Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriškų genitalijų korekcija

Apklausa: Ar darytumetes plastine mot.genitaliju operacija? (526 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Tari Felagund @ 2009 06 29, 15:07)
Būtų įdomu sulaukti daugiau jau pasidariusių ar besiruošiančių pasidaryti tokią operaciją pasisakymų, o ne nuomonių, gerai tai ar blogai.
Domina, kokios dabar kainos, kiek kompensuojama, į kokius gydytojus kreiptis ir pan.


Ir mane domina ši informacija g.gif
Atsakyti
kas cia do nesamones ?? moteriskes neturit kur pinigu det?? vyrui geriau dovanu nupirkit arba apatinio trikotazo prisipirkit uz tokia suma smile.gif
nesamone kazkokia.. vyras turetu tik dziaugtis kad lupos yra skirtingos nei kitu smile.gif vadinasi esi ipatinga ir vyras jauciasi gerai, as jausciausi tik ipatingiau del to, ir jei sugalvotu tokia nesamone zmona ar drauge tai tikrai susipyktume..
ir buciuoti tokias lupas turetu buti daug mieliau blush2.gif
ir pojuciai turetu buti daug geresni wub.gif

o po operacijos dar nutrauks koki nerva ir poto nieko nebejausit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(e.guodele @ 2009 06 30, 07:57)
Ir mane domina ši informacija  g.gif


Šiek tiek domėjausi, tai paprastai tokia operacija privačiose klinikose kainuoja maždaug 1,5tūkst. Lt, dalį ligonių kasos kompensuoja, tik nežinau - kiek. sad.gif
Bet galima darytis ir valstybinėj ligoninėj tokią operaciją, tada ją visiškai apmokėtų ligonių kasos. Tik nežinau, kur reiktų kreiptis ir kiek laiko užtrunka, kokių tyrimų reikia. Man jau du ginekologai sakė, kad pas mane ypač ryškus išvešėjimas.
Atsakyti
Labas visiems, Vilniuje tokią operaciją atlieka North Way medicinos centre Žukausko gatvėje labai gera gydytoja Masiliūnienė. Tyrimai brangūs-400Lt. Su operacija viskas išeina apie 1200Lt. Būtų-apie 2000Lt, bet kompensuoja ligonių kasos apie 800Lt. Labai paprasta operacija. Neskausminga beveik. Viskas labai greit gyja. Nieko baisaus nors, aišku, nepati maloniausia procedūra. Joks jautrumas nedingsta, o savijauta akivaizdžiai pagerėja.
Papildyta:
Ir dar. Savaitei išrašomas nedarbingumo lapelis jei nori. Tiek laiko-per akis. Viskas spėja užgyti ir darbą galima sugryžti kaip nauja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Amilė @ 2009 06 30, 18:52)
Labas visiems, Vilniuje tokią operaciją atlieka North Way medicinos centre Žukausko gatvėje labai gera gydytoja Masiliūnienė. Tyrimai brangūs-400Lt. Su operacija viskas išeina apie 1200Lt. Būtų-apie 2000Lt, bet kompensuoja ligonių kasos apie 800Lt. Labai paprasta operacija. Neskausminga beveik. Viskas labai greit gyja. Nieko baisaus nors, aišku, nepati maloniausia procedūra. Joks jautrumas nedingsta, o savijauta akivaizdžiai pagerėja.
Papildyta:
Ir dar. Savaitei išrašomas nedarbingumo lapelis jei nori. Tiek laiko-per akis. Viskas spėja užgyti ir darbą galima sugryžti kaip nauja wink.gif


Ačiū labai už informaciją 4u.gif
Atsakyti
Atsiprašau už klaidas-siaubingai parašiau, bet nemoku ištaisyti
Papildyta:
Pati dariausi pasiskaičiusi šį forumą, tai ir kitoms dabar galiu patarti. Kuo greičiau apsispręsi-tuo greičiau gerai jausies. Jei sugalvotum operuotis tame pačiame centre, reikia iš anksto užsiregistruoti konsultacijai (telefono Nr- NorthWay tinklalapyje) Sėkmės. Neatidėliok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amilė @ 2009 06 30, 17:52)
Labas visiems, Vilniuje tokią operaciją atlieka North Way medicinos centre Žukausko gatvėje labai gera gydytoja Masiliūnienė. Tyrimai brangūs-400Lt. Su operacija viskas išeina apie 1200Lt. Būtų-apie 2000Lt, bet kompensuoja ligonių kasos apie 800Lt. Labai paprasta operacija. Neskausminga beveik. Viskas labai greit gyja. Nieko baisaus nors, aišku, nepati maloniausia procedūra. Joks jautrumas nedingsta, o savijauta akivaizdžiai pagerėja.
Papildyta:
Ir dar. Savaitei išrašomas nedarbingumo lapelis jei nori. Tiek laiko-per akis. Viskas spėja užgyti ir darbą galima sugryžti kaip nauja wink.gif


