Įkraunama...
Įkraunama...

Po aborto

QUOTE(cute @ 2007 09 11, 20:04)
Liūdna tiesa.
Ligoninės išraše buvo : "vaisiaus abortavimas"(jei neklystu  g.gif ). Koks skirtumas galų gale? Tamsta žalio supratimo neturite kokio pobūdžio mano skausmas. Tai taip pat neesminis dalykas beje. Mano kaltės jausmas, palyginus su dariusių abortą savanoriškai, smulkmena.
Dėl to, kad, pasak jūsų, žudikams ne vieta šiame skyriuje, tai temos autorė po kelių tokios "visuomenės" pareiškimų ir dingo (man pvz. labai neramu dėl jos ir kitų, kuriuos tai išgyvena). Žmogus čia ateina pagalbos, o pataiko į raganų medžioklę. Žiauru.

Nemanau, kad tų, kurios pasidariusios abortus, nesigaili, yra labai daug. Kiek tokių buvo šioje temoje? Joms kitų nuomonė irnesvarbi. Kur kas daugiau tokių, apie kurias kalbėjo Dios.

Jei buvo persileidimas ir buvo daryta abrazija , tai ir bus abortavimas . Bet deja ir po vienu zodziu esmes skirtingos Cute yra tema apie mamytes kurios neteko savo leliukuCia
O deja abortas padarytas gyvam vaisiui tai jau kas kita . Deja nesulyginama . Juk netenkame noredami jo , jis mirsta ir tiek , cia jau gamta taip sutvarke . Nesutapatink savo kaltes jausmo su ju sprendimu , cia juk skirtingi dalykai . Kaltes jausmas deja isliks po kurio laiko su juo susitaikysi .
O del kaltes jausmo ir gailescio , pagalvok ateitu moteris kuri nuzude ne savo o tavo vaika , gailestis liktu ? Ar tada jau galima raganu medziokle . Mane stebina skirtingi standartai ir tiek . Koks skirtumas ar 3 men ar 12 metu moraliniu principu manau vienodai .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renax: 12 rugsėjo 2007 - 07:58
QUOTE(cute @ 2007 09 11, 23:04)
Liūdna tiesa.

Dėl to, kad, pasak jūsų, žudikams ne vieta šiame skyriuje, tai temos autorė po kelių tokios "visuomenės" pareiškimų ir dingo (man pvz. labai neramu dėl jos ir kitų, kuriuos tai išgyvena). Žmogus čia ateina pagalbos, o pataiko į raganų medžioklę. Žiauru.

Nemanau, kad tų, kurios pasidariusios abortus, nesigaili, yra labai daug. Kiek tokių buvo šioje temoje? Joms kitų nuomonė irnesvarbi. Kur kas daugiau tokių, apie kurias kalbėjo Dios.



Sutinku. Kaip galima, dar gi prisidengus Dievo vardu, neištiesti rankos parkritusiam ir bandančiam atsistoti žmogui? Manau, kad tų, kurios gailisi tai padariusios yra neperdaugiausiai, nes dvasinis bukėjimas dabar labai ryškus. Bet tos, kurios iš visos širdies gailisi tai padariusios čia patenka į isterišką "žvėryną".
Yra panaši tema ir kitame forume, bet ten vietomis tonas toks, tarsi krapštytų nosį, o čia žmonės ateina su skausmu, kuris, gal kam nors ir nebus svetimas....

Ir aš nepateisinu tokių dalykų. Bet dauguma padariusios pirmą kartą būna dar labai jaunos ir verčiamos tų pačių MAMŲ. Pati mačiau, kaip motina atvedė savo dukrą 15-metę valytis. Juk ta mergaitė dar tokia jaunutė, o pasėkmės kokios gali būti - krūties vėžys, nevaisingumas...? Ir vėliau ji ateis į šį forumą, nes jai tikrai skaudės širdį visą gyvenimą, o čia ji bus išvadinta žudike. Bet juk ją privertė -arba daraisi, arba lauk iš namų, o ji dar perjauna, kad pasipriešintu, o kur dėtis išėju, iš ko gyventi??? Gal kuri teisuolė priimtų???? Ir sėdėjo ta mergaitė kaip užspęstas į kampą žvėrelis. Ir pasibaisėjusi aš žiūrėjau ne į ją, o į jos motiną.
Kaip aš tą mergaitę galėčiau smerkti. Man jos ir panašaus likimo moterų labai gaila.
Ir ne man jas teisti, tai padrys Dievas, o gal Jis joms jau atleido, o teis mus už tai, kad pamynėme jo mokymus, kad metėm akmenį....

