Įkraunama...
Įkraunama...

Graži moteris vyrams

sveiki, oho kaip jūs čia sudėtingai kalbatės.. g.gif
bet juk kiek žmonių tiek nuonių manyčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maironis @ 2007 01 31, 14:54)
Man tai patinka moteriškės, kur yra už ko paimt  blush2.gif  Nenorėčiau (netgi nupurto vien pagalvojus) tratintis su moterimi, kurios figūra panaši į 10 metų berniuko, nors dabar labai daug merginų nori būti panašios į perkarusias manekenes. Laikosi visokių durnų dietų ir galvoja, kad atrodančios kaip giltinės iš siaubo filmo, bespalvės, išdžiūvusios bus gražios pimpaluotiems.


Bingo. Tikri vyrai ant kaulų nesimėto. Nors asmeniškai man akis paganyti tai tinka ir visokios Zetos ir Kimes tačiau į žmonas schmoll.gif .
Atsakyti
o mano vyrui tai tik as esu graziausia.... biggrin.gif kai paklausiu kada ar grazi jam moteris, kuri ir man patiko, tai jis visada sako kad as jam graziausia.. ir taip tikrai yra... nors as esu kuda, bet tikrai vyru zvilgsniu ir komplimentu sulaukiu daug... mano vyras tai pvz. net neziuri i kitokias nei as... smile.gif
Atsakyti
Pritariu Bittute drinks_cheers.gif Maniskis irgi tvirtina, kad as jam pati paciausia thumbup.gif Na, as gi ne durna, zinau, kad ir i kitas paspokso, bet i mane daugiausiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(youste @ 2007 01 31, 17:47)
Pritariu Bittute  drinks_cheers.gif Maniskis irgi tvirtina, kad  as jam pati paciausia thumbup.gif Na, as gi ne durna, zinau, kad ir i kitas paspokso, bet i mane daugiausiai  biggrin.gif

thumbup.gif ir manasis turbut paspokso kai as nematau...bet vistiek as jam graziausia... mirksiukas.gif taip ir turi but... saunuoliai musu vyrai.. drinks_cheers.gif SEMYTES JUMS ABIEMS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tetis2005 @ 2007 01 28, 12:56)
Bet ar po skalpelio vis dar busite reikalingos savo vyrams?


Tai as tikiuosi supratote, jog mano zodziai buvo su DIDELE ironijos doze. Po skalpelio visos gali tapti tokiomis grazuolemis, del kuriu alpsta vyrai. Bet ar to reikia? Niekada negulciau po peiliu vien del to, kad mano vyrui nepatinka mano nosis, gal ausys per dideles, gal krutine per maza. Nesamone. schmoll.gif Tai kas yra grozis? Ar naturalus, nors ir ne visai tobulas, ar tobulas, bet dirbtinis??? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Maironis @ 2007 01 31, 14:54)
Man tai patinka moteriškės, kur yra už ko paimt  blush2.gif  Žodžiu, kaip mano žmona  wub.gif  Nenorėčiau (netgi nupurto vien pagalvojus) tratintis su moterimi, kurios figūra panaši į 10 metų berniuko, nors dabar labai daug merginų nori būti panašios į perkarusias manekenes. Laikosi visokių durnų dietų ir galvoja, kad atrodančios kaip giltinės iš siaubo filmo, bespalvės, išdžiūvusios bus gražios pimpaluotiems.
Jei nėra už ko paimti, tai net gražiausias veidelis pasaulyje nesuvilios.
P.s. nesuvilios ir jokia kita. Į svetimas bobas tik pažiūriu, bet šiukštu neliečiu  smile.gif


thumbup.gif
Atsakyti
na mes su vyru tai gražiai dėl to sutariam, paspokso i kitas, nu ir kas? juk tik pažiūri į gražią moterį, aš irgi pasižiūriu į ją, juk nuostabu kai eina graži susitvarkiusi moteris( ne patsankė) . nors siaip kaip į mane vyrai spokso tai jau manajam nepatinka biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi pasižiūriu. ir prie savo draugės nebijau parodyti, kad į kitą moterį žiūriu. dar kai gera nuotaika būna, atsisuku i ją ir klausiu: "matei kokia graži??".

