Įkraunama...
Įkraunama...

Gliukozės tolerancijos testas:

QUOTE(Okei @ 2008 07 13, 13:19)
Merginos o man įdomu, kai jus gėrėt ta giukoze ar jum buvo šlykštu, ar pykino, ar dar kas nors?  g.gif
Nes aš išgėriau ir man labai skanu pasirodė, ir dar galėčiau išgerti  blush2.gif jeigu duotu  blush2.gif

man ir bloga nebuvo, saldus vandenukas. Bet kai savo gyd psakiau, jog man darė iš 25g, sakė, jog blogai atliko testą (dariausi Sorpo) doh.gif
Atsakyti
Sveikutės.
aš ir šiandiena dariausi tą gliukozės testą tai prieš tą gliukozę išgeriant buvo 4,2, o po jos tų 2 val. buvo 3,6. Tikriausiai čia nieko blogo...mmm? blush2.gif smile.gif
Atsakyti
o kaip atliekamas sis testas?
Atsakyti
GLIUKOZES TOLERANCIJOS TESTAS ATLIEKAMAS:
1-a karta kraujas is venos imamas nieko nevalgiusiai ir negerusiai 12val (nebent paprasto vandens), todel geriausia tyrima daryti is pacio ryto (nakti nevalgyti ir negerti paprasciau,juk dazniausiai miegame:) )
Po to reikia isgerti 75g gliukozes milteliu,skiestu su vandeniu. Tada,praejus 2val po gliukozes isgerimo, imamas kraujas dar karta. Laukiant,kol praeis tos 2 val po gliukozes isgerimo gerti ir valgyti irgi negalima.
Atsakyti
kai man ziurejo cukraus kieki kraujyje tai buvo3,9 smile.gif
Atsakyti
dariausi ta testuka 24+5 savaiciu smile.gif Ryte buvo 4.4, po valandos -5.82. Dariausi motinos ir vaiko klinikoje. Pasiskambinau uz pusvalandzio po antrojo karto susizinot rezultatu. Laborante pasake, kad 5,8 yra norma. Baisiausiai issigandau, kad perzengiau normas kol nepasiskambinau savo ginei smile.gif Ji nuramino. Sake, kad norma yra iki 7. Taip, kad tos kurios jaudinates ir nesiekiat 7 - be reikalo vaikuti kankinat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuska Z. @ 2008 06 25, 10:42)
Man pasakė ko negalima valgyti ir viskas, stengiuos tuo nepiktnaudziaut ir tikiuosi viskas gerai bus ax.gif . Davė bukletus kur aprasyta kas galima, ko ne ir viskas. Aišku smagu būtų, jei kazkokią konkretesnę dietą skirtų, bet neužsiima jie...  g.gif



O ko negalima valgyti? gal kas galite surasyti?
Atsakyti
Si karta as atsisakiau sio tyrimo.Zinoma,pries tai pasitarusi su savo gydytoja.Per pirmaji nestuma mane tas tyrimas taip doh.gif istase,kad nenoreciau jo pakartot.
Atsakyti
mano pries gliukozes vartojima buvo 8.6, o po 2 val 9.2 doh.gif pasiskaicius zinutes supratau kad cia daug, nors daktare sake kad nelabai daug. bet israse siuntima i klinikas ir neleido valgyt saldumynu, bulviu, baltos duonos, vynuogiu. blink.gif nesuprantu, kam jos sako kad cia nieko tokio, jei is tikro yra negerai...
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2008 11 13, 18:00)
mano pries gliukozes vartojima buvo 8.6, o po 2 val 9.2  doh.gif  pasiskaicius zinutes supratau kad cia daug, nors daktare sake kad nelabai daug. bet israse siuntima i klinikas ir neleido valgyt saldumynu, bulviu, baltos duonos, vynuogiu.  blink.gif  nesuprantu, kam jos sako kad cia nieko tokio, jei is tikro yra negerai...



Nera tikrai geri tokie rezultati, reiktu gal pakartot tyrima tau?
Cia rimtai cukralige gresia.
O pries nestuma nebuvo tau su diabetu problemu?
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2008 11 13, 17:00)
mano pries gliukozes vartojima buvo 8.6, o po 2 val 9.2  doh.gif  pasiskaicius zinutes supratau kad cia daug, nors daktare sake kad nelabai daug. bet israse siuntima i klinikas ir neleido valgyt saldumynu, bulviu, baltos duonos, vynuogiu.  blink.gif  nesuprantu, kam jos sako kad cia nieko tokio, jei is tikro yra negerai...


Keistai tau čia taip, ar tikrai gerai tą tyrimą padarė? g.gif Paprastai jau nuo 6 sveikam žmogui kabinejasi, bet su nėštukėm yra kiek kitaip, nes būna ir tas nėštumo sukeltas diabetas. Nežinau ar skaitai angliškai, čia yra apie tai straipsniukas: http://www_womens-he...k/diabetes.html
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2008 11 13, 20:28)
Nera tikrai geri tokie rezultati, reiktu gal pakartot tyrima tau?
Cia rimtai cukralige gresia.
O pries nestuma nebuvo tau su diabetu problemu?



nebuvo niekad man. ir siaip viskas gerai, jauciausi puikiai. butu net nedare to testo, bet mano gine sirgo nuejau pas kita ir ta sako pasidaryk. nu bus matyt ka tiksliau sakys, nes pirmadieni i klinikas eisiu.
Atsakyti