Įkraunama...
Įkraunama...

Graži moteris vyrams

QUOTE(Dumblas @ 2008 02 04, 22:32)
Vienas geriausiu krepsininku.


Vajetau ne lotuliukas.gif As kalbu apie supermodeli , Peter Andre zmona, nemoku ikelt nuotraukos blush2.gif nu bet intike pilna.
Atsakyti
Na, kaip jaunas bet šiek tiek senamadiškų pažiūrų vyras galiu pasakytis, kad man asmeniškai visiškai nepatinka anemikės t.y. standartinės visuomenėje aukštinamos, nevalgančios moterys. Aš suprantu kuomet labai greitas metabolizmas ar dar kažkas neleidžia turėti kiek pilnesnės figūros, bet pripažinkim - dauguma moterų šiais laikais kankina save badaudamos.
Aišku per didelis apsileidimas/apsiėdimas irgi negerai.
Jei išsireikšti konkrečiai, tai man gražios moterys, kurių formos apvalesnės, bet ant pilvukų nestyro xx riebalų raukšlių. Viena kita gal dar nieko....bet ne daugiau. Tokias moteris ir apkabinti gera (kaulai nesibado), jos dažnai ir ne tokios piktos (nes leidžia sau maitintis)....aišku gražiausia man yra mano žmona... smile.gif

Beje pas moteris labai daug reikšmės turi atsikišimai...ne tik krūtys, bet ir riestas užpakaliukas.

Dar verta pasakyti, kad moteris turi turėti vidinių perlų t.y. turi būti graži ir iš vidaus, nes kartais kokia gražuolė pagal išvaizdą kaip leptels ką, tai automatiškai tampa ragana ir būna aišku atvirkščiai...visai nesimpatiška iš pirmo žvilgsnio moteriškė pasako kąnors pakankamai įdomaus ir bent mano akyse ji pagražėja.

Be abejonės būtinas gražios moters atributas - šypsena....kad ir kokia ji bebūtų.
Atsakyti
QUOTE(Dumblas @ 2008 02 04, 21:32)
Vienas geriausiu krepsininku.

lotuliukas.gif šitą mes žinom irnesakyk.gif

QUOTE(tiekto @ 2008 02 05, 12:40)
Vajetau ne  lotuliukas.gif  As kalbu apie supermodeli , Peter Andre zmona, nemoku ikelt nuotraukos  blush2.gif nu bet intike  pilna.

tada kitas klausimas: kas tas Peter Andre? blush2.gif
ok, gali neatsakyti, nete susirasiu biggrin.gif

QUOTE(adomas.m @ 2008 02 05, 12:50)

wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DODA: 05 vasario 2008 - 13:40
QUOTE(DODA @ 2008 02 05, 14:39)

ok, gali neatsakyti, nete susirasiu  biggrin.gif



jei ieskosi per google vaizdai isivesk "Katie Price Jordan" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2008 02 05, 14:04)
jei ieskosi per google vaizdai isivesk "Katie Price Jordan"  4u.gif

jau radau blink.gif
nieko ten ypatingo unsure.gif matosi, kad plastikos chirurgų nuolatinė klientė cool.gif

bet mes čia offtopinam ax.gif duokim vyrukam pasireikšt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DODA: 05 vasario 2008 - 14:15
QUOTE(adomas.m @ 2008 02 05, 12:50)
Be abejonės būtinas gražios moters atributas - šypsena....kad ir kokia ji bebūtų.


Parasiai tai ka as tingejau rasyti smile.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 07 lapkričio 2009 - 16:23
Manau, kad daug vyru mano panasiai ir tikrai patinka ne modeliai-anemikes tik ne visi tai gali/drista pripazinti...juk visuomenes spaudimas yra, kad jei jau Tau patinka kiek kitokios nei standartai moterys, tai bek pasitikrinti galveles turinio....o siaip tai aisku kiek vyru tiek nuomoniu smile.gif
Atsakyti
Siuo metu man graziausiai Karina Krysko
Atsakyti
liekna,bet apvalumais ir biustu thumbup.gif bet svarbiausia-kad trauktu ir turetu kazka ypatingo,kad noretusi buti kartu ir tt ... ax.gif
Atsakyti
Aišku kaip ir visiems vyrams, mano vyrukui irgu patinka gražios moterys, tačiau jam jau nusibodęs standartas ir jo akis labiau patraukia kažkuo išskirtinesnės moterys (o tai tikrai ne super užpakaliukas ar didelė krūtinė lotuliukas.gif )... O kaip jį aš patraukiau, tai irgi dažnai jo klausinėdavau, nes nesu nei iš tų podiumo mergyčių, nei nieko... Sakė, jam patinka mano išvaizda, plaukai ir t.t. Ir kiek pastebėjau iš jo draugų, tai jie irgi nėra pakvaišę dėl tų standartinių "pupyčių" thumbup.gif Nežinau, gal todėl, kad jie jau subrendę ir proto truputį daugiau įgavę, ne kokie aštuoniolikmečiai, kuriems tereikia prieš kitus pasimaivyti.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate_P @ 2008 03 11, 21:22)
O kaip jį aš patraukiau, tai irgi dažnai jo klausinėdavau, nes nesu nei iš tų podiumo mergyčių, nei nieko... Sakė, jam patinka mano išvaizda, plaukai ir t.t.

o kodel daznai jo klausinedavai? is pirmo karto neatsake? ar cia jus toki zaidima zaisdavot: tu klausi, jis atsako, tu vel klausi, jis vel atsako, tu vel klausi, jei padaro klaida, suseri botagu
o kodel dabar nebezaidziat?
Atsakyti
kiek zinau maniskiui anksciau bent jau labai patikdavo
Halle Berry
user posted image

Salma Hayek
user posted image

seniai apie tai nekalbejom, kazkaip nei jis kalba apie kitas moteris, nei as jo klausiu smile.gif
Atsakyti