Įkraunama...
Įkraunama...

Graži moteris vyrams

QUOTE(Pitija @ 2008 09 06, 00:37)
Aš tiesiog pagalvojau - ar ta "saujelę" vyriškosios lyties atstovų, dėl kažkokių priežąsčių rašančių moteriškame forume, galime laikyti autoritetingos nuomonės išreiškėjais?  cool.gif
Tai rugiagelės, tai beliašai, tai "žmona pati gražiausia"...  cool.gif  tongue.gif



biggrin.gif graziausia,bet yra ir graziu mirksiukas.gif jug zinai,kad mylimas zmogus yra pats graziausias ir geriausias
Atsakyti
QUOTE(Pitija @ 2008 09 05, 23:37)
Aš tiesiog pagalvojau - ar ta "saujelę" vyriškosios lyties atstovų, dėl kažkokių priežąsčių rašančių moteriškame forume, galime laikyti autoritetingos nuomonės išreiškėjais?  cool.gif
Tai rugiagelės, tai beliašai, tai "žmona pati gražiausia"...  cool.gif  tongue.gif

Jei nori vyriškos giminės atstovų apibendrintos nuomonės, turi atlikti statistinį tyrimą, čia gali sužinoti tik atskitų asmenų nuomonę, iš kurios daryti išvadas, dėl mažos imties ir prieinamumo prie kompiuterio ir šio forumo, negalima. Tiesa, tą patį galiu pasakyti ir apie moteris, nes prie kompiuterio sėda skirtingas skaičius įvairaus socialinio sluoksnio, užimtumo ir amžiaus moterų... Čia galima apibendrinti ir daryti išvadas tik forume dalyvaujančiųjų lygyje, bet tik ne Lietuvos moterų lygyje.
Atsakyti
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 09 06, 07:58)
jug zinai,kad mylimas zmogus yra pats graziausias ir geriausias


Taip, jis geriausias, protingiausias ir gražus. Tačiau nėra gražiausias. Matau aplinkui ir gražesnių vyrų. Ir nepatiktų, jei man vyras, kaip čia kitoms, sakytų, kad gražiausia esu aš. Tai laikyčiai "lengvąja spagetine artilerija" biggrin.gif Todėl ir klausimo tokio niekada nekeliu smile.gif

QUOTE(mindudo @ 2008 09 06, 08:36)
Jei nori vyriškos giminės atstovų apibendrintos nuomonės, turi atlikti statistinį tyrimą, čia gali sužinoti tik atskitų asmenų nuomonę, iš kurios daryti išvadas, dėl mažos imties ir prieinamumo prie kompiuterio ir šio forumo, negalima. Tiesa, tą patį galiu pasakyti ir apie moteris, nes prie kompiuterio sėda skirtingas skaičius įvairaus socialinio sluoksnio, užimtumo ir amžiaus moterų... Čia galima apibendrinti ir daryti išvadas tik forume dalyvaujančiųjų lygyje, bet tik ne Lietuvos moterų lygyje.


Labai racionalus vyriškas atsakymas. Vis dėlto pripažink, kad pagal užsiregistravusių narių skaičių SM moteriškoji lytis stipriai lenkia vyriškąją.
Gal tokį klausimą, kurį čia va narės iškėlė, reikėtų užduoti labiau ekhm... "vyriškuose" forumuose?.. cool.gif

Iš kitos pusės, jei ir sužinotumėme, kad Lietuvos vyrams gražiausia kokia J.Alba ar J.Lopez, kas iš to. Ar daug pas mus tokių panašių Jesikų ir Jeniferių? tongue.gif



Atsakyti
QUOTE(Pitija @ 2008 09 06, 10:01)
Taip, jis geriausias, protingiausias ir gražus. Tačiau nėra gražiausias. Matau aplinkui ir gražesnių vyrų. Ir nepatiktų, jei man vyras, kaip čia kitoms, sakytų, kad gražiausia esu aš. Tai laikyčiai "lengvąja spagetine artilerija"  biggrin.gif Todėl ir klausimo tokio niekada nekeliu smile.gif
Labai racionalus vyriškas atsakymas. Vis dėlto pripažink, kad pagal užsiregistravusių narių skaičių SM moteriškoji lytis stipriai lenkia vyriškąją.
Gal tokį klausimą, kurį čia va narės iškėlė, reikėtų užduoti labiau ekhm... "vyriškuose" forumuose?.. cool.gif

Iš kitos pusės, jei ir sužinotumėme, kad Lietuvos vyrams gražiausia kokia J.Alba ar J.Lopez, kas iš to. Ar daug pas mus tokių panašių Jesikų ir Jeniferių?  tongue.gif

Manau, kad viskas priklauso nuo grožio sąvokos supratimo. Jei paversi keletą puslapių atgal, surasi mano nuomonę šiuo klausimu. Man aplinkui daug gražių moterų ir tikrai negalėčiau apsispręsti, kuri iš jų gražiausia, tačiau žvelgiant per jausmų prizmę, man pati gražiausia yra mano žmona, nes ji ne tik kad graži (kokių yra labai daug), bet ir brangi... Kadangi trūkumus užtušuoja jausmai, nesu objektyvus. Iš tiesų, dauguma moterų yra gražios, tik reikia tą grožį atskleisti...
Dėl forumų. Manau neverta klausti ir vyriškuose forumuose, nes sužinosite tik tokių vyrų nuomonę, kurie tokiuose lankosi. Manau ten lankosi gan siaura tam tikrų vyrų grupė.
Atsakyti
QUOTE(mindudo @ 2008 09 06, 09:56)
Manau, kad viskas priklauso nuo grožio sąvokos supratimo.