Labai dėkinga už informaciją.
Atsakyti
Dar šis bei tas (atsakau e.guodelei). Paskambinusi telefonu arba jei patogiau el. paštu susitari dėl konsultacijos laiko. Atvažiavus pas gydytoją konsultuotis, ji viską papasakoja, pažiūri, ar tikrai reikia, pasako kainą. Po konsultacijos man sakė nebegert kontraceptinių tablečių savaitę ir operaciją paskyrė po 10 dienų. Tyrimus kraujo ir kitus (kažką lyg ir švietė-tiksliai nebepamenu) padarė iš karto po konsultacijos tą pačią dieną. Susimokėjau iš karto 400 Lt. Atvažiavus operuotis reikia visai nusirengti ir duoda permatomą polietileninį apsiaustuką. Persirengi savo paltoje ir bėgi į operacinę (5 žingsniai iki jos smile.gif ). Atsiguli ant panašios kaip ginekologinės kėdės. Tada kažką suleidžia į veną ir užmiegi. Atsibudau jau savo palatoje po narkozės. Nieko beveik neskaudėjo-tik vos vos maudė. Operacija truko apie valandą. Gydytoja siūlė pasilikt vienai nakčiai pas juos (aišku, reikėtų papildomai susimokėti), bet kadangi visai gerai jaučiausi, tai susimokėjau ir išsiprašiau po kelių valandų namo. Po poros savaičių-apžiūra-tikrino, kaip sugijo. Siulų netraukia, nes siuvama tirpstančiais siūlais. Sakė, kad viskas gerai, gyja gerai. Na tiek. Atsisveikinom ir išvažiavau rolleyes.gif
Papildyta:
Reikia būti su laisvesnėm kelnėm arba sijonuku-kad nespaustų toje vietoje. Aš buvau su siaurais džinsais doh.gif bet nieko. Duoda tokius didelius storus įklotus kaip kad senos moteriškės nešioja , tai su tokia apsauga ir tie siauri džinsai neką spaudė cool.gif . Kurį laiką patarė sėdėti šiek tiek ant šoniuko-kad greičiau užgytų. Ir antibakterine pudryte Baneocin reikėjo kaskart pasibarstyti kad nebūtų jokių infekcijų mirksiukas.gif
Papildyta:
Ir dar. Kažkaip net sutrikau, kai gydytoja tarp kitko paklausė, gal aš ir krūtinę pasigražinusi blush2.gif . Pas mane to dydžio kaip ir nėra, bet gydytoja pastebėjo, kad tokioms operacijoms labai dažnai pasiryžta save prisižiūrinčios moterys, dažnai prieš tai jau pasigražinusios ir krūtinę. Na ką-pataikė. Tai ir prisipažinau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amilė @ 2009 07 01, 09:05)
Dar šis bei tas (atsakau e.guodelei). Paskambinusi telefonu arba jei patogiau el. paštu susitari dėl konsultacijos laiko. Atvažiavus pas gydytoją konsultuotis, ji viską papasakoja, pažiūri, ar tikrai reikia, pasako kainą. Po konsultacijos man sakė nebegert kontraceptinių tablečių savaitę ir operaciją paskyrė po 10 dienų. Tyrimus kraujo ir kitus (kažką lyg ir švietė-tiksliai nebepamenu) padarė iš karto po konsultacijos tą pačią dieną. Susimokėjau iš karto 400 Lt. Atvažiavus operuotis reikia visai nusirengti ir duoda permatomą polietileninį apsiaustuką. Persirengi savo paltoje ir bėgi į operacinę (5 žingsniai iki jos smile.gif ). Atsiguli ant panašios kaip ginekologinės kėdės. Tada kažką suleidžia į veną ir užmiegi. Atsibudau jau savo palatoje po narkozės. Nieko beveik neskaudėjo-tik vos vos maudė. Operacija truko apie valandą. Gydytoja siūlė pasilikt vienai nakčiai pas juos (aišku, reikėtų papildomai susimokėti), bet kadangi visai gerai jaučiausi, tai susimokėjau ir išsiprašiau po kelių valandų namo. Po poros savaičių-apžiūra-tikrino, kaip sugijo. Siulų netraukia, nes siuvama tirpstančiais siūlais. Sakė, kad viskas gerai, gyja gerai. Na tiek. Atsisveikinom ir išvažiavau rolleyes.gif
Papildyta:
Reikia būti su laisvesnėm kelnėm arba sijonuku-kad nespaustų toje vietoje. Aš buvau su siaurais džinsais  doh.gif  bet nieko. Duoda tokius didelius storus įklotus kaip kad senos moteriškės nešioja , tai su tokia apsauga ir tie siauri džinsai neką spaudė cool.gif . Kurį laiką patarė sėdėti šiek tiek ant šoniuko-kad greičiau užgytų. Ir antibakterine pudryte Baneocin reikėjo kaskart pasibarstyti kad nebūtų jokių infekcijų  mirksiukas.gif
Papildyta:
Ir dar. Kažkaip net sutrikau, kai gydytoja tarp kitko paklausė, gal aš ir krūtinę pasigražinusi  blush2.gif . Pas mane to dydžio kaip ir nėra, bet gydytoja pastebėjo, kad tokioms operacijoms labai dažnai pasiryžta save prisižiūrinčios moterys, dažnai prieš tai jau pasigražinusios ir krūtinę. Na ką-pataikė. Tai ir prisipažinau  mirksiukas.gif


