Įkraunama...
Įkraunama...

Graži moteris vyrams

Liesumas negarantuoja proto, čia savaime suprantama biggrin.gif catcher, supratot ne taip- o gal aš išsireiškiau neaiškiai biggrin.gif
Matot...kas yra protas? IQ dydis? Nemanau... Galbūt vietoje žodžio "protas" man reikėjo parašyti "vidinis pasaulis", kad ir kaip tai būtų nuvalkiota. Arba "esybė".
Kažkada girdėjau tokią frazę, ji man labai patiko- jeigu moteris sulaukė 35 metų ir nėra graži- vadinasi, ji nėra protinga. Viskas žmoguje yra susiję- mintys, išgyvenimai, išvaizda, ligos, kalba, viskas...
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.33 @ 2008 04 23, 08:10)
teisingai sakai . Nesusiejami...yra virsvoris - nera proto. Ir atvirksciai...
Papildyta:
o sikna i virsu ar i apacia riesta?

Gal i virsu... g.gif o kaip atrodo, uzsirietus i apacia? blink.gif
Mano vyrui patinka Jesica Alba, jos tipo moterys, va del to mane ir pasigriebe lotuliukas.gif , tik is veido mes napanasios, ir gerai 4u.gif Ir kas be ko, Angelina Jolie doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 04 23, 10:22)
Liesumas negarantuoja proto, čia savaime suprantama biggrin.gif catcher, supratot ne taip- o gal aš išsireiškiau neaiškiai biggrin.gif
Matot...kas yra protas? IQ dydis? Nemanau... Galbūt vietoje žodžio "protas" man reikėjo parašyti "vidinis pasaulis", kad ir kaip tai būtų nuvalkiota. Arba "esybė".
Kažkada girdėjau tokią frazę, ji man labai patiko- jeigu moteris sulaukė 35 metų ir nėra graži- vadinasi, ji nėra protinga. Viskas žmoguje yra susiję- mintys, išgyvenimai, išvaizda, ligos, kalba, viskas...



Tokie kategoriški pasisakymai teliudija apie žmogaus kompleksus ... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(GalBut @ 2008 04 22, 16:12)
Kvailos mergos...negi protingas vyras ant lašinių sėdėdamas,pasakys,kad jam kaulai skaniau...ir atvirkščiai...


dalis tiesos. Jei tureciau dideli virsvori ir man vyras pasakotu pasakas pries miega kokia as zavi doh.gif pagalvociau , kad jam su galva tikrai prastai. Nemanau, jog elementaraus estetinio vaizdo nebuvimas gali kazka zaveti... nebent erotinese fantazijose, juk ir apie suniukus fantazuojama laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 04 23, 09:22)
Kažkada girdėjau tokią frazę, ji man labai patiko- jeigu moteris sulaukė 35 metų ir nėra graži- vadinasi, ji nėra protinga.

o ... nu tai čia geeras.man tuoj 35 tai kaži ar aš graži? g.gif
kažkaip nesiečiau aš proto su grožiu cool.gif kažkaip mesčiau tokią mintį iš galvos g.gif o ji pasirodo gali kažkam patikt mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesamone, as pazistu pvz nepasakyciau kad labai jau patrauklus zmones, bet proto jiems nestinga. Tai va, tai kur cia rysys tarp to?

Pati save irgi tikrai nelaikau baisia, ir proto pas mane irgi nesiskundziu. Issilavinimas geras, darbas geras ir t.t. Ir ka, kur cia rysys? kad jei as protinga tai mano nosis nuo to istieses? ar akys pakeis spalwa? g.gif
Atsakyti
panasu, jog fraze "jeigu moteris sulaukė 35 metų ir nėra graži- vadinasi, ji nėra protinga" dauguma ne taip suprato bei iskart eme sau takyti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Riuriu @ 2008 04 23, 14:56)
panasu, jog fraze "jeigu moteris sulaukė 35 metų ir nėra graži- vadinasi, ji nėra protinga" dauguma ne taip suprato bei iskart eme sau takyti laugh.gif


biggrin.gif tai daznai zmones posakius suasmenina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Riuriu @ 2008 04 23, 13:56)
panasu, jog fraze "jeigu moteris sulaukė 35 metų ir nėra graži- vadinasi, ji nėra protinga" dauguma ne taip suprato bei iskart eme sau takyti laugh.gif

lotuliukas.gif
iš tikrųjų tai norėčiau pamatyt tadum gražią,protingą moterį g.gif kaži kaip ji atrodo? tongue.gif

ir kaip ten tą pasakymą reikėtų suprast?matai neprotinga aš irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(apsinge @ 2008 04 23, 15:14)
lotuliukas.gif
iš tikrųjų tai norėčiau pamatyt tadum gražią,protingą moterį g.gif kaži kaip ji atrodo? tongue.gif



nuuu taigi pasiziuri i veidrodi ir matai thumbup.gif no problem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alegorija @ 2008 04 23, 13:13)
Tokie kategoriški pasisakymai teliudija apie žmogaus kompleksus ...  bigsmile.gif


Mano pasisakymas anaiptol nebuvo kategoriškas. Kategoriška būtų, jei parašyčiau, kad visos storos bobos- kvailos.
Aš nesu kategoriška.
O jūsų (visų audringai sureagavusių) reakciją galima traktuoti kaip užminimą ant skaudančios nuospaudos biggrin.gif
Tik nepulkit tuštinti šaldytuvų biggrin.gif
Atsakyti
aš galvojau ,kad čia vyrai rašo kokios moteros jiem patinka.klydau cool.gif
Atsakyti