Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriškų genitalijų korekcija

Apklausa: Ar darytumetes plastine mot.genitaliju operacija? (526 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Turiu tokia problema/kompleksa, mano mazosios lytines lupos yra didesnes nei iprastai, radau kad sumazinimo operacija atliekama Baltijos amerikos klinikoje.Kaina 600lt.Visgi tai yra opercija ir rizikos yra.Noreciau jusu nuomones ar del tokio dalyku verta ryztis?Gal kazkuriai is jusu taip irgi yra?ir gal jus to nelaikot nei problema nei kompleksu?
Atsakyti
Jei tai TIKRAI trukdo tau gyventi ir žinai, kad tai iš tiesų pagerins tavo gyvenimo kokybę- nedvejok ir operuokis
Atsakyti
QUOTE(miauka21 @ 2006 01 19, 09:44)
Turiu tokia problema/kompleksa, mano mazosios lytines lupos yra didesnes nei iprastai, radau kad sumazinimo operacija atliekama Baltijos amerikos klinikoje.Kaina 600lt.Visgi tai yra opercija ir rizikos yra.Noreciau jusu nuomones ar del tokio dalyku verta ryztis?Gal kazkuriai is jusu taip irgi yra?ir gal jus to nelaikot nei problema nei kompleksu?

jei tai tai maišo normaliai gyventi, jei tai maišo tavo notmaliam seksualiniam gyvenimui, ir jei pasidariusi jausiesi daug laimingesne, tai tave palaikau, būtinai darykis 4u.gif
Atsakyti
NA AŠ IR PRIE TOS MINTIES JEI TAI TRUGDO NORMALIAI GYVENTI TAI TADA DARYKIS, O JEI VISKAS "ČIKI" IR TAVO PARTNERIUI TAI NETRUGDO TAI KAM OPERUOTIS irnesakyk.gif
Atsakyti
mano partneriui tai tikrai netrukdo jis yra netgi nusistates pries mano nora operuotis,siaip pasak ginekologo as is muses darau drambli-tai yra normalu ir kiekvienos moters lytiniai organai kaip ir veido bruozai -individualus.tai butu skaitoma kaip kosmetine operacija.ir siaip sake kad tokiu moteru 40% bet niekaip nagaliu isgint sito komplekso.gal del to ryztis operuotis yra truputi per daug..?
Atsakyti
Atleisk, miauka21, uz klausima, bet su keliom tu jas lyginai, kad tokia isitikinus, jog per dideles??? blush2.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš sakyčiau operacijai "ne" schmoll.gif . Argumentuoju - gimdymo metu nereiks tarpvietės kirpt mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Fėja-Būrėja @ 2006 01 21, 23:47)
Aš sakyčiau operacijai "ne"  schmoll.gif . Argumentuoju - gimdymo metu nereiks tarpvietės kirpt  mirksiukas.gif .

O prie ko čia tarpvietė ir mažosios - didelės lytinės lūpos? g.gif Tarpvietė ir yra tarpvietė ir jeigu gimdymo metu reikės kirpti, tai ir kirps.
Atsakyti
Gal ir pas mane per didelės... g.gif

O ką reiškia, per didelės? Didesnės, nei tu norėtum, ar didesnės lyginant su kitų?
Atsakyti
is tikruju tai net pasimeciau ax.gif na ilgesnes tiek kad islindusios uz didziuju lytiniu lupu, aisku maciau ir tokiu kaip pas mane bet siaip pas dauguma mazuju lytiniu lupu nesimato nes jas dengia didziosios.o pas mane islindusios kokius 5mm ar daugiau..
Atsakyti
QUOTE(miauka21 @ 2006 01 22, 15:46)
is tikruju tai net pasimeciau ax.gif na ilgesnes tiek kad islindusios uz didziuju lytiniu lupu, aisku maciau ir tokiu kaip pas mane bet siaip pas dauguma mazuju lytiniu lupu nesimato nes jas dengia didziosios.o pas mane islindusios kokius 5mm ar daugiau..


Spėjau pagalvot, kad 5 cm. Na jei ne 5 cm, o 5 mm, tai žinok, kad itin normalu. Nieko nepjaustyk. Pasidairyk XXX puslapiuose (jei vyresnė nei 18 esi), apsiraminsi.
Atsakyti
cia vadinciau operacija dvasios komfortui, o ne sveikatos ar kazkokios anomalijos atvejui. taigi jei jauties nepatenkinta del to tu pati, daryk ta operacija, bet ar tikrai to nori?
Atsakyti