Būten, tu kalbi apie grožį plačiąja prasme, aš kalbėjau siaurąja.
Manau, visos mes žinome, kad vyrams esame gražiausios išorės, vidaus ir sielos "komplekte", o jie tuo pačiu mums - juk todėl ir rinkomės tą žmogų sau į porą ir atvedėme į šį pasaulį su juo vaikus.
Tik, manau, čia moterys norėjo gal didesnio konkretumo. Tiesiog taip moteriškai pasmalsauti smile.gif




Atsakyti
o manasis vis sako, kad as Angelinos Jolie kopija lotuliukas.gif ir siaip kolkas esu jam graziauia, sexualiausia. paciausia zodziu blush2.gif bet mes tik metas (ryt lygiai (party) 4u.gif ) kartu, tai dar taip turi buti lotuliukas.gif o man man C.Zeta Jones grazi. Aniston zavi.
O siaipp ne grozyje esme, tiksliau esme, bes dar ne viskas. Kiek graziu moteru dienas baigia kalejme, prasigerusios, siaip vyru musamos (primenu: musa, reiskia myli), prostitutemis dirbdamos ar tiesiog siaip nelaimingos...

Tad rupinkimes savimi, bet nepersistenkime - zurnalu virseliai yra retusuoti, mes ne ka prasciau uz jas atsrodome ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2007 01 08, 08:57)
Atrodo tokios temos nėra 4u.gif

Jau diskutavom kokios moterys gražios MUMS, diskutavom kokie DRABUŽIAI patinka vyrams, bet nekalbėjom kokios moterys gražios vyrams...Manau kad tai gali skirtis nuo to, kokios gražios MUMS smile.gif

Atsakyt galit kokios JŪSŲ nuomone gražios vyrams, arba iš realios situacijos- pvz VYRAS SAKĖ, pažįstamas, draugas sakė, šiaip iš nuogirdų ir pan....



Taip taip, aš irgi pažįstu vieną, kuriam Pamela Anderson - nuostabiausias angeliukas žemėje lotuliukas.gif doh.gif biggrin.gif
Beje, pažįstu vaikiną, kuriam gražiausia yra Paris Hilton smile.gif
Manau, suprantate, kad mano nuomonė visiškai nesutampa su draugų... wink.gif hah.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 07 lapkričio 2009 - 16:42
QUOTE(bitute1219 @ 2008 10 11, 23:13)
Kiek graziu moteru dienas baigia kalejme, prasigerusios, siaip vyru musamos (primenu: musa, reiskia myli), prostitutemis dirbdamos ar tiesiog siaip nelaimingos...

Gyvenime, kaip ir visame kame, turi būti balansas. Vieną gauni - kito netenki wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pitija @ 2008 09 05, 23:37)
Aš tiesiog pagalvojau - ar ta "saujelę" vyriškosios lyties atstovų, dėl kažkokių priežąsčių rašančių moteriškame forume, galime laikyti autoritetingos nuomonės išreiškėjais?  cool.gif


O kur parašyta ar oficialiai deklaruojama, kad čia moteriškas forumas?
Atsakyti
QUOTE(bitute1219 @ 2008 10 12, 00:13)
o manasis vis sako, kad as Angelinos Jolie kopija  lotuliukas.gif  ir siaip kolkas esu jam graziauia, sexualiausia. paciausia zodziu  blush2.gif bet mes tik metas (ryt lygiai (party) 4u.gif ) kartu, tai dar taip turi buti lotuliukas.gif o man man C.Zeta Jones grazi. Aniston zavi.
O siaipp ne grozyje esme, tiksliau esme, bes dar ne viskas. Kiek graziu moteru dienas baigia kalejme, prasigerusios, siaip vyru musamos (primenu: musa, reiskia myli), prostitutemis dirbdamos ar tiesiog siaip nelaimingos...

Tad rupinkimes savimi, bet nepersistenkime - zurnalu virseliai yra retusuoti, mes ne ka prasciau uz jas atsrodome  ax.gif  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif mes 3 metai vede ir esu jam paciuuuu paciausia biggrin.gif
sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2008 10 27, 13:27)
drinks_cheers.gif  mes 3 metai vede ir esu jam paciuuuu paciausia  biggrin.gif
sokiai.gif



Taip ir turi būti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2008 10 27, 13:27)
drinks_cheers.gif  mes 3 metai vede ir esu jam paciuuuu paciausia  biggrin.gif
sokiai.gif

Kvailiausia, bjauriausia, nemėgstamiausia... etc...
Atsakyti