Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriškų genitalijų korekcija

Apklausa: Ar darytumetes plastine mot.genitaliju operacija? (526 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos 4u.gif

Smagu, kad mūsų vis daugiau smile.gif Labai džiugu, kad vis daugiau moterų pasiryžta kovoti su savo kompleksais mirksiukas.gif
Aš šią operaciją pasidarysiu dar šiais metais. Taigi, Naujus Metus sutiksiu kaip naujai gimusi, be ilgai kamavusių kompleksų. blush2.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, kas daretes sias operacijas, ar po operacijos jum sutvarke taip, kad visiskai nieko nesimato? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anzeliks @ 2009 10 01, 13:05)
Norejau paklausti, kas daretes sias operacijas, ar po operacijos jum sutvarke taip, kad visiskai nieko nesimato? ax.gif

ta prasme ko nesimato?randų,kokių žymių ?ar to buvusio gėrio nesimato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anzeliks @ 2009 10 01, 13:05)
Norejau paklausti, kas daretes sias operacijas, ar po operacijos jum sutvarke taip, kad visiskai nieko nesimato? ax.gif


Visai nieko nesimato thumbup.gif Nei kazkokiu pjuvio vietu, nei randu, nei dar ko. Atrodo, kad taip dievulio sutverta buvau.

Beje, man reikejo siokios tokios korekcijos. Vienoj vietoj mini gabaliuka paliko, toki kaip spuogelis ar pan., net nemoku apibudinti. Bet praejus savaitei po operacijos apziuros metu apie ji pasakiau, tai vienu skalpelio brukstekejimu ji nupjove. Net nuskausminamuju neleido, tik uzpurske toj vietoj, ir as nieko net nepajauciau, tad papildomo skausmo ar diskomforto nebuvo. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Laimingos tos, kurios visiskai patenkintos savimi po operaciju. Deja, drisciau tokias moteris apklatinti sventu melu smile.gif kodel - jos pacios zino lotuliukas.gif
jei kas galvoja, kad reikia tos operacijos, bet bijo - nebe reikalo smile.gif rasykit man i az ir as jums pateiksiu nemazai per dideliu lupu pliusiu lotuliukas.gif
na, ka...linkeciau tik rasti gera drauge, kuri jums atvers akis, kuri jums pades labiau savimi pasitiketi ir sutikti gerus vyrus arba juos pasikeisti i gerus smile.gif
jusu galvelese tieeeeek mitu....tiek "nesamoniu", tai netgi ne kompleksai, o apokalipse lotuliukas.gif
jei tik galeciau atiduociau dali savo pasitikejimo Jums, mielosios 4u.gif mano lupos dideles, mano krutine maza, bet jos labai grazios, taip pat grazu ir visa kita mano kune mirksiukas.gif
ir ant psichologu nevarykit lotuliukas.gif varykit ant psichiatru lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
siai operacijai pritariu vienu atveju - kai lupos tokio dydzio, kad negalite nesioti jokiu kelniu, nes jos spaudzia nervu gauneles ir del to jauciate nezmoniska skausma nuolatos smile.gif
siaip tos, kurios nori, tyliai pasidaro tas operacijas. taip pat jos neagituoja kitu moteru.
p.s. jei mes savo vaikinams, vyrams pasiulytumeme pasiilginti ar pasitrumpinti? ne juokais, o rimtai.... kazin, kiek laiko po to jie butu JUSU-MUSU? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelelis_E @ 2009 10 02, 15:08)
Sveikos,
Laimingos tos, kurios visiskai patenkintos savimi po operaciju. Deja, drisciau tokias moteris apklatinti sventu melu smile.gif kodel - jos pacios zino lotuliukas.gif
jei kas galvoja, kad reikia tos operacijos, bet bijo - nebe reikalo smile.gif rasykit man i az ir as jums pateiksiu nemazai per dideliu lupu pliusiu lotuliukas.gif
na, ka...linkeciau tik rasti gera drauge, kuri jums atvers akis, kuri jums pades labiau savimi pasitiketi ir sutikti gerus vyrus arba juos pasikeisti i gerus smile.gif
jusu galvelese tieeeeek mitu....tiek "nesamoniu", tai netgi ne kompleksai, o apokalipse lotuliukas.gif
jei tik galeciau atiduociau dali savo pasitikejimo Jums, mielosios 4u.gif mano lupos dideles, mano krutine maza, bet jos labai grazios, taip pat grazu ir visa kita mano kune mirksiukas.gif
ir ant psichologu nevarykit lotuliukas.gif  varykit ant psichiatru lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
siai operacijai pritariu vienu atveju - kai lupos tokio dydzio, kad negalite nesioti jokiu kelniu, nes jos spaudzia nervu gauneles ir del to jauciate nezmoniska skausma nuolatos smile.gif
siaip tos, kurios nori, tyliai pasidaro tas operacijas. taip pat jos neagituoja kitu moteru.
p.s. jei mes savo vaikinams, vyrams pasiulytumeme pasiilginti ar pasitrumpinti? ne juokais, o rimtai.... kazin, kiek laiko po to jie butu JUSU-MUSU?  ax.gif



