Įkraunama...
Įkraunama...

Po aborto

QUOTE(karosiukas @ 2007 05 23, 16:15)
Merginos, nesutapatinkim skirtingų dalykų, kai vaisius miršta dėl tam tikrų priežasčių ir daroma abrazija tam, kad išvalyti gimdą ir kai "motinai" jos paliepimu už pinigus iškrapštomas gabalais jos kūdikis iš gimdos.
Du skirtingi dalykai.
Viena moteris, kuriuos vaikelis mirė įsčiose patiria labai didelį šoką, traumą.
Kita moteris - kaip gali tooookia moteris patirti šoką, kai sumoka pinigus už tai, kad jos vaiką gabalais išmestų kartu su medicininėmis atliekomis, kad jos vaikui nutrauktų replėmis virkštelę, jis netektų kvėpavimo, pažeistų dar gyvam esant jo organiukus, permatomą nesusiformavusią odelę perplėštų ir mestų jį į šiukšlyną.
Nu kur logika.
Moteris, kurios vaikas miršta, po šoko netgi paprašo jį pasiimti ir deramai palaidoti, o čia išmeta.

Koks dar šokas tai, kuri žudo. Dieve mano - nu ką čia šnekat?
Nelyginkit dangaus ir žemės branduolio.
Ir kaip gali žmogus pasidaręs abortą prašyti jį užjausti???????? GILI NESĄMONĖ???
Kodėl tada neužjaučiat kalėjimuose sėdinčių pedofilų - žudikų, Manjakų kurie nužudo daug žmonių, kanibalų ar dar ko nors. Nu kodėl?????/
Prisijungs dabar koks Kazys Jonaitis iš kalėjimo prie SM ir paprašys užuojautos, kad nužudė tiek jaunų moterų???? Užjausit?????


karosiuk, karosiuk... nei zinai kodel nusprende, nei supranti kiek jom jegu reikejo tam pasiryzti... Tik kaltint ir moki. Baisu
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 05 24, 08:38)
Aš užjaučiu tas,kurioms teko pasidaryti abortą. Visokių priežasčių būna, o tas priežastis kitoms moterims ne visuomet lengva suprasti...Gi visko pasitaiko...Tiesa, labiau suprantu tas, kurios pasidarė išvalymą iki tol, kol pradėjo vaisiaus širdutė plakti.
Lapkričio 13-ą man darė išvalymą, nes buvo nesivystantis nėštumas. Nebuvo jis planuotas,tad neliūdėjau, kad taip atsitiko. Bet kokia buvo organizmo reakcija po to..Tris dienas ant kojų nepastovėjau...

Užjaučiu, Vaizgante ir nuoširdžiai sutinku su tuo, ką parašei drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lad @ 2007 05 23, 22:28)
kokių yra sadistų žmonių blink.gif deda ... paveikslus Dievo, o užmiršta pagrindines jo mokymo tiesas g.gif Brangiosios nepamirškit ko mokė Jėzus Kristus..., o dabar panašu, kad jo vietoje pasijutot blink.gif Garbės žodis esu šokiruota blink.gif

mastau.gif Atsiprasau,bet nesuprantu kur jus izvelgiate sadistiskuma ir is kur zinote,jog as pamirstu zmogiskasias tiesas g.gif Jus manes nepazystate ,tai taip spresti ,deja, neturit teises...
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2007 05 24, 23:15)
mastau.gif Atsiprasau,bet nesuprantu kur jus izvelgiate sadistiskuma ir is kur zinote,jog as pamirstu zmogiskasias tiesas g.gif Jus manes nepazystate ,tai taip spresti ,deja, neturit teises...

