Įkraunama...
Įkraunama...

Po aborto

QUOTE(aula @ 2007 06 12, 11:39)
Ar as daryciau aborta, jei man pasakytu, kad didele tikimybe jog gims nesveikas kudikis?  NE!!!!!! Kategoriskai.
Gal pasirodysiu kam kvaila, bet taip yra. Net daznai pagalvoju, ka daryciau, jei mane isprievartautu ir pastociau? (tfu tfu) Mano protas net ir tokiu atveju mano, kad negaleciau taip pasielgt. kad ir kaip ziauru butu.. Moku mylet visus vaikus, savus, svetimus, ligoniukus. 
Turbut ne i tema  blush2.gif



Manyciau, kad i tema ir labai gerbiu tavo nuomone. Esu suzaveta ir lenkiu galva pries tave. Tikiuosi man uzteks proto ir sveikos nuovokos, jai (apsaugok Viespatie) atsidursiu kokioj nors kryskelej...
Atsakyti
[quote=lad,2007 06 12, 13:43]
kodėl manai, kad jos nežino kas tai yra g.gif blink.gif
[/quo

sis mano sakinys reiskia, kad nesuprantu, kodel tos, kurios gali isnesioti vaikus ir juos pagimdyti ir uzauginti ju atsisako, o po to kalba apie skausma ir sirdgela po aborto. sutinku, kad yra isimciu tam zingsniui, bet daugiau nei puse ju yra is savanaudisku paskatu. nemanau kad jus nezinot kas yra gyvybe, jus nezinot ka reiskia kai ta gyvybe mirsta tavyje bet ne per tavo nora o per "kazkieno"...tai du skirtingi dalykai.o as zinau.ir negaliu niekaip suprasti jusu, kaip ir jus manes.
per prievarta abortu ir valymu niekas nedaro...duok die jums susilaukti sveiku vaiku...
Atsakyti
[quote=Melinda,2007 06 13, 21:22]
[quote=lad,2007 06 12, 13:43]
kodėl manai, kad jos nežino kas tai yra g.gif blink.gif
[/quo

sis mano sakinys reiskia, kad nesuprantu, kodel tos, kurios gali isnesioti vaikus ir juos pagimdyti ir uzauginti ju atsisako, o po to kalba apie skausma ir sirdgela po aborto. sutinku, kad yra isimciu tam zingsniui, bet daugiau nei puse ju yra is savanaudisku paskatu. nemanau kad jus nezinot kas yra gyvybe, jus nezinot ka reiskia kai ta gyvybe mirsta tavyje bet ne per tavo nora o per "kazkieno"...tai du skirtingi dalykai.o as zinau.ir negaliu niekaip suprasti jusu, kaip ir jus manes.
per prievarta abortu ir valymu niekas nedaro...duok die jums susilaukti sveiku vaiku...
[/quote]
patikėk labai gerai žinau ką reiškia kai miršta tavyje, pati tą skausmą išgyvenau ir tebeišgyvenu, tai buvo planuotas ir lauktas antras nėštumas mano gyvenime ir deja vaikučio nėra, tad nereikia rašyt, kad aš nežinau kas tai yra ir bandant įžeist žmogų reikėtų atidžiau pasiskaityt kas ką rašo blink.gif Abortų niekada nepalaikiau ir nepalaikysiu, bet jei atidžiau paskaitysit temą tai gal pastebėsit kad ji ne apie jų pateisinimą...
Negi taip malonu jaustis nuskriaustai ir tuo remiantis įžeidinėt kitus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lad @ 2007 06 14, 11:36)
Negi taip malonu jaustis nuskriaustai ir tuo remiantis įžeidinėt kitus blink.gif

o tu dabar Melindos neįskaudinai?
Atsakyti
QUOTE(karosiukas @ 2007 06 15, 16:28)
o tu dabar Melindos neįskaudinai?


