Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynės priežiūra

nusipirkau pries pora dienu batus, atrode, kad geri, bet kai prasiejau, supratau, kad man jie labai spaudzia i ploti...batai nepigus, tad padet i sona negaliu sau leisti, gal zinot kaip juos pratampyt?
o gal galiu grazinti i parde???
Atsakyti
Pabandyk ipilti spirito,man padejo arba nueik i parduotuve ir bandyk pakeisti
Atsakyti
nea,,,niu bet visgi gal visų pirma nueik į parduotuvę,gal pakeis,,,o jeigu jau nea,tai tada jau bandyti kažką tai daryti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja: 06 lapkričio 2004 - 17:00
nunesk batus i taisykla ir paprasyk kad pratemptu,bent as taip pora kartu dariau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (lauryna @ 2004 11 06, 17:14)
nunesk batus i taisykla ir paprasyk kad pratemptu,bent as taip pora kartu dariau thumbup.gif

bet cia dydis buvo didziausias, o as ir mieste jau su jais vaiksciojau, tai cia nebent dabar reiktu i kokybes inspekcija zvanyt, bet ka jie man pades g.gif


o kaip taisykloj ten juos praplecia???nu geras dar to neteko girdet...
Atsakyti
Nu va pasiklausiau drauges, ji dirbo Zygio batuose
pardes vedeja, tai sake jei turi ceky ir dar nepraeje
14 DIENU tai tu pilnai gali juos grazinti, argumentuodama
tuo , kad jie tau spaudzia ir tu negali nesioti. Aisku jos
nelabai tai nores padaryti, nes jos gauna priedus priklausomai
nuo pardavimu.
TAIGI PASIIMK BATUS, CEKY IR DAUG NAGLUMO GINCYTIS-
TIKRAI TURES PRIIMTI.
Atsakyti
Pas anytą mačiau specialaus tepalo batams pratempti. Sakė, kad geras. Pabandyk jį nusipirkti. wink.gif
Atsakyti
VALSTYBINE NE MAISTO PRODUKTU INSPEKCIJA

KONKRECIAI TAVO ATVEJIS... smile.gif
Atsakyti
ir as patarciau kuo greiciau nest i parduotuve. jei turi ceki, jie privalo grazint pinigus arba pakeisti. tik nenusileisk. o as norejau paklausti gal ir ne i tema. gal kas is mamyciu bandet su savo seimynele gyvent bendrabutyje? butinai parasykit ir pasidalinkit savo patirtim. siuo metu as svarstau gal verciau eit gyvent i bendrabuti, negu su tevais. nes mane jau baigia isvaryt tie tevai is proto. tai as vaika aprengiau su nesvariais drabuziais, nors jau spejo ir issitepliot, tai vyras kazkaip ilgai negrista, tai dar kazka blogai darau, visai ne taip kaip noretu mano tevai. gun_bandana.gif
Atsakyti
ir man taip buvo su batais. Kadangi man labai labai jie patiko, tai surizikavau ir nusipirkau salamander purkstuka specialiai pratampyti batams. Reikejo ispurksti is vidaus ir apsiavus pavaikscioti. Padejo. Bet mano buvo vasariniai wink.gif Taigi, gerai, kad turi pasirinkima - grazinti arba pratampyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE (daivada @ 2004 11 07, 09:30)
ir as patarciau kuo greiciau nest i parduotuve. jei turi ceki, jie privalo grazint pinigus arba pakeisti. tik nenusileisk. o as norejau paklausti gal ir ne i tema. gal kas is mamyciu bandet su savo seimynele gyvent bendrabutyje? butinai parasykit ir pasidalinkit savo patirtim. siuo metu as svarstau gal verciau eit gyvent i bendrabuti, negu su tevais. nes mane jau baigia isvaryt tie tevai is proto. tai as vaika aprengiau su nesvariais drabuziais, nors jau spejo ir issitepliot, tai vyras kazkaip ilgai negrista, tai dar kazka blogai darau, visai ne taip kaip noretu mano tevai. gun_bandana.gif

As del bendrabucio - mes gyvenam tokiam name, nors butas tarsi atskirai - is koridoriaus iejimas dviem seimoms, butas 83 kv. Bet jau dabar keikiuosi, ko mes cia ejom, sumokejom truputi maziau negu normaliam name, bet daremes kapitalini. Mokam nedidelius mokescius, butas siltas, tik hole grindys saltos ( tai teko kilima patiesti), gerianciu name yra viena moteriske, bet poziuris i aplinka tragiskas - kas cia tokio, kad palaidas suo laiptinej arba kad laiptinej numeti siuksle.
Atsakyti
viskas, uzkniso juodai. tevai aiskinasi su mano vyru, jei jis grizta veliau namo, aiskinasi, kodel jis daro taip o ne kitaip. kad jis mano vyras ir tai as tureciau su juo aiskintis, tai nikam ne i galva tokia mintis neateina. noriu i bendrabuti. daugiau pinigu neturim kad nuomotumes kambari. as dar studente dirba tik vyras. padekit!!! as tuoj isprotesiu gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif parasykit ka nors apie ta bendrabvuti. juk nera taip nepakenciama wub.gif o gal geriau kraustytis pas anyta? o kaip vaikas? jam ir darzelis bus naujas. nezinau ka daryti g.gif
Atsakyti