o jūs pažįstat visas čia savo skausmą išliejančias moteris ir manot, kad visos jos bedievės užmiršusios ką jos padarė ir joms tai reikia primint blink.gif Matyt tikrai nebemoku skaityt ir suprast, nes kažkaip nei vienam poste neperskaičiau, kad jos džiaugtųsi tai padariusios ir rašytų kokios jos geros ir teisios g.gif
Kaip jau rašiau jei jau esate tokia be nuodėmės tada ... prašau... bet patalpindama šį paveikslėlį jau padarėt nuodėmę, nes niekas netrim teisę teist, galim tik suprast palaikyt galim papriekaištaut, bet jaustis teisiomis ir turinčiomis teisę smerkt blink.gif
Kaip jau rašiau nepateisinu šių moterų poelgio, bet jos ir neprašo to, bet suprantu jų skausmą, nes vienaip ar kitaip jos tų vaikučių neteko ir jų skausmas dar didesnis nes aaš sakykim "galiu" kaltint likimą, gyvenimą ir ką tik sugalvosiu, galiu eit gostis ir sakyt kaip man blogai, nes netekau vaiko, o jos negali to padaryt, nes atsimuša į sieną "TU PATI PASIRINKAI" ir net nepabandoma joms padėt, kad siruacija nesikartotų, kad ateity kuo mažiau būtų tų nepageidaujamų nėštumų. Apsidairykit aplink, kai mano vyras kažkada prasitarė, kad jam normalu ir savaime suprantame yra naudotis prezervatyvais ir saugot savo žmoną, buvo apšauktas kvailiu, tu ką su gumytėm, taigi pusę malonumo nelieka, taigi nueis ir pasidarys abortą... čia auklėjimo pasekmės, nesmerkit, o darykitės išvadas sau ir pradėkit aukėjamąjį darbą nuo savęs, tada gal... nebereiks vienoms slapčia guostis, kad man sunku, pasidariau abortą, o kitoms jaustis viršesnėms, nes joms gyvenime pasisekė truputį daugiau...
Atsakyti
QUOTE(lad @ 2007 05 25, 12:34)
o jūs pažįstat visas čia savo skausmą išliejančias moteris ir manot, kad visos jos bedievės užmiršusios ką jos padarė ir joms tai reikia primint blink.gif Matyt tikrai nebemoku skaityt ir suprast, nes kažkaip nei vienam poste neperskaičiau, kad jos džiaugtųsi tai padariusios ir rašytų kokios jos geros ir teisios g.gif
Kaip jau rašiau jei jau esate tokia be nuodėmės tada ... prašau... bet patalpindama šį paveikslėlį jau padarėt nuodėmę, nes niekas netrim teisę teist, galim tik suprast palaikyt galim papriekaištaut, bet jaustis teisiomis ir turinčiomis teisę smerkt blink.gif
Kaip jau rašiau nepateisinu šių moterų poelgio, bet jos ir neprašo to, bet suprantu jų skausmą, nes vienaip ar kitaip jos tų vaikučių neteko ir jų skausmas dar didesnis nes aaš sakykim "galiu" kaltint likimą, gyvenimą ir ką tik sugalvosiu, galiu eit gostis ir sakyt kaip man blogai, nes netekau vaiko, o jos negali to padaryt, nes atsimuša į sieną "TU PATI PASIRINKAI" ir net nepabandoma joms padėt, kad siruacija nesikartotų, kad ateity kuo mažiau būtų tų nepageidaujamų nėštumų. Apsidairykit aplink, kai mano vyras kažkada prasitarė, kad jam normalu ir savaime suprantame yra naudotis prezervatyvais ir saugot savo žmoną, buvo apšauktas kvailiu, tu ką su gumytėm, taigi pusę malonumo nelieka, taigi nueis ir pasidarys abortą... čia auklėjimo pasekmės, nesmerkit, o darykitės išvadas sau ir pradėkit aukėjamąjį darbą nuo savęs, tada gal... nebereiks vienoms slapčia guostis, kad man sunku, pasidariau abortą, o kitoms jaustis viršesnėms, nes joms gyvenime pasisekė truputį daugiau...

Jo, man gyvenime nelabai pasiseke. Taigi galiu daryti aborta. Po to zinoma labai liudesiu ir apraudosiu. Logiska, ar ne...
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2007 05 25, 15:28)
Jo, man gyvenime nelabai pasiseke. Taigi galiu daryti aborta. Po to zinoma labai liudesiu ir apraudosiu. Logiska, ar ne...

nekomentuosiu blink.gif tik paklausiu, ką čia veikia jauna mama, kuri turėtų džiaugtis kūdikėliu g.gif nebent jau patyrėt tą praradimo jausmą ir žinot kas tai yra verysad.gif
ai tiek to, pakomentuosiu 4u.gif
ne logikos ieškot tokiose temose reikia blink.gif o augint savo vaikus taip, ir patiems gyvent taip, kad nepageidaujamų nėštumų nors ateity būtų kiek įmanoma mažiau, va ką norėjau pasakyt, o ne logikos ir pateisinimo tam kas jau padaryta ieškojau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lad: 25 gegužės 2007 - 14:22
QUOTE(lad @ 2007 05 25, 14:13)
nekomentuosiu blink.gif tik paklausiu, ką čia veikia jauna mama, kuri turėtų džiaugtis kūdikėliu g.gif nebent jau patyrėt tą praradimo jausmą ir žinot kas tai yra  verysad.gif
ai tiek to, pakomentuosiu 4u.gif
ne logikos ieškot tokiose temose reikia blink.gif o augint savo vaikus taip, ir patiems gyvent taip, kad nepageidaujamų nėštumų nors ateity būtų kiek įmanoma mažiau, va ką norėjau pasakyt, o ne logikos ir pateisinimo tam kas jau padaryta ieškojau 4u.gif