Tiesa, vienok, nevisuomet yra maloni. g.gif Yra žmonių kurie nesupranta kaip galima atsisakyti ligoto kūdikio, yra žmonių kurie nesupranta kam reikia auginti nepilnavertį žmogų - kiekvienam savo. Aš suprantu moteris, kurios nenori auginti vaikų jei tam nėra socialinių sąlygų: daugeliui geriau abortas, negu matyti kaip tavo vaikas iš bado miršta. Manau kad šito nesupras tos kurios niekada tikrai varganai negyveno arba nematė kaip tikrai varganai gyvenančių buitis atrodo.

Kita vertus, na paskaičiau aš kai kurias temas iš to kūdikių mirties skyrelio ir pikta pasidarė. Pikta ne dėl to, jog moterys gedi, pikta dėl to kad negedinčios moterys nedrįsta pasakyti, kad kai kuriais atvejais tai jau ne gedulas, o psichinė negalia. Mano amžiną atilsį senolė, savo laiku 5 vaikus palaidojus, pasakytų nustot durniuot ir gyvaisiais pradėt rūpintis, nes mirusiems tai jau mūsų nebereikia. ax.gif Pernelyg sureikšmintas gedulas vis dėlto yra egoizmo forma ir daugeliu atvejų gedinčios moterys nesirūpina niekuo kitu, išskyrus jų pačių savijautą, o ir gedulas po kūdikio mirties socialiai pateisinamas, "taurus", kuomet aborto atveju tai daug kas pasakytų "matai, pati kalta, taip tau ir reikia".
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2007 06 15, 22:52)
Kita vertus, na paskaičiau aš kai kurias temas iš to kūdikių mirties skyrelio ir pikta pasidarė. Pikta ne dėl to, jog moterys gedi, pikta dėl to kad negedinčios moterys nedrįsta pasakyti, kad kai kuriais atvejais tai jau ne gedulas, o psichinė negalia. Mano amžiną atilsį senolė, savo laiku 5 vaikus palaidojus, pasakytų nustot durniuot ir gyvaisiais pradėt rūpintis, nes mirusiems tai jau mūsų nebereikia.  ax.gif Pernelyg sureikšmintas gedulas vis dėlto yra egoizmo forma ir daugeliu atvejų gedinčios moterys nesirūpina niekuo kitu, išskyrus jų pačių savijautą, o ir gedulas po kūdikio mirties socialiai pateisinamas, "taurus", kuomet aborto atveju tai daug kas pasakytų "matai, pati kalta, taip tau ir reikia".


Nu ir palyginimas doh.gif vaiko mirtis su abortu, iš to matos, kad tikrai svetimo skausmo nebūna verysad.gif Vaiko mirtis, tai pats skaudžiausias dalykas motinai, neduok dieve jo patirti verysad.gif tas sielvartas tikrai iš proto gali išvesti ir tas mamas aš suprantu. Aš taip pat suprantu kad moteris gali kentėti ir po aborto, ypatingai jei ji buvo dėl kažkokių priežasčių priversta tai padaryti (nelinkusi nieko smerkti), bet lygint tai su vaiko mirtimi nedrįsčiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2007 06 15, 21:52)
1. daugeliui geriau abortas, negu matyti kaip tavo vaikas iš bado miršta. Manau kad šito nesupras tos kurios niekada tikrai varganai negyveno arba nematė kaip tikrai varganai gyvenančių buitis atrodo.

2. Kita vertus, na paskaičiau aš kai kurias temas iš to kūdikių mirties skyrelio ir pikta pasidarė. Pikta ne dėl to, jog moterys gedi, pikta dėl to kad negedinčios moterys nedrįsta pasakyti, kad kai kuriais atvejais tai jau ne gedulas, o psichinė negalia. Mano amžiną atilsį senolė, savo laiku 5 vaikus palaidojus, pasakytų nustot durniuot ir gyvaisiais pradėt rūpintis, nes mirusiems tai jau mūsų nebereikia.  ax.gif Pernelyg sureikšmintas gedulas vis dėlto yra egoizmo forma ir daugeliu atvejų gedinčios moterys nesirūpina niekuo kitu, išskyrus jų pačių savijautą, o ir gedulas po kūdikio mirties socialiai pateisinamas, "taurus", kuomet aborto atveju tai daug kas pasakytų "matai, pati kalta, taip tau ir reikia".

