Įkraunama...
Įkraunama...

Gliukozės tolerancijos testas:

QUOTE(niurzga123 @ 2010 05 11, 20:34)
jei nevalgius tai norma yra nuo 3,3 iki 5,5. jei po valgio 4,4-7,5
zemiau 3,3 irgi nera gerai.

o del maisto, tai gerai cia kazkuri rase - kad jokiu bulkuciu, pyragu (ir siaip kvietiniu gaminiu privengt). duona - tik juoda. Ryzius, kruopas, bulves - ribot bet neatsisakyt.
is mesos - vistiena, kalakutiena. zuvis. nekepta, troskinta ar virta. Darzoves  - gerai, nes nors ir turi angliavandeniu, bet jie greitai isisavinami. tinka tiek zalios tiek troskintos. Liesi, nesaldinti pieno produktai. Viskas mazom porcijom ir daznai (reciausiai kas 2 val bent jau uzkandziauti)
is vaisiu netinkami yra bananai, vynuoges, arbuzai, melionai..
cia pagrindas. man tokia dieta dave, ir kolkas cukrus laikosi normos ribose -stebiu nuo 24 savaites.
na o paskui atrasit kiekviena individualiai koks produktas cukru kelia  g.gif

ot as sian per diena suvalgiau ta pokiuka 1 ryziu viena kart su mesyte kita kart pieniska sriuba gal neuzkeliau ax.gif Jau nedaug liko tau 4u.gif
Gal isbandei krevetes valgiau jas galvoju gal negerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2010 05 11, 21:46)
ot as sian per diena suvalgiau ta pokiuka 1 ryziu viena kart su mesyte kita kart pieniska sriuba gal neuzkeliau ax.gif Jau nedaug liko tau 4u.gif
Gal isbandei krevetes valgiau jas galvoju gal negerai? g.gif


na nezinau, siaip rekomenduoja visur 2 saukstus ryziu/kruopu.. bet gal tau nuo ju nekyla tas cukrus labai labai, cia kiekvienam juk vistiek individualiai.. g.gif pavyzdziui as ryziu galiu valgyt, o makaronu ir bulviu - visai negaliu, nuo menkiausio kiekio kyla blink.gif
o del kreveciu tai nezinau, nemegstu as ju smile.gif nors siaip is bendro supratimo tai manyciau kad jos turetu but kaip ir zuvis - neriebu juk smile.gif
taip aciu dievui, jau man nedaug laiko liko, nes i gala nestumo labai sunku tos dietos laikytis rolleyes.gif tikiuos kad pradings tas diabetas po nestumo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2010 05 11, 22:20)
na nezinau, siaip rekomenduoja visur 2 saukstus ryziu/kruopu.. bet gal tau nuo ju nekyla tas cukrus labai labai, cia kiekvienam juk vistiek individualiai..  g.gif  pavyzdziui as ryziu galiu valgyt, o makaronu ir bulviu - visai negaliu, nuo menkiausio kiekio kyla  blink.gif
o del kreveciu tai nezinau, nemegstu as ju  smile.gif  nors siaip is bendro supratimo tai manyciau kad jos turetu but kaip ir zuvis - neriebu juk  smile.gif
taip aciu dievui, jau man nedaug laiko liko, nes i gala nestumo labai sunku tos dietos laikytis  rolleyes.gif  tikiuos kad pradings tas diabetas po nestumo  ax.gif

doh.gif na ziuresim neturiu dar kaip nustatyt ka galiu ko ne nes neturiu aparaciuko doh.gif na svorio neuzaugau sia savaite na gal 100gr kai nevalgiau cukraus tai gal ir gerai maitinaus g.gif bet man jau neramu delto svorio g.gif
Tikrai tikekimes isnyks tas GD po nestumo ko labai linku visoms 4u.gif o kaip smagu kad tiek nedaug liko...gerai kad man jis atsirado tik po 31sav tai maziau kankintis nei nuo 25 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2010 05 12, 09:57)
doh.gif na ziuresim neturiu dar kaip nustatyt ka galiu ko ne nes neturiu aparaciuko doh.gif na svorio neuzaugau sia savaite na gal 100gr kai nevalgiau cukraus tai gal ir gerai maitinaus g.gif bet man jau neramu delto svorio g.gif
Tikrai tikekimes isnyks tas GD po nestumo ko labai linku visoms 4u.gif o kaip smagu kad tiek nedaug liko...gerai kad man jis atsirado tik po 31sav tai maziau kankintis nei nuo 25 biggrin.gif

pasiteiraukit vaistinėse , kai kurios turi akciją,perkant juosteles,(tik jos brangokos) ,duoda aparatėlį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmire @ 2010 05 12, 10:22)
pasiteiraukit vaistinėse , kai kurios turi akciją,perkant juosteles,(tik jos brangokos) ,duoda aparatėlį  4u.gif

