Įkraunama...
Įkraunama...

Graži moteris vyrams

manau kas del krutines dydzio...tai nemanau kad mylintis vyras turetu net uzsimint kad per maza ar per didele krutine....jau kaip duota, taip.... nesakau, gali pasakyt kad sukuosena ar rubas ar makiazas ar dar kas netinka, juk tai be problemu pakeiciama...o krutine...cia jau nepakeiciama (nebent plastine chirurgija blush2.gif )....
Atsakyti
QUOTE(Borderline @ 2007 01 11, 19:15)
Vyrams patinka jaunos keksytes, as zinau:)

nu kam taip atvirai apie save g.gif
Atsakyti
idomu kas ten per savoka tos jaunos keksytes g.gif kam kokia jauna g.gif
Atsakyti
tai D ar E dydzio krutine jau tesmenys? o A dydis - geriau.. Na ka as zinau, ne visu D ar E nutyse, o A - tai nulis, jokio moteriskumo.. Bet myli vyrai moteris ne uz tai... Kitap visos su A arba E( dar geriau F) liktu netekejusios.
Atsakyti
nezinau kiek tiesos, bet esu girdejus kad moters krutines dydis atvirksciai proporcingas jos intelekto koficientui thumbup.gif

kiek pagalvoju apie savo pazystamas..gal ir pasitvirtina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2007 01 16, 01:10)
nezinau kiek tiesos, bet esu girdejus kad moters krutines dydis atvirksciai proporcingas jos intelekto koficientui  thumbup.gif

kiek pagalvoju apie savo pazystamas..gal ir pasitvirtina  lotuliukas.gif

Del to vyrai ir protingesni.
Atsakyti
nuo alaus ir diedams krutine auga..au amzium taip pat, jei nesportuoja, tai patylekit, ok? tongue.gif biggrin.gif
O, jei moters krutines dydis atvirksciai proporcingas IQ (kaip ir plauku ilgis), tai pati protingiausia moteris - trumpaplaukis bekrutis padaras.. t.y. beveik vyras. Shovinizmu pakvipo tongue.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmonijus: 16 sausio 2007 - 01:19
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 15, 20:54)
Bet myli vyrai moteris ne uz tai... Kitap visos su A arba E( dar geriau F) liktu netekejusios.


manote vedama / tekama tik iš meilės ?




Jūs man geriau paaiškinkite, kas pas moteras galvoje (neskaitant siūlo laikančio ausis) , kurios taip pasididina krūtis, kad vos bepaeina... Kad ir Lolo Ferrari (amžiną jai atilsį). Kas tai ,nepilnavertiškumo kompleksas ? Niekaip nesuprantu... Ar tai vienintelis būdas tapti įžymiu ? Pagalvojau, kad turbūt nesugebėčiau net bendrauti su tokiu žmogumi... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 15, 22:54)
tai D ar E dydzio krutine jau tesmenys? o A dydis - geriau.. Na ka as zinau, ne visu D ar E nutyse, o A - tai nulis, jokio moteriskumo.. Bet myli vyrai moteris ne uz tai... Kitap visos su A arba E( dar geriau F) liktu netekejusios.


tai vel krastutinumai?d dydis tesmenis-nepatinka,o A -moteriskumo nera.
nu man tai netruksta,niekas nera prikises nemoteriskumo gyvenime.
aisku kaip kas turi taip tam ir geriau,ta ir gina biggrin.gif man,Mb patinka nedideles krutys,net jei tureciau tokia galimybe niekada nesididinciau.
o moters moteriskumas papu dydziu nematuojamas.
Atsakyti
O maniškis aplamai nesupranta koks malonumas vyrui glamonėti silikonus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 15, 20:54)
tai D ar E dydzio krutine jau tesmenys? o A dydis - geriau.. Na ka as zinau, ne visu D ar E nutyse, o A - tai nulis, jokio moteriskumo.. Bet myli vyrai moteris ne uz tai... Kitap visos su A arba E( dar geriau F) liktu netekejusios.



Na tikrai toli gražu ne visų D dydžio yra tesmenys ar nutysę mirksiukas.gif ax.gif

Man gražiau nenutysę D, negu nenutysę A.
Atsakyti
ne, nu jetus, negi dazniau veda vyrai moteris del pinigu (kiek zinau, tai atvirkstinis variantas...), ar del grozio nei is meiles? Jei vestu del grozio, tai vel..grozis-skonio reikalas.
B.B., nu ko Tu cia? ten gi retoriskai paklausiau: ar visi D nutyse ar visi A - nemoteriska? Cia stereotipai... 4u.gif
savo asmenines nuomones nereiksiu, nes tema gi vadinas "grazi moteris vyrams"..kaip zinia, nesu vyras, tai tyliu smile.gif
Atsakyti