1. Žinai, paimkim temos autorę ir daugelį kitų SM tupinčių pasidariusių abortų. Jos turi kompus, moka už internetą, tai manai, kad jų vaikai badu mirs??? Nu žinai, man trūksta žodžių.... Kaimuose po penkis vaikus užauga, tėvai be darbo sėdi, geria ir vaikai ne alkani užauga. O jei dar bile koks darbelis, tai karaliais būtų. nenusišnekėk.

2. Klausyk, jei nežinai ir nesupranti, ką reiškia netekti SAVO vaiko, tai geriau patylėk, gerai. galiu aš tau to palinkėt, jei labai nori, gal atšoks noras čia nesąmones rašinėt apie specialiai gedinčias mamas. Nueik į tą skyrelį ir taip parašyk, ko čia prie abortų kaišioji. Tada tave supras visos ten besilankančios mamos.

KAS TU PER GYVULYS???????????
Atsakyti
QUOTE(karosiukas @ 2007 06 16, 19:40)

2. Klausyk, jei nežinai ir nesupranti, ką reiškia netekti SAVO vaiko, tai geriau patylėk, gerai. galiu aš tau to palinkėt, jei labai nori, gal atšoks noras čia nesąmones rašinėt apie specialiai gedinčias mamas. Nueik į tą skyrelį ir taip parašyk, ko čia prie abortų kaišioji. Tada tave supras visos ten besilankančios mamos.

KAS TU PER GYVULYS???????????

labai dažnai, gal net visada, tokie palinkėjimai atsisuka į linkėjusį žmogų. Labai gaila, bet paskutinis sakinys labiau apibūdina būtent tave, rašiusę šią žinutę. Beje, jei tema skaudi ar pan - juk niekas neliepia šios temos skaityti.
Atsakyti
QUOTE(karosiukas @ 2007 06 16, 20:40)
1. Žinai, paimkim temos autorę ir daugelį kitų SM tupinčių pasidariusių abortų. Jos turi kompus, moka už internetą, tai manai, kad jų vaikai badu mirs??? Nu žinai, man trūksta žodžių.... Kaimuose po penkis vaikus užauga, tėvai be darbo sėdi, geria ir vaikai ne alkani užauga. O jei dar bile koks darbelis, tai karaliais būtų. nenusišnekėk.

2. Klausyk, jei nežinai ir nesupranti, ką reiškia netekti SAVO vaiko, tai geriau patylėk, gerai. galiu aš tau to palinkėt, jei labai nori, gal atšoks noras čia nesąmones rašinėt apie specialiai gedinčias mamas. Nueik į tą skyrelį ir taip parašyk, ko čia prie abortų kaišioji. Tada tave supras visos ten besilankančios mamos.

KAS TU PER GYVULYS???????????


Nereikia pyktis mirksiukas.gif
Turbut Elemire turejo omeny pernelyg ilga uzsidaryma savyje ar uzsitesusia depresija... Kai samoningai astrinamas senas skausmas, neleidziam jam praeiti, vis gyvenama praeitim.
Pati patyriau negimusio vaikelio mirti - zinau ka tai reiskia, bet laikui einant skausmas tikrai mazeja.
Abortams ir as nepritariu, tik manau, kad kiekviena situacija yra unikali ir vienodu taisykliu taikyti negalima. Todel nenoriu smerkti nei vieno zmogaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aula @ 2007 06 12, 12:39)
Ar as daryciau aborta, jei man pasakytu, kad didele tikimybe jog gims nesveikas kudikis?  NE!!!!!! Kategoriskai.
Gal pasirodysiu kam kvaila, bet taip yra. Net daznai pagalvoju, ka daryciau, jei mane isprievartautu ir pastociau? (tfu tfu) Mano protas net ir tokiu atveju mano, kad negaleciau taip pasielgt. kad ir kaip ziauru butu.. Moku mylet visus vaikus, savus, svetimus, ligoniukus. 
Turbut ne i tema  blush2.gif