Dar kartą ačiū, Amile, už informaciją 4u.gif
Atsakyti
Atsakau dėl gijimo. Iš tikrųjų apžiūrai, kaip gyja, važiavau ne po dviejų savaičių (buvau primiršusi),bet po vienos savaitės (tada ir nedarbingumo lapelį "uždaro"). Kelias dienas po opercijos pamaudžia ir tiek. O praktiškai rezultatais galima džiaugtis po vieno ar pusantro mėnesio-priklausomai nuo savijautos. Pirmą kartą reikia elgtis atsargiau ir geriau naudoti lubrikantą (taip rekomenduoja gydytoja),nors man jo neprireikė rolleyes.gif
Papildyta:
Taigi mėnesiuką po pasigražinimo- visiška abstinencija. Tiek laiko reikia,kad tirpstantys siūlai ištirptų ir nieko nepažeistume.O toliau-viskas yprastai wink.gif
Papildyta:
Tuo metu, kai susitvarkiau, draugas buvo išvažiavęs, todėl man tas mėnesiukas susilaikymo kažkaip neužsiakcentavo,todėl ir jums užmiršau apie šią "smulkmeną" pasakyt doh.gif Gerai,kad paklausėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir dar. Man atrodo,kad konsultacija buvo mokama, nes radau kvituką namie su suma 480 lt (400 tyrimai ir turbūt 80 konsultacija). Tai jei jau galvosit apie tokią operaciją NorthWay klinikoje Vilniuje, geriau turėti tų pinigėlių šiek tiek daugiau nei 1200 Lt (nes ir apžiūra po operacijos kainavo apie 80 Lt). Tai va-mažų mažiausiai 1400 Lt. Arba galit bandyt nemokamai susitvarkyti iš šeimos gydytojos siuntimą pas chirurgą-ginekologą gavus. Tačiau man būtų nemalonu visiems apie tokią problemą aiškintis, įrodinėti,kad man to tikrai reikia. Valstybinių ligoninių/poliklinikų ginekologių požiūriu,taiviskas gerai, kad prisigalvojam konereikia,kad pas daug kurias taip. Bet juk nuo to nei kiek negeriau. O nuėjus į privačią kliniką,tokių dalykų,kamtau viso toreikia,nereikia įrodinėti; nereikia nieko aiškintis,jokių pakištukų duoti. Susimoki ir gauni ko nori-dėl to rinkausi privačią kliniką ir negailiu tų išleistų pinigėlių cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Amilė @ 2009 07 09, 14:48)
Ir dar. Man atrodo,kad konsultacija buvo mokama, nes radau kvituką namie su suma 480 lt (400 tyrimai ir turbūt 80 konsultacija). Tai  jei jau galvosit apie tokią operaciją NorthWay klinikoje Vilniuje, geriau turėti tų pinigėlių šiek tiek daugiau nei 1200 Lt (nes ir apžiūra po operacijos kainavo apie 80 Lt). Tai va-mažų mažiausiai 1400 Lt. Arba galit bandyt nemokamai susitvarkyti iš šeimos gydytojos siuntimą pas chirurgą-ginekologą gavus. Tačiau man būtų nemalonu visiems apie tokią problemą aiškintis, įrodinėti,kad man to tikrai reikia. Valstybinių ligoninių/poliklinikų  ginekologių požiūriu,taiviskas gerai, kad prisigalvojam konereikia,kad pas daug kurias taip. Bet juk nuo to nei kiek negeriau. O nuėjus į privačią kliniką,tokių dalykų,kamtau viso toreikia,nereikia įrodinėti; nereikia nieko aiškintis,jokių pakištukų duoti. Susimoki ir gauni ko nori-dėl to rinkausi privačią kliniką ir negailiu tų išleistų pinigėlių  cool.gif


Northway klinikoje ginekologo konsultacija 130 Lt mirksiukas.gif
Atsakyti