? smile.gif
Atsakyti
Mūsų vestuves tai ves muzikantai. Tai biški jaudinuos, kaip čia bus. Bet man svarbiausia, kad būtų pačiai įdomu. Net nenoriu žinot smulkmenų. Bet kaip apsidraust, kad pavyktų gerai? niu net nežinau.... g.gif . Jug vestuves niekas nebepakartos
Atsakyti
kas buvo susitikes su vedeju, gal kas gali papasakoti apie ka snekama per pirma susitikima? smile.gif kaip pajusti ar geras vedejas ar ne. aciu
Atsakyti
QUOTE(Spyglle @ 2008 10 27, 23:22)
<...> mergaites sakykit, jei yra samdomi muzikantai ir vedejas, ar jie netrukdo vieni kitiems atlikti savo pareigu? gal geriau samdyti vedeja ir DJ? labai sunku apsispresti, o norisi grazios sventes  doh.gif

mes tai imsim vedėją+DJ drinks_cheers.gif tik vis mąstom, ką rinktis rolleyes.gif
QUOTE(-Anna- @ 2008 10 28, 09:00)
kas buvo susitikes su vedeju, gal kas gali papasakoti apie ka snekama per pirma susitikima? smile.gif kaip pajusti ar geras vedejas ar ne. aciu

Aha, ir man būtų įdomu 4u.gif
Vakar bandėm skambinti dviem vedėjams, tai nei vienas nekėlė ragelio blink.gif Bandysim dar šnd ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Anna- @ 2008 10 28, 10:00)
kas buvo susitikes su vedeju, gal kas gali papasakoti apie ka snekama per pirma susitikima? smile.gif kaip pajusti ar geras vedejas ar ne. aciu


Musu vedeja iskart bande pazinti mus, kiek laiko draugaujam, kaip susipazinom ir tiesiog matesi, kad stebi, kaip mes tarpusavy bendraujam. Na, o siaip tai klausia kaip mes isivaizduojam svente, ka jau uzsisake, kaip kas turetu vykti. Kadangi ne neisivaizdavom kaip ir kas turi buti per vestuves, tai jos paklausem ka ji siulo, o tada pokalbio eigoje ismeinejom is jos repertuaro kas mums nepatinka, ko mazdaug noretumem, ji siule savo idejas ir t.t. Nezinojom tik kokius zaidimus ir atrakcijas pravedines, kokiu budu ves vestuves. Zodziu sudeliojom tokius remus vestuviu, mazdaug: ta val. valgom, ta val. ateina vedeja, zaidimai iki tos val., tada sokiai, ta val tevu zidinys perduodamas, ta val. tortas... Na tiesiog orientyra toki sudeliojom ir kad mes mazdaug zinotumem eiga. Aisku nebuvo viskas butent ta ir ta valanda. Bet viskas gavosi thumbup.gif
Atsakyti