Šaunuolė. Linkių ir toliau būti stipriai, nes visi prieiname kada nors kryžkelę. Bet tų, kurie yra labai kategoriški, dažniausiai laukia labai skausmingos kryžkelės. Linkiu joje neatsidurti.
Ką darytum, jei žinotum, kad tavo vaikas negyvens, net vargiai ar išnešiosi iki galo, o pati esi ligota? Ką pasirinksi , jei žinai, kad pačiai diagnozuotas nervinio vamzdelio defektas, kuri dažnai lydi širdies ydos, bet tu dar to nežinai (duok Dieve, gal jos nėra), jei daktarai tau pačiai bijo prognozuoti, kad liksi ant kojų, o ne vėžymėlyje, o namie tavęs laukia mažas vaikas, kurįi reikia užauginti, galiausiai vyras.

Aš būčiau nepastojusi, bet pervėlai sužinojau galutinę savo diagnoze, todėl padariau didžiausią klaidą - pastojau. Ir atsidūriau baisioje kryžkelėje........ Jeigu būtų buvusi bent mažiausia viltis, būčiau gimdžiusi ir nesveiką vaikelį, ir auginusi, ir atidavusi visą savo meilę
Bet aš nebijau pasakyti, kad esu egoistė, nes turiu sūnų, vyra kuriuos myliu ir žinau, kad esu reikalinga sveika ir noriu jiems suteikti pilnavertį gyvenimą. Ir tikiu, kad Dievas nebereikalo žmonėms davė įrangą, kuri padeda išvengti kitų tragedijų. O jei padariau klaidą, atsakysiu prieš Jį. Esu tam pasiruošusi
Atsakyti
Ir dar noriu pasakyti - tam, kad būti labai teisiam, reikia išgyventi atitinkamas situacijas, o tada būti didvyriu. Lenkiu galvas prieš tas, kurios ankstyvam nėštume sužinojusios, kad jų vaikeliai yra beviltiški juos pagimdo. Neduok Dieve matyti savo vaiko skausmą ir mirtį....Neištverčiau...........
Aš net negalėjau pagalvoti, kad jį pagimdysiu tam, kad jis už dienos mirtų baisiuose skausmuose. Geriau aš jausiu skausmą, graužatį..... Neesu didvyrė ir nenoriu tokia kaina ja būti.
Atsakyti
QUOTE(Aistele @ 2007 06 16, 18:59)
Beje, jei tema skaudi ar pan - juk niekas neliepia šios temos skaityti.

Skaitau tai, ką noriu ir niekas man nenurodinės, ką turiu skaityti ir ko ne.
Įdomu paskaitinėti nuostabių mamyčių, klasifikuojančių vaikus, postus. Šitą vaiką gimdysiu, šito negimdysiu, šitam turiu pinigų, šitam neturiu, dabar noriu o dabar nenoriu.
Ir beje, apie tai, kad gimdyti ar negimdyti sužinojus vaiko diagnozę (mirs jis ar gyvens) prabilta buvo tik neseniai, o apie ką šnekėjo iki tol?..
Galiu priminti - šnekėta buvo apie tai, kaip socialinė padėtis, šeimos nedarna ir neturėjimas pinigų gali nulemti išvysti vaikui saulę ar ne.
Lenkiu galvą prieš tas, kurios gimdo žinodamos, kad vaikutis gims nesveikas ar negyvens, bet nesuprantu ir nepateisinu tų, kurios negimdo iš išskaičiavimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karosiukas: 17 birželio 2007 - 07:25