Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriškų genitalijų korekcija

Apklausa: Ar darytumetes plastine mot.genitaliju operacija? (526 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Irgi nieko cia blogo nematau, jei jai ar virui nepatinka, ir yra pinigeliu tam reikalui, tai kodel gi ne? Nemanau kad ten taip jau seip sau nukerpa. mirksiukas.gif blink.gif O kazkas sake kad nelabai supranta kaip tai atrodo... tai pas vienas yra "tvarkingos" formos, o pas kitas atrodo kaip "rozhite". Net nezinau kaip paaiskint. Cia ne tiek nuo gymdimo skaiciu priklauso kaip nuo tiesiog formos is prigimties. Bet, kas liecia vyru, tai cia skonio reikalas. mirksiukas.gif Kompleksu negali buti jokiu, nesamone.
Atsakyti
o kazin kiek kainuoja tokios operacijos? g.gif
Atsakyti
nu latele, net nesitiki, kad pati esi gimdziusi, jei jau tokias nesamones kalbi. toks dalykas yra igimtas. statistiskai tokiu moteru yra 40 proc. tai ka reiskia, kad beveik puse moteru yra kazkokios issigimeles? isvis man sita istorija atrodo isgalvota. o jei istikruju taip buvo, tai ta motina tiesiog itin trenkta boba.
Atsakyti
QUOTE(wahaha @ 2007 01 13, 17:04)
o kazin kiek kainuoja tokios operacijos?  g.gif

Šiap tikrai ne viena Vilniaus privati medicinos klinika daro. Ir nebūtinai plastinės chirurgijos medikai, tai daro ir ginekologai ax.gif Vieni sako, kad pirmą dieną po operacijos reikia likti klinikoje stebėjimui, kt. nelaiko: išoperuoja ir leidžia namo.
Daromos ir GK klinikoje, ir Northway, ir Medicinos diagnostikos centere, ir berods Baltijos-Amerikos klinikoje ir net valdiškose gydymo įstaigose mirksiukas.gif
O skelbiamos kainos labai įvairios, kiek teko skaityt.. 600-5000 Lt. Žiūrint kokia operacija, viskas priklauso nuo konkretaus atvejo..Baltijos-Amerikos klinika skelbiasi, kad lyt. lūpų plastika 600 Lt, o GK klinika, kad 1000-2800 Lt...o dar daromos ir makšties plastikos operacijos..
Atsakyti
tik mano nuomone operacija darytis reikia ne del grozio,o del nepatogumu,kai per dideles lytines lupos trukdo deveti kelnes ar siaip sukelia nepatogumu.Nesmes visos skirtingos ir visos ypatingos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2007 01 13, 20:27)
nu  latele, net nesitiki, kad pati esi gimdziusi, jei jau tokias nesamones kalbi. toks dalykas yra igimtas. statistiskai tokiu moteru yra 40 proc. tai ka reiskia, kad beveik puse moteru yra kazkokios issigimeles? isvis man sita istorija atrodo isgalvota. o jei istikruju taip buvo, tai ta motina tiesiog itin trenkta boba.

Ko taip kategoriskai? esu gimdziusi ir ne karta ir galiu pasakyti,kad pasikeitimas yra,kokios buvo pries ir po...taip,kad nereikia cia putotis be reikalo blink.gif O is kur jau tokia statistika tai man jau irgi idomu,kas ja kur dare? Ar taves,manes klause?....gal tu pati dar negimdei ir nezinai ko dar buna po nenormaliu gymdymu....O motina tiesiog myli savo dukra ir pasake,o kas jai daugiau pasakys...ka vyras!!!! dar geriau butu! Taip kad niekada nesakyk,kad tau kada neprireiks tokios pagalbos.Tik ji pas mus dar nera populiari.
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2007 01 13, 21:09)
Šiap tikrai ne viena Vilniaus privati medicinos klinika daro. Ir nebūtinai plastinės chirurgijos medikai, tai daro ir ginekologai ax.gif Vieni sako, kad pirmą dieną po operacijos reikia likti klinikoje stebėjimui, kt. nelaiko: išoperuoja ir leidžia namo.
Daromos ir GK klinikoje, ir Northway, ir Medicinos diagnostikos centere, ir berods Baltijos-Amerikos klinikoje ir net valdiškose gydymo įstaigose mirksiukas.gif
O skelbiamos kainos labai įvairios, kiek teko skaityt.. 600-5000 Lt. Žiūrint kokia operacija, viskas priklauso nuo konkretaus atvejo..Baltijos-Amerikos klinika skelbiasi, kad lyt. lūpų plastika 600 Lt, o GK klinika, kad 1000-2800 Lt...o dar daromos ir makšties plastikos operacijos..