Nebesinori į šią temą ir lysti, bet nesusiturėjau.

Geros dienos visoms, ramybės ir susitaikymo
Atsakyti
QUOTE(bruegel @ 2007 09 12, 09:19)
Sutinku. Kaip galima, dar gi prisidengus Dievo vardu, neištiesti rankos parkritusiam ir bandančiam atsistoti žmogui? .....
Ir ne man jas teisti, tai padrys Dievas, o gal Jis joms jau atleido, o teis mus už tai, kad pamynėme jo mokymus, kad metėm akmenį....
Nebesinori į šią temą ir lysti, bet nesusiturėjau.
Geros dienos visoms, ramybės ir susitaikymo

drinks_cheers.gif visiškai sutinku....
Atsakyti
QUOTE(egidija @ 2007 09 08, 06:23)
sveikos tos merginos ir moterys, kurios susidurete tiesiogiai su sia beda...
as taip pat ne isimtis...turejau net keturis abortus...ir tegul svaido i mane akmenis visos...niekas nepabuves kitos moters kailyje ir jos situacijoje negali jos teisti...kiekvienai tuo metu problema yra didziule...
mano pirmas vaikutis gime ilgai lauktas ir noretas,taciau auginau ji labai sunkiai...iki penkiu menesiu maitinau dar ir svetima vaika...uz pietus...taip uz maista, kadangi mano vyras savaitei palikdavo septynis litus  ir dingdavo...naktimis siuvinedavau megztinius, kad pragyventume...tiesiog,kad isgyventume...savo busto niekada neturejau ir neisigijau-nuomavausi,paauginusi vaika iki dvieju metu,neakivaizdiniu budu baigiau mokslus...jie surijo tiek pinigu,jog gal ir buciau net savo busta isigijusi...bet,susirastas geriau apmokamas darbas buto irgi nenupirko, nes kainu pakilimas ateme ir sia galimybe...nesu nei alkoholike,nei einu per vyrus,net nerukau...
jau praejo desimt metu...per juos visko buvo...uz tai,jog norejau buti laiminga,sukurti nauja seima, pamilti zmogu...gyvenimas su kaupu atseikejo...surinkau tik keturiu abortu bagaza...jie buvo daromi su skausmu sirdyje, zinant,jog zudau vaikus ir zaloju savo sveikata, bet siame pasaulyje ir taip ubagu pilna...o as gyvenime viena su sunumi...tegul ir viena,tegul ir be savo kampo,bet stengsiuosi isauginti taip,jog jam nereiketu vogti ar eiti ranka istiesus...

Nu nejuokink. Tai pirma matyt atsigulei su tais vyrais, o po to uzsimanei "buti laiminga,sukurti nauja seima, pamilti zmogu..." g.gif
Atsakyti
QUOTE
Koks skirtumas ar 3 men ar 12 metu moraliniu principu manau vienodai .
.....
QUOTE(karosiukas @ 2007 09 11, 19:36)
.... Analogiškas atvejas - abortas. Vaikas jaučia tą patį. ....
Ir sakykit ką norit - žmogžudystė yra žmogžudystė...
.... Nu žinot su tais savo moraliniais principais ir žmogžudystėm... Kartą besiknisdama po internetą, aptikau tokią filosofinį straipsnelį, kuris vadinosi "Moralės spektaklis, arba apie postnatalinį abortą". Postnatalinis reiškia po gimimo.
Ir jo esmė buvo apie tai, kaip jau gyvenantis žmogus abortuojamas iš visuomenės, nes nepataiko į daugumos spektaklį. Baikit jūs vieną gražią dieną apgiedot negimusias gyvybes. Gal geriau tą savo moralę praktiškai išlieti gelbėjant gimusias bet abortuojamas, čia ir dabar, šitam forume?