Na, sakyciau praradimo jausmas ir abortas dalykai yra skirtingi...O jauna mama kartais cia uzsuka. Nenoriu cia komentuotis, manau, tik, kad jei jau pasidare, pacios nusprende, gali kaltint ka nori, aplinkybes, vyra( su kuriuo miegojo ir tam reikalui jis buvo tinkamas), savo nelaiminga buvi, taciau ne ieskoti uzuojautos. Kokia prasme? Jei jau pasidarei tai nesnekek kad vaikelis prarastas, vaikelis isabortuotas. Ir zodis "praradau" su zodziu "issiabortavau"visiskai nesisieja. Tai ne netekties skausmas, gal greiciau sazines priekaistas. Netektis buna tada, kai vaikelio lauki, o jis mirsta. Kai jo atsisakai, na nesvarbu del ko, tai jau kas kita. Beabejo, gyvent taip, kad nepageidaujamu nestumu butu kuo maziau. O apskritai sitas "teismas" uz ir pries pasidare visai kvailas ir beprasmis. Tas, kam reikia uzuojautos, ja gaus ne forume, o baznycioj arba psichologijos kabinete.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2007 05 25, 17:00)
Na, sakyciau praradimo jausmas ir abortas dalykai yra skirtingi...O jauna mama kartais cia uzsuka. Nenoriu cia komentuotis, manau, tik, kad jei jau pasidare, pacios nusprende, gali kaltint ka nori, aplinkybes, vyra( su kuriuo miegojo ir tam reikalui jis buvo tinkamas), savo nelaiminga buvi, taciau ne ieskoti uzuojautos. Kokia prasme? Jei jau pasidarei tai nesnekek kad vaikelis prarastas, vaikelis isabortuotas. Ir zodis "praradau" su zodziu "issiabortavau"visiskai nesisieja.  Tai ne netekties skausmas, gal greiciau sazines priekaistas. Netektis buna tada, kai vaikelio lauki, o jis mirsta. Kai jo atsisakai, na nesvarbu del ko, tai jau kas kita. Beabejo, gyvent taip, kad nepageidaujamu nestumu butu kuo maziau. O apskritai sitas "teismas" uz ir pries pasidare visai kvailas ir beprasmis. Tas, kam reikia uzuojautos, ja gaus ne forume, o baznycioj arba psichologijos kabinete.

deja, šiuo atveju užuojautos neduoda nei bažnyčia, o kartais net nei psichologijos kabinetai verysad.gif o ir ne teismas čia vyksta, o diskusija, kai deja net nevisada įsiskaitoma į prasmę. Man pavyzdžiui nesuprantamas toks puolimas, kad tu neturi teisės į skausmą, nes pati išsiabortavai... blink.gif ir vos pabandžius šių moterų skausmą suprast esu puolama kaip tai padarius blink.gif
o klausiau todėl, kad aš po tokias temas nevaikštau, kurios man neaktualios ir dar taip skaudinančios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lad: 25 gegužės 2007 - 15:44
Na atsiprasau,jai ka izeidziau su tuo paveiksliuku blush2.gif
As nieko neteisiu,nes teisti teise turi tik Dievas...Tiesa,ir negailiu,aisku visko gyvenime buna,taigi ka nors norint nusprest reikia labai gerai isigilint i situacija,bet manau kiekvienas zmogus turi teise rinktis ir kai pasirenka viena ar kita sprendima,deja,kelio atgal nera...Niekada nereikia gailetis ir grauzti save ,reikia gyventi toliau,kad ir kas benutiktu ziureti i prieki...
As to nesu patyrus...
Atsakyti
skaitydama pastebejau tik viena dalyka cia: tos, kurios yra dariusios isvalyma/aborta kazkaip labai jau piktai kalba sioje temoje, atrodo lyg noredamos pacios save pateisinti g.gif
nezinau nezinau, man skaudu kalbet labai. Ir tikrai neteko to patirt , nors kazkas minejo jog cia lenda tos mamos, kurioms isvlymas yra aktualu. Netiesa. Mane smalsumas atvede i sita skyreli unsure.gif
Nesiriekit, negrazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
skaitydama pastebejau tik viena dalyka cia: tos, kurios yra dariusios isvalyma/aborta kazkaip labai jau piktai kalba sioje temoje, atrodo lyg noredamos pacios save pateisinti g.gif

Netiesa. Paskaityk autorės žinutę, ir paskui karosiukės ir nekurių kitų žalius apsiputojimus. Antra, jei ir būtų taip - kur tu matei, kad puolamas nesigintų... Net jei tau skauda - skauda NE prieš kitus žmones, ir ypač - ne prieš teisiančius. Kaip sakė Dostojevskis - savo menkumą gali pajusti Dievo, gamtos akivaizdoje, tačiau prie žmonių - prie žmonių turi žinoti savo vertę.
Kai kitas žmogus gali suvokti tavo skausmą, kaip pvz, man nuostabą sukelė Lad, tai visai kas kita. Prieš tokius žmones as galva lenkiu ir jiem dėkoju. o tom kurios ateina cia pasipuikuoti savo teisumu mano palūžimo minutę, - toms skirta mano panieka. su nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(aula @ 2007 05 25, 21:00)
skaitydama pastebejau tik viena dalyka cia: tos, kurios yra dariusios isvalyma/aborta kazkaip labai jau piktai kalba sioje temoje, atrodo lyg noredamos pacios save pateisinti  g.gif
nezinau nezinau, man skaudu kalbet labai. Ir tikrai neteko to patirt , nors kazkas minejo jog cia lenda tos mamos, kurioms isvlymas yra aktualu. Netiesa. Mane smalsumas atvede i sita skyreli  unsure.gif
Nesiriekit, negrazu  4u.gif

Tiesa.
Atsakyti