kas yra graži moteris?

pirmiausia, tai akys. jei jos neblizga gyvenimo džiaugsmu, tai nemanau, kad bus su ja įdomu.
antra, tai garderobas, plaukai, makiažas. jei moteris nesirūpina savim, ji savaime nėra patraukli.
trečia, tai magnetizmas. nežinau kas tai yra. bet yra. kartais, moteris, kurią matai kiekvieną dieną, suspindi tokiom spalvom, kad glumsti į ją žiūrėdamas, klausi savęs "čia aš aklas ar ji tokia graži".

aš suprantu, kad aukščiau išvardinti dalykai sunkiai pasiekiami pasibaigus darbo dienai ar nesant nuotaikos. bet gyvenimas eina bangomis ir kas vieną dieną sunku atrodo, kitą dieną - paprasta ir lengva.
Atsakyti
A man tai labai grazi yra Lera Kovaliova ,paskui Kleopatra, dar patinka aktore is filmo ,,Deep anal" Petra Ragova ir labai dievinu Elizabeth Taylor.
Atsakyti
o kur lietuvaites jos juk pacios graziausios?o ka kalbet apie holivuda,nugrimuok bet kuria moteri,su kompu uzretusuok defektus ir busi pati,pati....o tos holivudines reiketu pamatyti ka tik islipusias is lovos,as ir mano vyras uz naturalu grozi,nesakau,kad nereikia kosmetikos bet ne per daug ir figura turetu buti proporcinga,o ne krutine d dydzio o klubu nerasta,ir atvirksciai.maniskis sako,kad as panasi i Michele Pfaifer man ji labai patinka biggrin.gif
Atsakyti
Nenoriu čia labai liūdinti moteriškių,ale visi vyrai(jei tik nėra tostesterono stygiaus) dairosi į kitas ir modeliuoja smegenyse savo erotines fantazijas...ir aš modeliuoju,ir sakau brangiausiajai,kad pati gražiausia,ir tikriausiai nemeluoju,ir ji tiki tikriausiai...O pagrindinis kriterijus,kuris patraukia akį yra seksualumas,kurio neapibrėši...jis yra arba ne...žvilgsnis,judesys,kiti neapčiuopiami dalykėliai...O grožis,natūralumas tai jau antras planas...Taip buvo visada ir bus per amžius,norit jūs to ar ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GalBut @ 2007 02 07, 15:23)
Nenoriu čia labai liūdinti moteriškių,ale visi vyrai(jei tik nėra tostesterono stygiaus) dairosi į kitas ir modeliuoja smegenyse savo erotines fantazijas...ir aš modeliuoju,ir sakau brangiausiajai,kad pati gražiausia,ir tikriausiai nemeluoju,ir ji tiki tikriausiai...O pagrindinis kriterijus,kuris patraukia akį yra seksualumas,kurio neapibrėši...jis yra arba ne...žvilgsnis,judesys,kiti neapčiuopiami dalykėliai...O grožis,natūralumas tai jau antras planas...Taip buvo visada ir bus per amžius,norit jūs to ar ne biggrin.gif



Taip mąstai Tu, bet galiu Tave nuliūdinti, jog yra mąstančių visai kitaip. Tikrai yra vyrų, kurie kitaip suvokia seksualumo sąvoką rolleyes.gif O yra ir moterų, kurias žavi bicepsai, ir tai joms vienintelis seksualumo koziris... Bet čia priklauso nuo to, kiek žmogus toli yra nuėjęs žmogaus poreikių skalės įvykdyme... Juk, matyt, yra žmonių tokių, kuriems tereikia pavalgyti, pamiegoti, pasi..., pakakoti - o yra ir tokių, kurie nepajėgs pajusti aistros, žiūrėti į tą žmogų kaip į seksualų, jei jų nevienys intelektualinis, jausminis bendrumas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūra_: 08 vasario 2007 - 17:02