Abortas yra siaubinga, žudanti ir skausmingiausia patirtis jautriai moteriai. Aš sutinku, kad turėtų būti barjeras, kaip tarkime, Vokietijoje, kur nusprendusi darytis abortą turi praeiti terapiją pas psichologą. Kad ji suprastų kas jos laukia. Bet būtent JOS. To negimusio kūdikio netektis ir skausmas priklauso tik to kūdikio motinai. Nereikia tiems negimusiems Jūsų - Advokačių. Vemti vercia nuo VISUOMENĖS ir ją viešai atstovauti apsiėmusių SPEKTAKLINIŲ VEIDUKŲ, cypčiojančių -"moralė, dievas, žmogžudystė". Visuomenė nieko nepraranda. Visuomenė nesugeba net išlaikyti tų, kurie joje yra. Visuomenė pati abortuoja dalį savęs.

QUOTE
Just because a person is, an "honor student" does not necessarily mean that he is in charge of his intelligence to do independent thinking. Often being an "honor student" might mean that it is an indication of being a mental robot who gives the "right" answer that someone wants to hear.







Atsakyti
QUOTE(Haidė @ 2007 09 12, 21:58)
.....
....  Nu žinot su tais savo moraliniais principais ir žmogžudystėm... Kartą besiknisdama po internetą, aptikau tokią filosofinį straipsnelį, kuris vadinosi "Moralės spektaklis, arba apie postnatalinį abortą". Postnatalinis reiškia po gimimo.  
     Ir jo esmė buvo apie tai, kaip jau gyvenantis žmogus abortuojamas iš visuomenės, nes nepataiko į daugumos spektaklį. Baikit jūs vieną gražią dieną apgiedot negimusias gyvybes. Gal geriau tą savo moralę praktiškai išlieti gelbėjant gimusias bet abortuojamas, čia ir dabar, šitam forume?

Abortas yra siaubinga, žudanti ir skausmingiausia patirtis jautriai moteriai. Aš sutinku, kad turėtų būti barjeras, kaip tarkime, Vokietijoje, kur nusprendusi darytis abortą turi praeiti terapiją pas psichologą. Kad ji suprastų kas jos laukia. Bet būtent JOS. To negimusio kūdikio netektis ir skausmas priklauso tik to kūdikio motinai. Nereikia tiems negimusiems Jūsų - Advokačių. Vemti vercia nuo VISUOMENĖS ir ją viešai atstovauti apsiėmusių SPEKTAKLINIŲ VEIDUKŲ, cypčiojančių -"moralė, dievas, žmogžudystė". Visuomenė nieko nepraranda. Visuomenė nesugeba net išlaikyti tų, kurie joje yra. Visuomenė pati abortuoja dalį savęs.

Pasakysiu tau stai ka. Psiaudo intelektualumas, ribų nutrynimas filosofiniais išvedžiojimais yra klaidinga busena, palyginti su tuo, ka rasei anksciau, siame forume. Čia viskas ir pasimato, kas susiveda į vieną sakinį: už mane pamastė draugas... Ir visas didelis plepalų prie taurės tipo balionas bliūkšta. Visa kita yra tik blablabla aukstosios materijos, sviesmeciai. O ar zinai ka I. Kantas, didziai gerbiamas vokieciu filosofas sake? Pumpuras turi ziedo apibrėžtį, ziedas turi vaisiaus, vaisius turi seklos. Vadinasi visa yra viena. Visame kame. Pumpuras lygu žiedui, žiedas lygu pumpurui. Pumpuras lygus vaisiui.

Mane vemt vercia nuo visur kur tik galima aukstuju materiju, filosofijos, Dievo, religijos, "neteisk ir nebusi teisiamas - sakė Jėzus" ir pan, kišimo, kada tai yra nelabai vietoje. Kur tai yra nuvalkiojama ir praranda savo tikraja prasme. Kelintas Dievo įsakymas yra nežudyk? Septintas berods g.gif
Abortas yra žudanti patirtis negimusiam kūdikiui. Vadinkime daiktus tikraisiais vardais. Nešvelninkime ir ne hiperbolizuokime jų kur reikia ir kur ne...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 12 rugsėjo 2007 - 23:00
Haidė labai puikiai pasakė...

Klausykit, o kontraceptinių priemonių vartojimas ne žmogžudystė?
Pagalvokit.

