Įkraunama...
Įkraunama...

Graži moteris vyrams

Kaip sake viena grazi moteris: "Negraziu moteru nera, yra tik kvailos moterys"
Is ko persasi isvada, kad visos protingos moterys gali atrodyti graziai ir buti grazios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2007 01 08, 16:01)
Belucci, man asmeniškai pati seksualiausia aktorė  ax.gif  Vyrui kažkada N. Kidman labai patiko - dabar nežinau  biggrin.gif

ir mano vyrui N.Kidman labai grazi smile.gif
Atsakyti
kiek vyru tiek nuomoniu i klausima "kokia moteris yra grazi"... as ju kriteriju kazkaip nesuprantu, kartais "tikrasias grazuoles" ivardina tokias, kurias as asmeniskai pamacius begciau kuo toliau, kiek kojos nesa, o jiem va grazi... lotuliukas.gif
Atsakyti
mano vyrui Skaiva grazi g.gif o man tai ji schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(hokaida @ 2009 08 14, 11:51)
mano vyrui Skaiva grazi  g.gif  o man tai ji  schmoll.gif


Kas ta Skaiva ? g.gif g.gif
Atsakyti
nezinau kaip ikelti nuotraukyte cia blush2.gif
gal kuri mergica imes 4u.gif
o siaip tai i google vaizdus ivesk skaiva ir pamatysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hokaida @ 2009 08 14, 15:15)

o siaip tai i google vaizdus ivesk skaiva ir pamatysi  mirksiukas.gif


ivedziau"skaiva"..ismete "kyborgas"...Taip turi buti?
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.177 @ 2009 08 16, 20:23)
ivedziau"skaiva"..ismete "kyborgas"...Taip turi buti?


tai pas tave googlas su mano grozio samprata lotuliukas.gif
Atsakyti
man grazi moteris - "iki" pardaveja, kur mesos skyriuj dirba.
Pamaciau karta jos akis...dabar kas vakara perku pas ja vistos kojas.
Perku ir ziuriu i ja...bet nekalbinu, isskyrus "prasau-aciu".
Nes nenoriu nusivilt , isgirdes kokia kvaila nesamone.
Atsakyti
čia kažkam reikėjo skaivos foto prašom:

http://y.delfi.lt/no...291_rYG91X.jpeg
Atsakyti
As asmeniskai niekada neturejau jokiu grozio etalonu, niekada nespraudziau saves ir savo mylimosios i kazkokius remus..Manau kad tai tiesiog per daug nenaturalu.. Nustatyti plauku spalva, akiu spalva, apimtis, ugi ir panasiai.. Tai neismatuojama centimetrais, kilogramais, spalvomis ar panasiais dalykais..Kam to reikia? Juk taip galime atmesti ta savo vienintele kuri galbut bus visiskai kitokia nei kad musu sukurtas modelis? Modeliavimas yra beprasmis dalykas. Nes taip mes it uzprogramuojame save kazkokiam rezultatui, kuris veliau dazniausiai buna nevykes..

Grozi tu isvydes akimirkai stabteli.. Tada mintyse istari - grazu..O tada viska padarai kad ji butu tavo ir ja vedi. Simple..wink.gif


Atsakyti
QUOTE(Kasaras @ 2009 11 02, 21:52)
As asmeniskai niekada neturejau jokiu grozio etalonu, niekada nespraudziau saves ir savo mylimosios i kazkokius remus..Manau kad tai tiesiog per daug nenaturalu.. Nustatyti plauku spalva, akiu spalva, apimtis, ugi ir panasiai.. Tai neismatuojama centimetrais, kilogramais, spalvomis ar panasiais dalykais..Kam to reikia? Juk taip galime atmesti ta savo vienintele kuri galbut bus visiskai kitokia nei kad musu sukurtas modelis?



Mano vyras taip pat masto. Visada tai pabrezia. Bet as vis tik manau, kad jei viena diena patapciau labai stambaus uzpakalio savininke, vyras nupirktu 2 abonementus i sporto kluba. Kodel 2? Todel, kad nepagalvociau, kad jam as nebegrazi ir reikia "kudintis", o tiesiog pristatytu kaip nauja pramoga dviems. Kazkada taip buvo man pasakes, kai paklausiau, kas butu, jei po gimdymo uzpakalis uzaugtu. smile.gif . As kazkaip naujauciau, kad jam nepatinka dideli uzpakaliai blush2.gif . Nors tiesiai nera sakes.
Atsakyti