Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynės priežiūra

QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 18, 14:33)
Yra dar viena išeitis- juodos kojinės.  mirksiukas.gif  Aš tai sakiau prisipirksiu tokių prie dažančių batų. O šviesioms kojinėms teks pirkt kitus batelius  doh.gif

Tiesa, visai nepagalvojau, kad šis variantas tinka tik juodiems batams. Kieno balti dažantys, tai ką gi- teks prisipirkt daug kojinių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 18, 14:33)
Yra dar viena išeitis- juodos kojinės.  mirksiukas.gif  Aš tai sakiau prisipirksiu tokių prie dažančių batų. O šviesioms kojinėms teks pirkt kitus batelius  doh.gif


Perki batus - o prie ju - kojines smile.gif Tokios pat spalvos laugh.gif
As savo raudoniems batams "paskyriau" pora kojiniu, jas ir terlioju smile.gif Bet dazo, kaip pries metus, ne kiek ne maziau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2005 05 18, 19:20)
Mes tą akmenį ir turime. Nenaudoju jo, net nežinau kodėl. Pažiūrėjus nepasakytum, kad veiksmingas. Pavadinimo nžn, nes pas mus tokiam gražiam mėlynam maišelyje. Bet mačiau pirkti. Jis toks baltas, permatomas kaip ir, ai nžn kaip pasakyt ax.gif  Yra ir droge, ir kt. parduotuvėse. Ligtais buvo tokioje pilkoje dėžutėje. Paieškokit ir raait mirksiukas.gif


Tas akmuo vadinas THAI - buna maiselyje, o buna ir toks kaip issukamas apvalus deo piestukas. Juo buna pirkti vaisitneje, - MAiseliuose mazesni - tai issukami didesni (115 gramu akmens)- mokejau gal 27 litus. Pagal kainu ir masses santyki dideli labiau verta pirkti.
Va kas parasyta ant jo: THAI: dozodoruojamoji lazdele pagaminta is naturaliu susikristalizavusiu mineraliniu drusku, kurios stabdo prakaito kvapa skukelenciu bakteriju augima. Jo sudetyje nera kenksmingu chemikalu, alieju, emulgatoriu ar kvapu. TAi visiskai naturalus dezodorantas.
Vartojimas: sudrekinkite akmeni ir patpkkite juo prakaituojancias kuno vietas. Puikiai salina net koju prakaito kvapa.
Sudetis: amonio alunas (naturalus tailando mineralas). Su gyvunais nebandytas.
Galiojimo datos nera atspausta wink.gif

Siaip tai as ji naudoju kai islipu is duso ar vonios- dar nenusisluoscius pasimozoju kur reikia - tada nereikia slapinti to akmens. Is tiesu atrodo, kad nesunaudosiu jo gyvenime, nes beveik nenusinaudojo, o turiu ji gal kokius 7 metus, tik naudoju ne nuolat- gal del to nelabai sumazejo jis.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 05 22, 12:38)
Tas akmuo vadinas THAI - buna maiselyje, o buna ir toks kaip issukamas apvalus deo piestukas. Juo buna pirkti vaisitneje, - MAiseliuose mazesni - tai issukami didesni (115 gramu akmens)- mokejau gal 27 litus. Pagal kainu ir masses santyki dideli labiau verta pirkti.


Droge vakar maciau - 23Lt kainuoja, kazkaip dar ziurejau, bet suabejojau, ar pirkt ar ne. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 05 23, 10:10)
Droge vakar maciau - 23Lt kainuoja, kazkaip dar ziurejau, bet suabejojau, ar pirkt ar ne.  g.gif


As dabar tai gal ir nepirkciau, nes kazhkokio ypatingo poveikio tai nepastebiu pasinaudojus juo.
Bet jei tureciau kazkokiu problemu su prakaito kvapu- tai pirkciau.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 05 23, 12:40)
As dabar tai gal ir nepirkciau, nes kazhkokio ypatingo poveikio tai nepastebiu pasinaudojus juo.
Bet jei tureciau kazkokiu problemu su prakaito kvapu- tai pirkciau.


O, gerai, kad pasakei, tada net nesvarstysiu, ar pirkt. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 05 20, 15:38)
Perki batus - o prie ju - kojines smile.gif Tokios pat spalvos laugh.gif
As savo raudoniems batams "paskyriau" pora kojiniu, jas ir terlioju smile.gif Bet dazo, kaip pries metus, ne kiek ne maziau  unsure.gif

Tai ką, su raudonom kojinėm vaikštai? wink.gif Išeina, kad ir batų vidus raudonas?

Aš tai[p pat paskyrus kelias poras kojinių dažantiems batams. Tik problema, kad nudažyti kojinių padai vis pasikreipia ir išlenda iš batų kraštų. mad.gif (jeigu kojinės kitos spalvos, tai vaizdelis schmoll.gif )
Atsakyti
QUOTE(lysa @ 2005 05 06, 13:37)
gali ir pati užkulnius pakalti namie, pasidėk ant taburetės, uždenk skudurėliu ir pakalk atsargiai. Tik nevisada padeda, gali būti tiesiog toks batų pasiuvimas, aš taip vienus batus kaliau kaliau, net siūlė irt pradėjo, o kaip spaudė taip spaudė užkulnius  cry.gif bet visgi pabandyti verta...



Lysa sako tikra tiesa thumbup.gif man visada ta pati problema buna, paimu slapia skudureli ir su plaktuku padauzau ta vieta!!ir ka gi, visada pasiteisina sis metodas!
Atsakyti
QUOTE(Vike @ 2005 05 04, 18:07)
galima nunešti pas batsiuvį, jis pratemps. man kažkaip netyčia padėjo purškiklis, kad batai nedažytų kojų, tai ne tik kad nebedažė, bet ir užkulnių nebegrandė smile.gifc

Labai domintų to purškiklio pavadinimas ir kaina ax.gif
Atsakyti
Nu nežinau g.gif Išpurškiau aš savo batus laku, o kaip dažė taip ir dažo sad.gif Daugiau niekada nepirksiu batų su juodu vidumi. mad.gif Teks žiūrėti ne tik į išorę, bet ir į vidų.
Atsakyti
Nereikia pas joki batsiuvi nest!

Kiekvienoje batu parduotuveje (esu maciusi ir Maximoj) parduodamas specialus purskiklis odiniams batams pratempti. Super dalykelis!!! Dabar jokiu problemu su batais neturiu thumbup.gif clap.gif . Ipurskiu tu putu, apsimaunu batus- ir vsio!!!
Atsakyti
Turiu madingas ir labai grazias ispiriamas basutes, bet yra viena problemyte..Jos man labai trina, gal yra kokiu patarimu ka su jomis daryti?smile.gif Gal su kuom galima istepti ar pan?smile.gif
Atsakyti