Čia kas trečiam komentare siūloma nusidėjusioms eiti išpažinties.
Tai kad atėjo.
Pas Jus.

Vienas kunigas yra pasakojęs "anekdotą":
moteris kas rytą eidama į bažnyčią, gatvėje, piktindavosi sutiktais elgetomis, narkomanais, prostitutėmis. Savo mintyse ji nestokojo jiems piktų žodžių ir prakeikimų...
Eilinį rytą prakeikusi visus ką susitiko savo kelyje, priėjo bažnyčią - durys užrakintos. Ant durų raštelis: "aš - ten, gatvėje".

Mylėti tik į save panašius labai lengva.
O puikybė - taip pat baisi nuodėmė.

Atsakyti
QUOTE(Haidė @ 2007 09 12, 19:58)
.....
....  Nu žinot su tais savo moraliniais principais ir žmogžudystėm... Kartą besiknisdama po internetą, aptikau tokią filosofinį straipsnelį, kuris vadinosi "Moralės spektaklis, arba apie postnatalinį abortą". Postnatalinis reiškia po gimimo.  
     Ir jo esmė buvo apie tai, kaip jau gyvenantis žmogus abortuojamas iš visuomenės, nes nepataiko į daugumos spektaklį. Baikit jūs vieną gražią dieną apgiedot negimusias gyvybes. Gal geriau tą savo moralę praktiškai išlieti gelbėjant gimusias bet abortuojamas, čia ir dabar, šitam forume?

Abortas yra siaubinga, žudanti ir skausmingiausia patirtis jautriai moteriai. Aš sutinku, kad turėtų būti barjeras, kaip tarkime, Vokietijoje, kur nusprendusi darytis abortą turi praeiti terapiją pas psichologą. Kad ji suprastų kas jos laukia. Bet būtent JOS. To negimusio kūdikio netektis ir skausmas priklauso tik to kūdikio motinai. Nereikia tiems negimusiems Jūsų - Advokačių. Vemti vercia nuo VISUOMENĖS ir ją viešai atstovauti apsiėmusių SPEKTAKLINIŲ VEIDUKŲ, cypčiojančių -"moralė, dievas, žmogžudystė". Visuomenė nieko nepraranda. Visuomenė nesugeba net išlaikyti tų, kurie joje yra. Visuomenė pati abortuoja dalį savęs.

Jo isabortuot vaika galima o jau boba is visuomenes ne , gyvenime taip ir yra kaip reksi taip ir atsilieps. Haide kaip matau tau si tema aktualiausia forume , sory bet kalta ne aplinka o tu pati niekas kitas .Pykti kad turi zmogus kita nuomuone yra pasiversti tuo cypianciu veideliu , kodel butent gailestis yra necypiantis veidelis ? Gailestis padaro kartais didele meskos paslauga . Dar karteli pakartosiu as asmeniskai neteisiu moters ,as tik noriu pasakyt kaip ji prieme sprendima nuzudyt taip ji turi priimt to nuzudymo pasekmes ir atleist pirma pati sau kad tai padare ir neeieskot pseudo priezasciu . Tik pripazinus fakta prasideda isgijimas ( cia deja taikoma daugeliui atveju kaip kad alkoholizmas , post traumatinis sindromas ir dar daug kam ) fakto pripazinimas nevyniojant i vata poto eis susitaikymas .
Ka mes Jonaitienes poelgi galetumem traktuot kitaip jei ji sakys as tai dariau del meiles vyrams ? Tai netaps zmogzudyste ? O cia siaip paskaityt http://www.lcn.lt/bl/news/?newsid=548