kodel gi per AZ, manau idomu visoms butu paskaityt kokie gi tie pliusai rolleyes.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 02 spalio 2009 - 17:57
[quote=Angelelis_E,2009 10 02, 15:08]
Sveikos,
Laimingos tos, kurios visiskai patenkintos savimi po operaciju. Deja, drisciau tokias moteris apklatinti sventu melu ..

Labas visoms 4u.gif Senokai čia bebuvau , tai užsukau. Na o apie šį pasakymą tai aš nesuprantu. Aš tai labai džiaugiuosi, kad pasiryžau ir operavausi. Tikrai. Nemeluoju. Nei šventai, nei nešventai. Kažką aišku dar norėčiau pasigražinti, bet labai savimi džiaugiuosi, kad perlipau per save ir išdrįsau savimi pasirūpinti ir dabar šiuo atžvilgiu savimi labai didžiuojuosi. O juk galėjau kompleksuoti ir gėdintis savęs iki pat šiol, bijoti, nedrįsti.. O aš ėmiau ir padariau. Ir noriu, kad ir kitoms būtų taip gerai, kaip man. Tik tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu man tas Angelėlio pasisakymas......kad nesusipykt,tai geriau patylėt būtų...

Aišku,kiekviena iš savo patirties kalbam,bet nereikia šaipytis čia mūsų,kurios pačios patyrėm savo kailiu prieš ir po...ir kvailinti tas,kurios nori tos korekcijos.
Ir galiausiai nežinai,kokio didumo kurios buvo..ar trynėsi kaip sakai,ar nesitrynė...

O kad lyginama su vyriškų daikčiukų didinimu-mažinimu čia iš viso nesąmonė....
Nėra med.diagnozės maxi ar mini,o mūsų atveju yra kaip liga,defektas ir atskira diagnozė Labi pubis hyperplazija....
Spręskim kiekviena už save, o kad čia pasisakom,tai nereiškia jog agituojam...

Pliusų ir aš norėčiau sužinot,nes nepatyriau nei vieno per šitiek metų blush2.gif gal tada norėsiu vėl pasididint sužinojus... lotuliukas.gif
Laukiam išdėstant stambiu šriftu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Snuffe @ 2009 10 01, 22:12)
Visai nieko nesimato  thumbup.gif  Nei kazkokiu pjuvio vietu, nei randu, nei dar ko. Atrodo, kad taip dievulio sutverta buvau. 

Beje, man reikejo siokios tokios korekcijos. Vienoj vietoj mini gabaliuka paliko, toki kaip spuogelis ar pan., net nemoku apibudinti. Bet praejus savaitei po operacijos apziuros metu apie ji pasakiau, tai vienu skalpelio brukstekejimu ji nupjove. Net nuskausminamuju neleido, tik uzpurske toj vietoj, ir as nieko net nepajauciau, tad papildomo skausmo ar diskomforto nebuvo. biggrin.gif

O kur dareisi operacija? Nes man patrumpino, bet vistiek mazosios matosi g.gif
Atsakyti
Mergaites, man uz tai moka pinigus. Kaip sutiksite, taip ir iseisiu smile.gif tai buvo mano nuomone, mano protas, mano zinios, mano darbas, mano patirtis, mano kompetencijos. taciau parasiau ne ten, kur reikejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aciu uz demesi smile.gif
sekmes visoms! 4u.gif
Atsakyti
Mano ginekologe sake kad jokie ginekologai lietuvoje negali daryti tokios operacijos, kad jas daro tik privaciose klinikose sad.gif ohmy.gif unsure.gif zodziu issityciojo is manes.. net nezinau ka daryti... sad.gif Privaciai klinikai nera pinigeliu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliu_S @ 2009 10 05, 22:23)
Mano ginekologe sake kad jokie ginekologai lietuvoje negali daryti tokios operacijos, kad jas daro tik privaciose klinikose  sad.gif  ohmy.gif  unsure.gif zodziu issityciojo is manes.. net nezinau ka daryti... sad.gif Privaciai klinikai nera pinigeliu sad.gif

As jau minejau, kad ne cento nekainavo ligonineje Vilniuje, tik kazkokius vaistus pirkau, kad gytu greiciau,
Atsakyti