Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo erkinio encefalito

Encepur Junior skiepyja nuo metu iki 12 ...
dar paieskosiu apie sia vakcina nes visada yra kontrindikaciju sarasas taip pat galimi salutiniai poveikai ir nelabai profesionaliai is darbuotojos puses teikti tik dali informacijos
Atsakyti
QUOTE(marea @ 2007 04 16, 09:15)
Skambinau i Endemik'a (atrodo taip vadinasi firma Kareiviu g.) Jie skiepyja nuo erkinio encefalito 1 m vaikucius. Kiek ieskojausi informacijos tai visur nuo 3 m. O cia kazkokia nauja vakcina tinkanti ir pypliams. Mane labiausiai neramina galimas salutinis poveikis, bet darbuotoja nuramino, kad jokiu negerumu po skiepo nesijaucia. Tai va sia savaite butinai vesiu savaji pokemona, nes po menesio reikes pakartotinai skiepyt, o ten jau ir vasara bus prasidejus - miskai, pievos... erkes sad.gif



Jokios pasalines nebuvo mano mergiotei, o va man tai rankos pakelt negalejau dvi dienas doh.gif Idomu ar ir vaikuciams taip raumenuka skaudena pora dieneliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaake @ 2007 01 07, 23:24)
labutis! norejau paklausti, ar skiepijot savo mazylius nuo erkenio encefalito?

Gyvename Vilniaus pakrasty,gamtos apsupti,todel pati esu pasiskiepijus,ir pries menesi vaika paskiepijau(jam buvo 1,5m)(galima skiepiti nuo metuku)kita savaite laukia antras skiepas,o poto po metu.
Skiepas neskausmingas,ir bent jau mum reakcijos jokios nebuvo.
Atsakyti
sveikos! As taipat savo dukra skiepiju nuo erkinio encefalito, pernai dare pirma skiepa,nesenai dare antra skiepa ,ir laukia trecias skiepas ( turi praeiti 3 metai nuo pirmojo skiepo ),tiksliai jau nepamenu kiek uz viena vakcina moketi reikia ,kazkas apie 40 litu.
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2007 04 19, 23:49)
sveikos! As taipat savo dukra skiepiju nuo erkinio encefalito, pernai dare pirma skiepa,nesenai dare antra skiepa ,ir laukia trecias skiepas ( turi praeiti 3 metai nuo pirmojo skiepo ),tiksliai jau nepamenu kiek uz viena vakcina moketi reikia ,kazkas apie 40 litu.

nee! schmoll.gif
trecias skiepas po metu.
o paskui jau kas trys metai reikia skiepytis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2007 04 20, 00:19)
nee! schmoll.gif
trecias skiepas po metu.
o paskui jau kas trys metai reikia skiepytis. mirksiukas.gif


yra ir tokie skiepai ,kad pirmas skiepas,antras -po menesio ,o trecias-po metu.


bet ,mes skiepijomes kazkokiu kitokiu (irgi vaikisku),zodziu-pirmas,toliau antras po 9-12 men ,o trecias po triju metu nuo pirmojo, o toliau vaika reiks skiepyt kas treji metukai.
Atsakyti
QUOTE(marea @ 2007 04 16, 16:15)
Skambinau i Endemik'a (atrodo taip vadinasi firma Kareiviu g.) Jie skiepyja nuo erkinio encefalito 1 m vaikucius. Kiek ieskojausi informacijos tai visur nuo 3 m. O cia kazkokia nauja vakcina tinkanti ir pypliams. Mane labiausiai neramina galimas salutinis poveikis, bet darbuotoja nuramino, kad jokiu negerumu po skiepo nesijaucia. Tai va sia savaite butinai vesiu savaji pokemona, nes po menesio reikes pakartotinai skiepyt, o ten jau ir vasara bus prasidejus - miskai, pievos... erkes sad.gif

Mano draugė dirba endemike taip pat sakė, kad galima skiepyti. Mūsų vaikui 1metai ir mėnuo. Būtumėm jau dabar pasiskiepiję visi, tik mažius apsirgo ir teko atidėti. Kainuos mums 40lt., o taip poliklininkoj 42lt ar 43lt (draugė neseniai savo mažylį paskiepijo). Kažkaip norisi paskiepyt, juolab kad vaikas po žolytę roplinės, prie ežerų bus.
Atsakyti