P.S del to kad susistatytu viskas i vietas , as moteri isivaizduoju suaugusia turincia pilnametes statusa ir mastancia .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renax: 13 rugsėjo 2007 - 05:50
QUOTE(lera @ 2007 09 07, 14:25)
joks vyras ar koks kitas žmogus negali privers pasidaryt aborto.
taip mano santuoka ištikruju laiminga.
bet jei nebučiau tiek gyvenime iškentejus turbut nesuprasčiau tikruju vertibiu,taip kaip jas suprantu šiandienai.
šanti klysti jei nepastebejai aš už gyvibe,ir nesidžiaukčiau jei kuri vaikažude pasikartu.tik nereikia ješkot paguodos ir vešai žliumbt  kad pasidare eilini valima,prašau pagailet.
o dar pasiringdamos skireli kur tevai praranda savo lauktus milimus vaikus...o čia patis ju atsikrato ir prašo paguost,tegu bent viešai nesirodo....dar manu yra absurdiška test šita tema bandant kažkam irodit kad givybe yra svarbiau už viska,kartoju už vika šioi žemei ir planetoi.....
man gaila tu kurios to nesupranta....
žinau kad ir kaip bebutu,aš visada pasirinksiu givybe....



Taip Lera, tarybiniais laikais ir sekso nebuvo...
Gal kaip tik reiketu ne smerkti o gvildenti tokia tema...
Atsakyti
QUOTE(Kupstas @ 2007 09 13, 07:50)
Taip Lera, tarybiniais laikais ir sekso nebuvo...
Gal kaip tik reiketu ne smerkti o gvildenti tokia tema...

seksas buvo, yra ir bus, ir tarybiniais laikais ir prieš mūsų erą. Tik skirtumas kitoks, tarybų laikais nebuvo daroma tiek abortų, prieš mūsų erą matyt visiškai nebuvo.
Ir gimstamumas buvo didesnis, ir žmonės geresni, nes tuo metu abortas buvo lygus gėdai, pasmerkimui.
O dabar - valio - pasididžiavimas - IŠSIVALIAU thumbup.gif , ANE??????

Iki ko ritamės? Gal reiktų daugiau meilės turėti gyvybei???? Ne kompai viską valdo....
Iš pradžių lenda po vyrais, po to tie tipo nepažįsta, po to žudo, po to verkia ir galiausiai prašo užuojautos? Už ką???
Kurioj vietos smegenys, gerbiamosios??? Tikiuosi kad ne toj vietoj??? Mes gal daugiau smegenų turėtumėm turėt už beždžiones?
Žiūriu nė velnio - kažkieno smegenys lygios gyvūnų patelėms, kurias veda ne protas o instinktai...........................
Atsakyti
QUOTE(karosiukas @ 2007 09 13, 09:07)
seksas buvo, yra ir bus, ir tarybiniais laikais ir prieš mūsų erą. Tik skirtumas kitoks, tarybų laikais nebuvo daroma tiek abortų, prieš mūsų erą matyt visiškai nebuvo.

blink.gif tu įsitikinus blink.gif žinai kas būdavo: gimstamumo reguliavimo priemonė doh.gif tik nieks niekur neskelbdavo, nes tarybų visuomenė buvo pati pačiausia thumbup.gif dorovingiausia, be išprievartavimų, žmogžudysčiu unsure.gif

aišku, yr tokiu bobelų kurios pasidaro ir dar pačios kitiems pasakoja doh.gif mat kokios apsukrios unsure.gif
va to aš nesuprantu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(karosiukas @ 2007 09 13, 09:07)
seksas buvo, yra ir bus, ir tarybiniais laikais ir prieš mūsų erą. Tik skirtumas kitoks, tarybų laikais nebuvo daroma tiek abortų, prieš mūsų erą matyt visiškai nebuvo.
Ir gimstamumas buvo didesnis, ir žmonės geresni, nes tuo metu abortas buvo lygus gėdai, pasmerkimui.
O dabar - valio - pasididžiavimas - IŠSIVALIAU thumbup.gif , ANE??????

Iki ko ritamės? Gal reiktų daugiau meilės turėti gyvybei???? Ne kompai viską valdo....



Gal tu pradek skaityti ne tik super mamas, tiek abortu nebuvo daroma....cha cha cha.... spiekt norisi. Tais laikais kol vaikas negimes, nieks net nevadino jo kudikiu nuo uzsimezgimo.... Buvo daroma tukstanciai abortu, tik tiesiog tai buvo apsisaugojimo priemone ir jokios statistikos niekas nevede!!!!!!
Cia dar girdejau nuomone, kad senovej niekas nedare abortu, gal jus tikrai savo teiginius bent pagryst bandykit...Kaip manot koki vaidneni atlikdavo pirtys, tu paciu rutu nuovirai???


Atsakyti