O maksties plastika kokie gyd daro? ginekologai ar plastikos? ir kokios kainos?
Tai ka,tesiog nueini pas ginekologa ir sakai,kad man nepatinka,noriu kitokiu?
kazkaip man butu geda blush2.gif
Atsakyti
as gimdziau ir labai komplikuotai. statistika radau skyriuje "uz miegamojo duru", nepamenu kokioj temoj. man tiesiog nesuvokiama, kas cia per kriterijus negrazu? (nekalbu apie tokius atvejus, kai tai sukelia fizinius nepatogumus). tiesiog man labai gaila tu moteru, kurios zaloja savo visiskai normalu kuna del to, kad kazkas pasake negrazu. lygiai taip pat man kazkas gali pasakyt, kad mano nosis negrazi (man asmeniskai ji irgi nelabai) ir negi tai reiskia, kad turiu ja butinai koreguot? arba jei po gimdymu krutine staiga pasidarys nebe tokia, kaip 16 metes? nu kosmaras kazkoks. kai pradedi galvot, koks mano kunas yra netobulas ir koks dar netobulesnis jis galetu tapt, jei dar gimdysiu, tai isvis neber noro gyvent, o tik uzsikonservuot kazkaip, kad neduok die, kazkas negrazaus man nepasidarytu. nu lytines lupos tai dar nieko, be vyro niekas ju daugiau nemato, o kai as vyro neturiu, tai kokios jos bebutu ar bepataptu, isvis jokio skirtumo, bet gi gali pakisti ir tos kuno dalys, kurias visi aiskiai mato ir ka tada reiks daryt? o jei staiga man uzaugtu pilvas, gi visos matet pilvotas moteris, arba nukars papai iki pilvo, ir iskur man gaut tiek pinigu visom tom plastinem operacijom???? arba jeigu susizeisiu ir ant veido atsiras jokiom operacijom nepanaikinamas randas? jezau jezau, tai kas tada bus? tai tada isvis manes jau nieks nebemyles ir visiems slyksti busiu?
latele, cia ne priekaistas tau, tiesiog mane zudo toks visuomenes poziuris. ypac moteru, butent moteru. netolerancija viena kitai.
Atsakyti
Na, ne visos tokios baisuoklės tos moterys, bet čia jau tokia tema, tai ir šneka tos, kurioms rūpi... Kiekvienos pasirinkimo teisė, jei kas turi noro ir pinigų ir po to taps laimingesnės... Nors šiaip aš visiškai sutinku su Shiduh. Svetimų žmonių požiūris nelabai mane jaudina, o šeima ar draugai mane tikrai vertina (ar nevertina) ne dėl išvaizdos trūkumų ar privalumų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biologė: 14 sausio 2007 - 13:32
QUOTE(Latelle @ 2007 01 14, 03:39)
O maksties plastika kokie gyd daro? ginekologai ar plastikos? ir kokios kainos?
Tai ka,tesiog nueini pas ginekologa ir sakai,kad man nepatinka,noriu kitokiu?
kazkaip man butu geda blush2.gif

Kad ginekologai daro ir lyt. lūpų ir makšties plastiką, tai tikrai žinau. Man yra sakę, bet kai aš pati nedariau ir nežinau dariusių, ir bent kol kas dar nedarysiu (nebtn tikrai po gimdymo kokia patologija atsirastų ir pan.), tai labai stipriai nesidomėjau. Žinau, kad makšties plastika (t.y. jos siaurinimas) yra gana sudėtinga techniškai, nors lengvai moters "pernešama" operacija. Būtent, netgi "valdiški" ginekologai gerai žino ir netgi valstybinėse ligoninėse tai yra daroma. Šiaip jau tikrai tais atvejais, kai kokia patologija, kenkia gyvenimo kokybei, bet viena ausimi tekę girdėti, kad už pinigėlius į kišenę susitaria ir "dėl grožio" padaro (ir tiek, kiek plastinių chirurgų paslaugos net nekainuoja) g.gif Bet gal ir gandai, negaliu būti tikra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2007 01 13, 00:02)
kas cia per deb.... tema? tuoj kompleksu jaunom panelem durnu privarysit. kaip yra taip, negirdejau, kad vyrams tokie dalykai trukdytu, tiksliau netgi kazkada skaiciau panelej kazkokio seksologo komentara, kad jis nera girdejes atvejo, kad kazkuriam vyrui tai butu trukde. beje, dar girdejau, kad po tokios operacijos moteris gali tapti lytiskai salta, nes galima pazeisti kazkokius ten nervus.



oj, vyram viskas rūpi, patikekit, tik jie nesako - o kai kuriom pasako - jei mano kad protinga ir supras - kad abiem geriau būtų...
Atsakyti
o kas tame blogo? ta prasme kuo ten vyrui gali trukdyti? ko tada visi zurnalai skalambija, kad jau vyrisko pasididziavimo tai kritikuot negalima? vadinasi moteris irgi gali drasiai pasiulyt nueit apsikarpyt savo per ilga, arba nusiimt pernelyg didelius kabaluojancius kiausinius, kad suniuku pozoj uzpakalio nedauzytu biggrin.gif
Atsakyti
niu nea, jau tkrai nesidaryciau...niekad net nepagalvojau ar per mazos ar per dideles jos...kazkaip atrodo, jei jau taip yra, taip ir turi but g.gif juk be vyro tik ginekologas dar mato...o jei vyras myli, nemanau kad jis didelems ar mazoms demesi skirs doh.gif
Atsakyti