as einu siand pas gyd gausiu siuntima pas endokr tai gal duos sakau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2010 05 12, 12:03)
as einu siand pas gyd gausiu siuntima pas endokr tai gal duos sakau... g.gif

tik nepamirskit paklausti,jei nepasiulytu 4u.gif
Atsakyti
Pasidariau ta gliukozes netolerancijos testa. Isgeriau beveik puslitriuka to marmalo, gerai, kad citrinos turejau, kitaip butu buve ne kas..ir prisake niekur neiseit is ligonines.Dvi valandas koridoriuj sedet blink.gif Na ir ka po pusvalandzio karstis ismuse ir akyse temti pradejo. Pro sali ejusi gydytoja pasiule prigulti proceduriniam, tai atsigavau...
Rezultatai- norma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2010 05 13, 07:56)
Pasidariau ta gliukozes netolerancijos testa. Isgeriau beveik puslitriuka to marmalo, gerai, kad citrinos turejau, kitaip butu buve ne kas..ir prisake niekur neiseit is ligonines.Dvi valandas koridoriuj sedet blink.gif  Na ir ka po pusvalandzio karstis ismuse ir akyse temti pradejo. Pro sali ejusi gydytoja pasiule prigulti proceduriniam, tai atsigavau...
Rezultatai- norma smile.gif

smagu kad reultati geri 4u.gif tik kad ne puslitriuka gi duoda stiklinaite g.gif
Beje man kazkur po pusvalandzio irgi kojos kalatotis pradeda(dariau 2k abu vienodai) sirdis ir visa kita poto kazkaip praeina blush2.gif man baisiausiai kad negalima vandens gerti o judet negalima judedami labai gerai skaidosi...bus netikslus rezultatai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2010 05 13, 10:05)
smagu kad reultati geri 4u.gif tik kad ne puslitriuka gi duoda stiklinaite g.gif
Beje man kazkur po pusvalandzio irgi kojos kalatotis pradeda(dariau 2k abu vienodai) sirdis ir visa kita poto kazkaip praeina blush2.gif man baisiausiai kad negalima vandens gerti o judet negalima judedami labai gerai skaidosi...bus netikslus rezultatai 4u.gif

na kai man silpna psidare as geriau vandens... ai bet vis tiek tikiu, kad norma.
P.s. o delko tyrima daretes jus?
man pora kartu slapime rado gliukozes ir pirmasis gime beveik 4kg. -tai va del to... g.gif
sako antrasis bus didesnis, nors labai abejoju.
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2010 05 13, 09:05)
smagu kad reultati geri 4u.gif tik kad ne puslitriuka gi duoda stiklinaite g.gif
Beje man kazkur po pusvalandzio irgi kojos kalatotis pradeda(dariau 2k abu vienodai) sirdis ir visa kita poto kazkaip praeina blush2.gif man baisiausiai kad negalima vandens gerti o judet negalima judedami labai gerai skaidosi...bus netikslus rezultatai 4u.gif

mums patiems cia reik ta sirupa atsinesti ,tai jo talpa 300ml ,tai dvi stiklines ir isgeri ,man tai bloga nebuvo ,dziaugiaus gavus ka atsigert tongue.gif


ambre man ji tiria nes leliu per didelis ,ir jo pilvukas nenormoi verysad.gif
ir pirma dukra buvo virs 4 kg unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2010 05 13, 11:57)
mums patiems cia reik ta sirupa atsinesti ,tai jo talpa 300ml ,tai dvi stiklines ir isgeri ,man tai bloga nebuvo ,dziaugiaus gavus ka atsigert  tongue.gif
ambre  man ji tiria nes leliu per didelis ,ir jo pilvukas nenormoi  verysad.gif 
ir pirma dukra buvo virs 4 kg  unsure.gif

man tai padare sesele, tai tikrai beveik puslitriukas gavosi. o koks svoris tavo leliuko?
musiskis dabar apie 2900g. Liko apie 3 sav.(tikiuosi nesubyret, nes nakti taip susitraukinejo pilvas, kad galvojau jau prasideda...) Tai manau 4 tai tikrai tikrai nevirsys. o kad ir virsys , kas nuo to pasikeis?
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2010 05 13, 11:10)
man tai padare sesele, tai tikrai beveik puslitriukas gavosi. o koks svoris tavo leliuko?
musiskis dabar apie 2900g.  Liko apie 3 sav.(tikiuosi nesubyret, nes nakti taip susitraukinejo pilvas, kad galvojau jau prasideda...) Tai manau 4 tai tikrai tikrai nevirsys. o kad ir virsys , kas nuo to pasikeis?

man liko 7 savaites ,o lelius jau sveria 2800kg blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iowa: 13 gegužės 2010 - 10:20