Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo erkinio encefalito

O as kazkaip pamasciau kad reiketu pasiskiepinti nes labai megstam buti gamtoje,miske,prie ezeru,bet kai pasiskaiciau visus pasisakymus-----kazkaip praejo noras net nebezinau ka daryt?
Atsakyti
Aha...as irgi panasiai masciau, bet dabar tiek abejoniu neramina blink.gif
Atsakyti
Gydytoja sako kovo pradzioj reikia skiepytis.Siemet visus tris vaikus paskiepysime biggrin.gif
Atsakyti

Mamos, o nuo kokio amziaus galima skiepyti vaikus sia vakcina? ax.gif
Atsakyti
mes šiandien pasiskiepijome, vis tik tai baisi liga ir vaiko sveikata yra svarbiau už viska. kaina nesveikai išaugusi- už Ticovac vakciną Kauno infekcinėje ligoninėje mokėjome 93.70 lt blink.gif , o Endemike apie 110 lt doh.gif
mano manymu tai žvėriška kaina verysad.gif
Atsakyti
Visa vaikyste praleidome gamtoje, nebijojom jokiu erkiu. Dabar mamos erkiu bijo, o vakcinu kazkodel - ne.. Idomu ar kas domisi vakcinu sudetim ir galimu salutiniu poveikiu? Moka vakcinu gamintojai prigasdinti zmones..moka. Jau dabar reklamuoja visur, kad tik pasipelnyti iki vadinamojo erkiu sezono pradzios bigsmile.gif
Atsakyti
galbut tai ir reklamos pastumėti skiepijam ,bet kai pernai buvo šitiek erkiu tai tikrai baisu vaiką neskeipyta leist į lauką ,ypač kai mes gyvenam prie upės ir labai daug laiko praleidžiam gamtoj. prieš 2 metus viresnėlis parsinešė erkę tai ir tada paskiepijom ,nors nuo to laiko laiko ju daugiau nepasigavo ,bet man baisu erkinio ensefalito pasėkmės ,nes pažystu vieną moteriškę kuri sirgo erkiniu ensefalitu ,ji ir dabar neprigirdi ir su psichika irgi nėra gerai. čia tik mano nuomonė ir niekam jos neperšu. mano abu vaikai suskiepyti. o skiepija nuo 1 metų.
Atsakyti
QUOTE(ramune27 @ 2009 03 17, 13:32)
galbut tai ir reklamos  pastumėti skiepijam ,bet kai pernai buvo šitiek erkiu tai tikrai baisu vaiką neskeipyta leist į lauką ,ypač kai mes gyvenam prie upės ir labai daug laiko praleidžiam gamtoj. prieš 2 metus viresnėlis parsinešė erkę tai ir tada paskiepijom ,nors nuo to laiko laiko ju daugiau nepasigavo ,bet man baisu erkinio ensefalito pasėkmės ,nes pažystu vieną moteriškę kuri sirgo erkiniu ensefalitu ,ji ir dabar neprigirdi ir su psichika irgi nėra gerai. čia tik mano nuomonė ir niekam jos neperšu. mano abu vaikai suskiepyti. o skiepija nuo 1 metų.


pati skiepyjotės?ar tik vaikus? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bimkutele: 17 kovo 2009 - 12:02
QUOTE(ramune27 @ 2009 03 17, 13:32)
galbut tai ir reklamos  pastumėti skiepijam ,bet kai pernai buvo šitiek erkiu tai tikrai baisu vaiką neskeipyta leist į lauką ,ypač kai mes gyvenam prie upės ir labai daug laiko praleidžiam gamtoj. prieš 2 metus viresnėlis parsinešė erkę tai ir tada paskiepijom ,nors nuo to laiko laiko ju daugiau nepasigavo ,bet man baisu erkinio ensefalito pasėkmės ,nes pažystu vieną moteriškę kuri sirgo erkiniu ensefalitu ,ji ir dabar neprigirdi ir su psichika irgi nėra gerai. čia tik mano nuomonė ir niekam jos neperšu. mano abu vaikai suskiepyti. o skiepija nuo 1 metų.

