Įkraunama...
Įkraunama...

Gliukozės tolerancijos testas:

QUOTE(popuri @ 2009 08 23, 11:39)
Sveikos 4u.gif
Turiu klausima: kaip turi atrodyti ta gliukoze. Gine liepe nusispirkti 75g gliukoze, sake reiks gerti tirpala, tai man prikti miltelius ar skysti kazkoki? g.gif


nueisi i vaistine ir paprasysi gliukozes 75g mirksiukas.gif kainuoja kapeikas biggrin.gif
Atsakyti
Tai aš taip ir padariau, o ji išpūtus akis žiūri į mane ir klausia kokios konkrečiai gliukozės man reik doh.gif Aš kiek žinau, tai reikia gerti skystį testui, bet ar pirkt skystį ar miltelius, tai man niekas nesakė... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2009 08 24, 08:15)
Tai aš taip ir padariau, o ji išpūtus akis žiūri į mane ir klausia kokios konkrečiai gliukozės man reik doh.gif  Aš kiek žinau, tai reikia gerti skystį testui, bet ar pirkt skystį ar miltelius, tai man niekas nesakė... ax.gif

jei atvirai, tai durna vaistininke..reikejo taip ir pasakyti gliukozes tolerancijos tyrimui. ten buna supokuota po 75g specialiai. milteliai, juos tau sesute sumaisys su vandeniu ir duos isgerti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 08 24, 09:12)
jei atvirai, tai durna vaistininke..reikejo taip ir pasakyti gliukozes tolerancijos tyrimui. ten buna supokuota po 75g specialiai. milteliai, juos tau sesute sumaisys su vandeniu ir duos isgerti  mirksiukas.gif

Ačiū labai 4u.gif Tik tiek man ir tereikėjo 4u.gif Man ta vaistininkė irgi tokia pasirodė wacko.gif
Atsakyti
Sveikos, moterys ir merginos smile.gif Noriu jusu pasiteirauti... Mano draugei 7-as nestumo menuo. Jai, kaip ir su dvejais pirmais nestumais, padideja cukraus kiekis kraujyje, zodziu, atsiranda nestuminis diabetas. Jai gydytoja (Airijoje) siulo insulino injekcijas, nes, pasak ginekologo, vaikas pagal savo amziu kiek didokas pilvukyje. Jei ji leisis insulina per nestuma, ar nereikes tai daryti visa likusi gyvenima? Ji sunerimusi, kas be ko. Ar galite kazka patarti? Zinant airiu medicina, labai sunku pasitiketi ju medikais... Dekoju smile.gif
Atsakyti
Nu jo, matyt tokiu žioplų nestuke.gif kaip aš, nedaug yra doh.gif
Dariausi ir aš šitą testą. Paėmė kraują, išgėriau gliukozės ir liepė vėl ateit po 2 valandų. Per tas valandas nieko NEVALGYTI blink.gif
Nu aš ir nevalgiau. O kad negalima ir vandenuko gert, tai nedašilo doh.gif doh.gif
Gėriau tik vandenį, nes labai pykino. Bet vistiek gavau velnių nuo sesutės.
Kaži gal kas žinot, turbūt netikslūs bus rezultatai. Ar labai tas vanduo blogai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauli @ 2009 10 22, 11:03)
Nu jo, matyt tokiu žioplų  nestuke.gif kaip aš, nedaug yra  doh.gif
Dariausi ir aš šitą testą. Paėmė kraują, išgėriau gliukozės ir liepė vėl ateit po 2 valandų. Per tas valandas nieko NEVALGYTI  blink.gif
Nu aš ir nevalgiau. O kad negalima ir vandenuko gert, tai nedašilo  doh.gif  doh.gif
Gėriau tik vandenį, nes labai pykino. Bet vistiek gavau velnių nuo sesutės.
Kaži gal kas žinot, turbūt netikslūs bus rezultatai. Ar labai tas vanduo blogai?  g.gif

Nieko cia blogo, man kaip tik sesele sake per ta 2 val tarpa jei bloga butu pagurksnot vandens 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2009 10 25, 07:58)
Nieko cia blogo, man kaip tik sesele sake per ta 2 val tarpa jei bloga butu pagurksnot vandens 4u.gif


Oj ačiū, popuri, nuraminai smile.gif
Atsakyti
nieko nevalgius ir negerus mano cukraus kieki kraujyje parode 3.8, tai gyd i nesciosios kortele irase ABO neatitikimas... kokie normatyvai tiksliai yra, gal kas zinote?
Atsakyti
Laba diena

noriu pas jus paklausti gine liepe darytis gliukozes toleravimo testa nuejus pas seimos gyd,-jinai man pasake nesidaryti, nes kenkia leliuko kasai toks didelis gliukozies kiekis seimos gyd padare tokius tyrimus - gliukoze nevalgius - 5,13, gliukoze pavalgius - 4,84 ar reiktu man darytis GTT su gliukoze aciu
Atsakyti
Sveikos merginos, perskaiciau visa foruma ir neradau, kad kuriai butu buvusi tokia sutuacija kaip man... unsure.gif
Dariausi GTT 24 nestumo savaite, tai nevalgius ir is venos paemus krauja buvo 4.10 po 2 val. jau tik 4. Gydytoja sake kad viskas tvarkoje ir gliukozes daugiau netyre, bet mane pradejo labai troskinti, tinti kojos ir 36 nestumo savaite pati nuejau pasidaryti gliukozes, tai paemus kraujo is pirsto ryte nevalgius buvo 6.2. gine pamate rezultata ir issigando. Sekancia savaite liepe pakartoti testa, nieko saldaus nevalgius is vakaro, ir vel rezultatas tas pats 6.2. Mums dabar jau 38 savaites ir nelabai zinau kaip elgtis, baisiai stresuoju, nes ir vaikeli rodo per dideli... verysad.gif Galvoju ar nepakenkiau vaikeliui, nes visa nestuma saldumynus valgiau kaip reikiant, o ir rizikos grupej priklausau, nes senele sirgo diabetu ir dar giminiu serganciu buvo...... verysad.gif
Gal kuriai buvo panasi situacija, o gal tiesiog zinote ar labai baisu kai gliukozes kiekis toks nevalgius ir paemus is pirsto???
Atsakyti
Vilite pas mane ryte nevalgius buvo 6.2,o po gliukozes gerimo virs 10 blink.gif tai vat esu dabar pasodinta ant dietos,o rytoj einu pas endokrinologa viska tiksliau issiaiskinsiu kas ir kaip ax.gif neramu ir man del mazylio pilvelyje,kad tik viskas gerai butu blink.gif bet siaps kol kas svoris sako normalus kaip tokiam laikui kaip pas mane nestuke.gif
Atsakyti