QUOTE(LaVil @ 2007 01 29, 23:49)
musu visa seima skiepinasi ir leliuka butinai skiepinsim. Endemike patare nuo 3 metu skiepint, kad imunitetas atsigautu po visu pries tai darytu skiepu... bet manau, jei labai reikia galima ir anksciau... bigsmile.gif

Kiekvieno gydytojo vis skirtinga nuomonė, pediatrė sakė galima skiepinti nuo 1 m, o neurologė nuo 3 m. Pernai neskiepinau, bet šiemet jau 2,5 m. tai paskiepinau.

QUOTE(renuteg @ 2007 02 20, 15:20)
ir dar laimo liga lengviau pastebima ir lengviau isgydoma! mirksiukas.gif

kaip tas lengviau, laimo liga gydoma antibiotikais, reikia gerti 12 dienų, o kai tokiems mažiems pypliams tai skaitau nemažas kursas antibiotikų. O encifalitas, priklauso nuo to kokia forma serga, būna lengvų formų, kurios praeina galima sakyti savaime, nes kažkokio tai specialaus gydymo nėra, bet būna ir labai sunkių, prisimenu mano klasės auklėtojas susirgo, tai pusę metų gulėjo paralizuotas ir paskui dar pusę metų reikėjo atsigauti. Siaubas.


QUOTE(2broliai @ 2007 04 02, 08:48)
mes skiepinomes savanoriu prospekte priesais "dubingiai" parduotuve uz 45 lt vaika. dabar po menesio sake ateiti  smile.gif

O mes skiepinomės prieš 3 dienas kalniečių poliklinikoj, vaikiškas skiepas kainavo 32 litai su centais, o man 36 litai su centais.

QUOTE(Jersey @ 2007 04 17, 00:34)
Jokios pasalines nebuvo mano mergiotei, o va man tai rankos pakelt negalejau dvi dienas  doh.gif Idomu ar ir vaikuciams taip raumenuka skaudena pora dieneliu?  g.gif

Jo aš irgi rankos nepakėliau dvi dienas biggrin.gif , o mergaitės lygtais nesiskundė.
Atsakyti
Na va,vakar mano lelius antra skiepa gavo nuo erkinio,o as trecia,dabar tris metus rami busiu tik kita pavasari vaikas dar viena gaus.Bet kaip idomiai,anuos du kartus man neskaudejo nei duris nei po to..o vakar duris skausmingas buvo,nakti ranka ir peti skaudejo ir dabar skauda verysad.gif
Atsakyti
Ir musu zuika vakar pirma skiepa gavo. Nelabai net sureagavo. Ir siandien nepanasu, kad koki diskomforta jaustu. Atsikele laiminga visa wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2007 04 25, 10:53)
Na va,vakar mano lelius antra skiepa gavo nuo erkinio,o as trecia,dabar tris metus rami busiu tik kita pavasari vaikas dar viena gaus.Bet kaip idomiai,anuos du kartus man neskaudejo nei duris nei po to..o vakar duris skausmingas buvo,nakti ranka ir peti skaudejo ir dabar skauda verysad.gif

Aš tai gavau dar tik vieną skiepą, tai ranką skaudėjo dvi dienas, o galvą tai skauda tai spaudžia visą savaitę, tiesiog nežinau ar čia nuo skiepo ar tik toks sutapimas, bet šiaip man galvos niekad neskaudėdavo. Dabar net bijau jau skiepintis antrą kartą.

Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2007 04 26, 19:13)
Aš tai gavau dar tik vieną skiepą, tai ranką skaudėjo dvi dienas, o galvą tai skauda tai spaudžia visą savaitę, tiesiog nežinau ar čia nuo skiepo ar tik toks sutapimas, bet šiaip man galvos niekad neskaudėdavo. Dabar net bijau jau skiepintis antrą kartą.

Geras,su tuo galvos skausmu...net nepagalvojau kad tai nuo skiepo gali buti,as jau antra diena kankinuosi nuo nezmonisko galvos skausmo,net vaistus geriu,nes nebegaliu kentet,gal rimtai cia nuo skiepo,bet kiek pamenu nuo pirmu dvieju taip nebuvo... verysad.gif
Atsakyti