As irgi bijau del savo vaiku. Buvo mano suneliu, kai jam buvo 1,5 metu erke isisiurbus, poto po savaites ir vel. Issigandau tada, bet nieko neatsitiko. Bet be erkinio encefalito yra labai daug baisiu ligu, tarp ju ir tokios, kurias sukelia vakcinos. Vakcinos liga gali sukelti ir po daugelio metu, kaip atsitiko ir man..Vakcinu sudetines dalys pastoviai stimuliuoja imuniteta, palaipsniui sukeldami autoimuninius procesus, kai imunitetas pradeda kovoti pries savo organizma. O to pasekme - autoimunines ligos, kurios gali privesti iki invalidumo. Cia tik mano atvejis. O kiek ir kokias ligas sukelia vakcinos turbut iki galo neaisku ..As tikiu, kad anksciau ar veliau apie tai prades garsiai kalbeti. Kolkas zmones gasdinami baisiom ligom, visi tiki ir skiepyja savo vaikus. Niekas nekalba apie tai, kad senuku ligomis pradejo sirgti jauni zmones ir net vaikai. Reumatines ligos, cukrinis diabetas,alergijos, vezys... Tikimybe,kad erke uzkres encefalitu gal ir yra, bet niekas nezino,kas gali atsitikti gyvenime - nelaimingi atsitikimai,traumos..bet kas.Aisku, apsaugok Dieve.
Linkiu visiems sveikatos, ypac vaikuciams. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki
O gal kas galit pasakyt, kur rasti platesnes info apie tas vakcinas? Ju salutinius poveikius?
Buciau labai dekinga, nes db kabau nezinioj, vis mastau, kas geriau, skiepyti ar ne... g.gif
Papildyta:
QUOTE(oliwia77 @ 2009 03 17, 12:31)
As irgi bijau del savo vaiku. Buvo mano suneliu, kai jam buvo 1,5 metu erke isisiurbus, poto po savaites ir vel. Issigandau tada, bet nieko neatsitiko. Bet be erkinio encefalito yra labai daug baisiu ligu, tarp ju ir tokios, kurias sukelia vakcinos. Vakcinos liga gali sukelti ir po daugelio metu, kaip atsitiko ir man..Vakcinu sudetines dalys pastoviai stimuliuoja imuniteta, palaipsniui sukeldami autoimuninius procesus, kai imunitetas pradeda kovoti pries savo organizma. O to pasekme - autoimunines ligos, kurios gali privesti iki invalidumo. Cia tik mano atvejis. O kiek ir kokias ligas sukelia vakcinos turbut iki galo neaisku ..As tikiu, kad anksciau ar veliau apie tai prades garsiai kalbeti. Kolkas zmones gasdinami baisiom ligom, visi tiki ir skiepyja savo vaikus. Niekas nekalba apie tai, kad senuku ligomis pradejo sirgti jauni zmones ir net vaikai.  Reumatines ligos, cukrinis diabetas,alergijos, vezys...  Tikimybe,kad erke uzkres encefalitu gal ir yra, bet niekas nezino,kas gali atsitikti  gyvenime - nelaimingi atsitikimai,traumos..bet kas.Aisku, apsaugok Dieve.
Linkiu visiems sveikatos, ypac vaikuciams. 4u.gif


oliwia77,
gal gali daugiau papasakoti, kas tos per autoimunines ligos 4u.gif
dekui
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 03 17, 13:02)
pati skiepyjotės?ar tik vaikus? ax.gif

Vaikus ,nes jai visiem tai truputi per daug vienam kartui,piniginiu atžvilgiu.
Atsakyti
QUOTE(donata_ra @ 2009 03 17, 16:02)
Sveiki
O gal kas galit pasakyt, kur rasti platesnes info apie tas vakcinas? Ju salutinius poveikius?
Buciau labai dekinga, nes db kabau nezinioj, vis mastau, kas geriau, skiepyti ar ne... g.gif
Papildyta:
oliwia77,
gal gali daugiau papasakoti, kas tos per autoimunines ligos  4u.gif
dekui



Autoimunines ligos prasideda nuo to, kad imunine sistema pradeda dirbti ne taip, kaip turetu. Imunitetas turi kovoti su virusais, bakterijom ir pan. Vakcinos veikia musu organizme taip, kad imunines sistemos veikla sutrinka. Imunitetas kovoja pries save, zudo savo organizmo lasteles. Zurnale "Sveikas zmogus" 2009 nr.1 yra tema apie reumatines ligas. Pvz.

Raudonoji vilklige - tai letine autoimunine liga,kuri gali pazeisti ivairius vidaus organus, ypac oda, sanarius , krauja ir inkstus.

Sistemine skleroze - uzdegimine liga. Ja sukelia autoimuniniai procesai.Ligos pradzioje gali tinti pirstaiir atsirasti sanariu skausmai. Ligai progresuojant, pazeidziami vidaus organai.

Dermatomiozitas - autoimunine jungiamojo audinio liga, labiausiai pazeidzianti raumenis bei oda.Vaikams ligos pradzia umi, simptomai panasus igripa:karsciavimas, raumenu skausmas, ypac nusilpsta dilbiu ir blauzdu raumenys, skauda sanarius.Liga gali prasideti bet kokiame amziuje.
As pati kenciau tuos skausmus, as zinau ligos priezasti - tai SKIEPAI! As savo vaiku neskiepysiu. Pirma vaika skiepyjau pagal skiepu kalendoriu, imunine sistema nukentejo.. Tada as irgi dar galvojau, kad skiepai - tik geris..

Aisku, kiekviena mama pati sprendzia , kas jos vaikams geriau.
Atsakyti